Úspěšná akční komedie o velkém a přitom tajném závodu napříč USA a to s kuriozními pravidly. Kdo bude první, získá fantastickou sumu peněz. Každý chce vyhrát a každý na to jde jinak, což přináší řadu komických, ale i napínavých situací, plných gagů a hlavně dobré zábavy. Tato atraktivní komedie je doslova plná známých hereckých tváří. Burt Reynolds, Roger Moore, Farrah Fawcettová, Dom DeLuise, Dean Martin a další tomuto filmu dali skutečně neotřelý humor, který již pobavil milióny diváků v kinech v řadě zemích. (Golden Crown)

Garch

když by mi bylo na začátku osmdesátek kolem dvanácti, tak dost dobrá komedie. "Varuji Vás, jsem Roger Moore." "Kdo?". Ale ten původní Cannonball 1976 má něco do sebe i dnes. ()

Oyer

Prostředí které miluji, americké auťáky 70 let, které zbožňuji, příběh road movie, který žeru a oni z toho udělají takovou ptákovinu... ()

papyrosaurus

No tak tyhle remake filmy na tématiku závodu napříč USA z 80. let jsou pěkně ztřeštěné bláznivé komedie či spíše až parodie původního námětu........Gumball Rally z roku 1976 bylo prostě první a bez debat nejlepší zpracování u kterého jsem se skvěle bavil .......tyhle pozdější ptákoviny mu nesahají ani po kotníky........no nejvíce to zachraňuje Roger Moore....a pak ti Japonci v Hi-tech autě a přenádherné Lamborghini Countach........ne vážně podívejte se radši na Gumball Rally ... ()

Hopkins

Pro tenhle film mám slabost :o) hlavně ten dabing mě dostal . Nemluvě o některých hercích s ještě šílenějším kukučem který mě dostal viz ten černoch převlečenej za kněze plus dabing a bylo vymalováno :) ()

helloween93

Crazy komedie z počátku osmdesátých let o ujetých závodnících, kteří jedou závod Cannonball. Film sází na dobové herecké hvězdy. Několik fórů a postav je velmi vtipných, např. postava Rogera Moora nebo proktolog Van Helsing. Viděno na AMC. 3* ()

artuš

Komedie dělající si srandu z gambol relay a každých dalších zakázaných závodů.Jinak jeto jedna z nenáročných komedií na rozum. I když ta scéna, když unesou šejka a ostatní se ho snaží vysvobodit svrazným způsobem:Tak že se převlečou za ženské stojí za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proto dávám 4* ()

kyLuke

Průměrná a místy zcela nevtipná komedie, která si tři hvězdičky zaslouží jen za skvělé herecké obsazení. Vše ostatní je tuctové a scénář mizerný. ()

GameboyNES

Pohodová nedělní roadmovie komedie. Pěkný kozatý sexy kočky, sympaťák Burt, vtipálek Dom, Bond paradodizující sám sebe, prostě pohoda. 80% ()

Stejšn

Plejádá známých herců, Burt Reynolds tu závodí se sanitkou, Klinger z Mashe coby arabský šejk řídí v driftu Rolls Royce, pokus o sebeparodii v podání Rogera Moora, Peter Fonda jako Easy Rider, Jackie Chan jako supermoderní Japonec v počítačovém Subaru, ale všechno dohromady to moc nefunguje - příběh je plytký. V podstatě je to postavené na základech animovaných Wacky Races. Mám sice rád bláznivé komedie, ale u téhle jsem se maximálně tak usmál, což je fakt málo. ()

PAVLIS

Nudná taškařice. Nebýt několika roztomilých kočiček, Countache a pár slušných vtipů, tak přímo nekoukatelná. ()

MirkaP

Podle mě méně (hodně méně) povedená verze zábavného filmu ze 70. let (Gumball rally), který má bohužel v češtině stejný název. Roger Moore zde hraje Rogera Moora. Asi takhle vtipný je celý film. ()

Blazkowicz

Burt Reynolds, divné posádky vozů a jedny lehké děvy v Lambu. Jinak to bylo tak nudné a uspávací, až jsem to zapomněl včera ohodnotit. 2* ()

Muf911

Samozřejmě je to totální ptákovina, ale má to v sobě takovou tu bláznivou atmosféru 70. let, potrhlé joky, pěkné ženy a hlavně pořádné káry. Tak proč ne. ()

Cannonball Run se vrací

Cannonball Run se vrací

13.06.2017

Rychle a zběsile se letos dočkalo osmého dílu a na cestě jsou další dva, takže není divu, že se v Hollywoodu snaží rozjet další autařské série. S Need for Speed to bohužel moc nevyšlo a další velké… (více)