Wimbledon

• Velká Británie Wimbledon (více)

Tenisová kariéra smolaře Petera Colta se rychle blíží k neslavnému konci. Na poslední chvíli dostává divokou kartu na věhlasný šampionát ve Wimbledonu. V hotelu v Londýně mu dá recepční omylem jiný klíč a Peter se ocitne v luxusním apartmá, kde se právě sprchuje mladá naděje amerického tenisu, půvabná, ale také nadmíru energická a dravá hráčka Lizzie Bradburyová. Náhodné setkání těchto tenisových protipólů zažehne jiskru lásky. Rozvíjející se vztah i úspěchy na kurtu Peterovi dodají elán. Postupně se propracovává na přední místo a ocitá se blízko splnění svého životního snu - účasti v duelu o nejvyšší titul ve wimbledonském turnaji. (TV Nova)

Seuata

Film není ničím překvapující, je to příjemná, pohodová romantická komedie. Ačkoliv výsledek jsem tušila již po pár okamžicích (romantická komedie... to přece nemůže skončit nijak špatně), tak jsem se na film dívala se zaujetím dál. Velice příjěmná podívaná. Ani pořádně nevím, co mě na tom filmu tolik nadchlo, možná skvělí herci, možná ta atmosféra, co z filmu sálá. A možná jsem zrovna potřebovala vidět příjemný příběh, který pobaví a v normálním životě by se asi nestal. ()

sirrgulo

Wimbledon jsem viděl už několikrát, a ani při opakovaném zapnutí jsem se u filmu nenudil. Scény z kurtů jsou povedené a to jsem čekal, že budou největším kámenem úrazu celého snímku. No a herecké výkony? Paul Bettany je jako obvykle skvělý a tentokrát mi nevadila ani Kirsten Dunst, kterou od Spidermana moc nemusím (já vlastně nemusím celého Spidermana). ()

toomm

Popravdě jsem si ten film pustil jen kvůli Kirsten Dunst. Nakonec se z toho vyklubal solidní romantický film s typickým autsaidrem ala Rocky Balboa. Dobrá zábava na nedělní odpoledne. 70% ()

g.laudeo

"Tak je to barevný a hejbe se to." (Kdo geniální to v kterési TV šou vlastně kdy o Dallasu řekl...?) Byli jsme po silvestrovské pitce, za chvíli máme rezervaci v hospodě na novoroční oběd, proč to u kamarádů v domě nedokoukat, když už pustili televizi. Zoufale nevtipný, zoufale předvídatelný. Flundra, která by v normálním filmu hrála servírku, prázdný blonďák, který by v béčkovém akčňáku možná zvládl padoucha. Ač romantické komedie běžně nevyhledávám, i tady mám svá měřítka a nároky. ()

Moni33

Film, pro mně jak dělaný :) Romanticko-sportovní komedie ... 3 prvky, co dělají z filmu dokonalost. Dobře, možná přeháním tím, že mám prostě ráda tenis, Londýn, Wimbledon, Paula Bettanyho a nebo třeba Jamese McAvoy. Poprvé, jak jsem film viděla Paula Bettanyho jsem jako herce ještě moc neznala, proto mi nedělalo problém představit si ho jako profesionálního tenistu, ale u Kirsten Dunst, to bylo obtížnější, vždy když jsem jí viděla na kurtu, viděla jsem v ní herečku a ne tenistku, ale časem si člověk zvykne :) Jinak tomuto filmu nemůžu nic vytknout .... ()

Dragiii

Ani se mi nechce věřit, že si takhle Britové nechali sáhnout na svůj klenot, jakým wimbledonský turnaj beze sporu je. Romantická komedie, která snad ani komedií není, má lehce předvídatelnou dějovou linii, takže krom toho, že nepobavila ani téměř nepřekvapila. Čekal jsem decentní komedii zasazenou do krásného wimbledonského a tenisového prostředí, ale toho jsem se nedočkal. Film má totiž k tenisu asi tak daleko jako já ke grandslamovému vítězství. Výsledkem pak tedy je jen průměrná romanťárna, která moc ničím výrazně neoslní. ()

principessa

Film, který neurazí. Je to takové milé, ale to mi bohužel nikdy nestačilo a ani stačit nebude. Až na pár docela originálních zajímavých záběrů a několik vtipných momentů to opravdu není nic extra výjimečného, teda aspoň ne pro mě. 4/10 ()

mArtinko5MB

Kirsten Dunst je v tomto filme úžasne zlatá, už len pre ňu sa film príjemne pozeral. Dejovo to však už je o čosi horšie, preto je aj hodnotenie také, aké je. ()

Lewaso

Už jsem něco takovýho moc potřeboval. Mile přiblblý, ale trefilo se to. Trochu humoru, trochu sportu, absence zhovadilostí a nakonec happyend. Co víc si přát. :-) P.S.: Jen drobnost na závěr - hrát semifinále Wimbledonu na pidikurtu (prý kurt č. 2) je takový hloupá nevychytávka... ()

eMeMko

Roztomilá komedie, která má rozhodně co nabídnout. Ať už se jedná o povedený romantický příběh na pozadí nejslavnějšího tenisového turnaje, skvělé herecké výkony obou hlavních herců či dramatická kamera při jednotlivých zápasech, každý si zde prostě najde to své. Musím také uznat, že mě samotného až překvapilo, kolik známých tváří se v tomto snímku vyskytuje. Pokud tedy toužíte po ideálním filmu pro večer ve dvou, můžete sáhnout i po tomto snímku. ()

Bajislaw

Jediná romantická komedie, která má bullet-time! Ať už si Wimbledon hodláte vychutnat jako originální příspěvek k žánru sportovního dramatu nebo jen jako (velmi) příjemnou romantickou podívanou, budete spokojeni. ()

STORM70

Jaká nevídaná pohodička vládne na tenisovém okruhu.. Velmi slabý scénář nezachránila ani rozkošně romantická tenistka Kirsten Dunst. Britové se už asi nemohli dočkat svého dalšího vítěze Wimbledonu, na kterého čekali v době dotočení filmu už 58 let. Ovšem ještě dalších dlouhých devět let jim nebylo dopřáno. 5/10 ()

AVP

Prostě pohoda. Další romantická komedie z Ostrovů, která se prostě nevnucuje a člověk jí zhltá od začátku do konce. Paul Bettany je pohodář, anglický humor vás znovu dostane a to všechno uteče jako voda. ()

romulus

3 a půl hvězdičky za klasickou podívanou ve stylu sportovně-romantické komedie!!!Na tomhle filmu nejde nic zkazit, všichni jsou tak úchvatní a dokonalí až to není pěkné :-) ale přes to všechno se na to stejně rád "jednou" podívám. Nic víc, nic míň. ()

Zemřel herec Bernard Hill

Zemřel herec Bernard Hill