Vaše jméno ... osobní doklady ... život. Definitivní odcizení vaší identity. Nepolapitelný sériový vrah žije již 20 let životy svých obětí. Nyní však dochází k obratu. Na případ je přidělena agentka FBI Illeana Scottová, jejímž oborem je sestavování psychologických profilů zločinců. Úkolem agentky je zjistit, jaký má vrah motiv, pokusit se předejít jeho činům a učinit protiopatření. Jenže tento vrah ví o Scottové příliš mnoho. (Warner Home Video CZ)

korbitch22

Jako pavouk, Sběratel polibků, Vraždy podle Jidáše, Sběratel kostí, Zloděj životů a další a další mysteriózní thrillery podle šablony na jednu propršenou neděli a to já docela můžu.Bohužel Taking Lives je průhledný až to bolí.Šílený castingový fail který zabil veškeré napětí a prozradil divákovi úplně všechno, stejnou chybu udělal i Eastwoood ve svém filmu Blood Work.Vraha si bohužel řekne opravdu každý vesnický Pepík a tu mini roli ve který si zaštěkal Kiefer Sutherland snad ani nemohli myslet vážně.Naštestí je příběh i přes svoji neskutečnou průhlednost docela zajímavý a šukací scéna s Angelinou si tu vratkou triplstárku pojistila.Jeden z těch průměrnějších kousků.60%. ()

Arsenal83

Toto je thriller, ktorý sa mne osobne páčil aj po rokoch a dokonca v porovnaní s kúskami ako Zlodej bozkov alebo Zberateľ kostí sa mi zdá najlepší. Po prvé sa mi nezdá, že je vrah odhaliteľný hneď a po ďalšie ten koniec je pre diváka, ktorý film vidí prvýkrát prekvapujúci, tá situácia v kuchyni až šokujúca. Čiže nemôžem inak, len hodnotiť pozitívne, dobrá kriminálka, dobrá zápletka, dobrí herci. ()

sharky

50% Velmi slušný začátek, ale pak se film propadá do stále větší beznaděje, aby vyvrcholil rádoby překvapivým extrémně stupidním finále s nůžkama. ()

Jinny

Thriller (?). Nevěrohodný příběh (problém všech Angelininých filmů) se dal čekat, s předvídatelností smířit, ale urážet rozum nám nemuseli. A Ethan Hawke je pro Angelinu Jolie malý pivo (promiň, hřebečku). ()

SOLOM.

Scénář sice není nikterak originální, ale určitě nemůžu říct, že nezajímavý. Jedná se spíše o krimi-thriller s malou špetkou hororové atmosféry, které si však moc neužijeme. Převážná většina filmu se táhne v duchu policejního vyšetřování a sbírání důkazního materiálu. Tato pasáž moc zajímavá není, protože se převážně jen mluví a nic se neděje. Tyto scény jsou promíchány s těmi, kde se obrazem přeneseme na místa činu, kde jsou nalezeny zohavené mrtvoly. I zde se však nedočkáme nějaké pořádné brutality či mistrovsky naaranžovaných těl. Jde o průměrný thriller, který neurazí, ale ani příliš nenadchne. Velkým plusem jsou docela slušné herecké výkony a hlavně samotná Angelina. Kdyby bylo míň kecání a víc pořádné akce, tak bych tomuto filmu dal možná i víc. ()

Janek

Né úplně nezajímavé, ale velmi předvídatelné a konec to sráží na ** a půl, ten je totiž naprosto "debilní", ale dvakrát jsem se lekl a film je docela napínavý. Takže 50% ()

Sofia

Průměr, průměr, průměr. Ale nevidím to zase tak černě jako ostatní tady. Pár zajímavých momentů, jedna hodně dobrá lekačka (vyskočila jsem málem až ke stropu...), hodně dobrých herců, zajímavé úvodní titulky. Chybělo mi ale napětí a pár dalších postav, takhle bylo opravdu předem jasné, kdo je asi vrah...škoda. ()

Bauer

Velice nudná záležitost, která si hraje na mnohem víc, než ve skutečnosti je! Velmi dobře herecky obsazené! Ale kde nic, tu nic! Debilní scénář mně donutil jen kroutit hlavou. Naprosto nesmyslné, ubohé a trapné. Od začátku do konce nonstop nuda. A ani rádoby akční konec není nijak zábavný a je také nudný. Do toho všeho příšerná hudba, která mně uplně tahala za uši. Vůbec mi nejde do hlavy co to jako mělo být! Angelina Jolie, Ethan Hawke, Théky Karyo, Olivier Martinez a Kiefer Sutherland jsou jedni z těch lepších herců. Ovšem v tomto filmu předvádějí mizerné výkony. Ethan Hawke byl jediný skvělý. Angelina Jolie taktéž ušla ale spíš tam asi byla na ozdobu. Jen se sám sebe ptám, co tam dělal Kiefer Sutherland? Dohromady se tam vyskytl asi tak 3 minuty a pronesl asi 8 vět. Tenhle herec nemá takovéto filmy za potřebí. A konec filmu? Trapný, vyhaslý a předvídatelný! Neuvěřitelný film!! Pokud možno a ještě jste ho neviděli, tak se mu jednoznačně vyhněte obloukem! ()

MáŠa

začátek hodně navnadil, pak bych si ale dokázal představit, že by ten děj směřoval někam jinam, takhle to jde trošku dopryč. Být to víc kriminálka a míň psycho-něco, tak by to bylo fajnovější. ()

st.ranger odpad!

Skoro až komedie. Nejprve se to zdá jako silně mysteriózní film, ale jakmile se na těch pár okamžiků objeví na scéně Kiefer Sutherland, zvrhne se to v nehoráznou blbost. Je celkem škoda, že film dokáže jednou částí velice obstojně nalákat, ale pak najednou ztratí dech a nehorázně otráví. Něco podobného jsem zažil u Loď duchů. ()

Terva

Podle románu Michaela Pyee.......... Scénář : Jon Bokenkamp . ......Kamera : Amir M. Mokri. Původně měl tenhle snímek režírovat Tony Scott. A do hlavní role měla být obsazena Jenifer Lopez za již domluvený honorář 10 miliónu dolarů. Ještě štěstí, že zůstala Angelina. ()

JohnCZ

Začátek s Paulem Dano ve své typické roli zaujme, stejně jako Angelina, která na plátně zase jednou předvede pořádnou divočinu. Problém je, že jako mysteriózní krimi je to dost předvídatelné a i přes místy slušnou atmosféru a zajímavé zasazení do kanadských frankofonních měst Québec a Montréal to není ničím vyloženě výjimečné. ()

corpsy

Slabučký, ničím zaujímavý thriller. Ešte, že tam máme Angelinku. No a ešte ten koniec je celkom podarený. ()

ConanVJ

Pěkný napínavý thriller s pochmurnou atmosférou a pěkně zahranými hlavními rolemi. Angelině to tady hodně sekne. Za mě 86% :) ()

Turiec

Hoci sa hercom častokrát podarí navodiť atmosféru bez slov - len pohľadom a kamera okrem častých detailov (oči, nechty ...) ponúka aj zaujímavé závery, nedá sa ubrániť záveru, že režisér varil podľa overeného receptu a neprináša nič nového. Nič vlastné - zo seba. Niektoré zo scén pripadajú úplne zbytočné (napríklad - baterková scéna z hotelovej izby). Ako ukazuje DVD bonus mnohé iné boli našťastie vystrihnuté. ()