Willy Fog na cestě kolem světa

• Španělsko La vuelta al mundo de Willy Fog (více)

Španělský animovaný seriál na motivy románu Julese Verna. (oficiální text distributora)

Hrabka

Tyto příběhy jsem měl velice rád. Dobrodružství číhalo na každém rohu v rozličných částech světa. ()

paascha

Hrůzná hrůza. Nápad se zvířaty je dobrý, animace dost slabá a dabing naprosto příšerný. Preiss mluví jako profesor Idiot, princezna jako Agáta Hanychová a ten malej hajzlík jen piští a kvičí. Dost nepovedená věc. Rozdílný názor od většiny je zapříčiněn faktem, že já prožil dětství na medvědech od Kolína:-) ()

Hromino

Celkem příjemný seriál, na který rád vzpomínám, jak jsem byl ještě malý capart a hltal ho jak škraloup... :) ()

Ruut

Viděl jsem několikrát a pkaždé jsme byl napnutý jak struna a nemohl se dočkat dalšího dílu. Špičkový dětský seriál. ()

Vančura

Seriál mého dětství. Jako malý kluk jsem si v neděli ráno, kdy to tehdy myslím vysílali, pravidelně přivstával, abych nevynechal jediný díl. ()

Anderton

Asi to tu všetci hodnotíme z hľadiska detskej nostalgie, ale prečo nie, veď o to práve ide. Veľké dobrodružstvo podané jednoduchou animáciou, ktorá nám ako deťom vôbec nevadila. Aspoň sme si mohli bohatšie obrazy vytvárať v našej fantázii. Táto schopnosť dnešným animákom paradoxne svojou dokonalosťou chýba. ()

swamp

Tuším, že to hrálo v Magionu - no miloval jsem tenhle seriál jako dítě, a i když se teď podívám na znělku, cítím tu atmosféru. :) Willy Fog je zkrátka dokonalý kavalír. :D ()

heyda

Pěkný kreslený seriál, který jsem sice nesledoval pravidelně, ale viděl jsem docela hodně dílů a líbilo se mi to. ()

AlfaNumerO

Tohle je už let. Kolikrát jsem seriál viděl, dvakrát nebo snad třikrát? Pro malé caparty povinnost. Ač už to pro dospělé taková podívaná není, ono se to asi ani jako pecka pro lidi s fofrklackama nesnaží prezentovat. Sentiment a dětská léta velí 81% ()