Rok 2079, planeta Země. Již deset let zuří válka lidí proti mimozemšťanům, útočícím na města, chráněná silnými elektromagnetickými póly. Pohyb každého člověka je přísně střežen, aby se zabránilo proniknutí vetřelců. Vědce Spencera Olhama, jehož výzkum může vést k jejich porážce, zatkne tajná policie, protože se prý stal tajnou zbraní cizinců a má v těle ukrytou bombu. Spencerovi se ale podaří uniknout do podzemí a musí všechny přesvědčit, že je pořád člověk, a zachránit lidstvo před zkázou. Dokáže ale přesvědčit sám sebe? (SPI Film)

Hovado

Hodně zvláštní film.Hodně mi to připomíná Minority report nebo Totall Recal,ale tot bylo něco mezi!A hlavně konec byl dobrý. ()

igirazor

Teda tak to som naozaj nečakal, celý čas veríte tomu sympatickému chlapíkovy, držíte mu palce a naraz zistíte že...BOOM ()

vincchuppo

Výborná sci-fi. Výborný nápad. Podle mě ji film držel solidní dávku napětí. Akce byla povedená. Svět trochu utopický. Herci fajnoví a závěr mě docela překvapil. ()

Likan7

Vynikající nápad z pera P.K. Dicka, který byl zfilmovaný takovým způsobem, že si to můžete splést s nějakým dílem Hvězdné brány, jen jsem čekal, že přijde Te´alc. Jediné ryze pěkný je závěr, který je neamericky depresivní. Finální pointa má grády a sedí, jenže to je bohužel zásluha pouze předlohy pana Dicka, jinak se jedná o slátaninu, ve který je hezká jen Madeleine Stowe. ()

gemi

Tento film dobře charakterizuje způsob, jakým tvůrci přistoupili k futurologii. Tak třeba telefon. Ten bude podle nich v roce 2079 vypadat jako klasické véčko (nahoře displej, dole klávesnice), jenom vyrobené pomocí tesařských nástrojů (velké, tlusté a dílensky otřesně zpracované). A takto je to se vším. Počínaje příšerným CGI a konče scénářem. Nudil jsem se. (Už jsem to kdysi viděl.) ()

Bounded

Kvalitně odvedená sci-fi žánrovka ze které podle mě ani více vytěžit nešlo. Byl jsem překvapen z jejího solidního tempa stejně jako z nepochopitelného hodnocení tady na čsfd. Už jenom pro ten závěr nejde film nemít rád. ()

Bulish

Bohužel neplně využitý, ale velmi pěkný námět... Efekty nic moc a celý začátek filmu je takový nijaký. Stejně ale 3*, koukat se na to vcelku dá a závěr přinejmenším povedený. ()

mjrGresham

Kvalitní Dickovina promrhaná levným zpracováním.Hudba mi nesedla vůbec.Gary Sinise zachraňuje,tak trochu přimhouřím oko ;-) ()

majk_n

Na to, o jaké se jedná téma, je film nezajímavý a herci se tu zrovna rovněž nepřetrhnou ve svých výkonech ()

Emílio

Skvela Dickova poviedka, z ktorej vsak scenarista z nejakeho nepochopitelneho dovodu do filmu zmrzacil zakladnu pointu. Nakolko povodne bola cielom Zem a nie nejaky politik ako je prezentovane vo filme, mnohymi vyzdvihovane finale absolutne stratilo na razancii a akejkolvek logike. Lacne prevedenie mi nevadi, kludne to mohlo byt natocene aj ako inscenacia a filmu by to nijako neuskodilo, ale prave za ten necitlivy zasah a tym padom nelogicky koniec davam iba dve. ()

warpcore

Možno to nie je úplne skvost svetovej kinematografie, ale rozhodne neurazí. Príjemné sci-fi na jedno zhliadnutie so štandardne dobrým Garym Sinese-om v hlavnej úlohe. ()

route60

Zářný příklad jak zmršit knižní předlohu chudák P.K.Dick, Impostora zachraňuje alespoň výborný jako vždy Vincent D'Onofrio a to je dost málo na Sci-fi drama. ()

vodkasesemte

Tendle film jsem si stáhnul jenom kvuli plotu a docela jsem se na něj těšil. Kromě toho, že to ve mně vyvolala starý vzpomínky, protože jsem to už kdysi viděl, ale nepamatoval si z děje vubec nic, tak mě to ničím, co bych mohl hodnotit kladně, nezaujalo, vlastně se tam celou dobu jenom honí. ()

rodier

Podle me jde o dobry snimek. Dyk je fakt borec. Kdo ma rad scifi, urcite by si to nemel nechat ujit. Navic to ma perfektni konec jako jsem uz dlouho nevidel. ()

Imouse

Klišovité, rádoby nápadité sci-fi, které má očekávatelný závěr, na který příjdě divák příliš brzy a zkazí mu dokonale zbytek filmu. Tomuto se říká stoprocentní ztráta času. ()

-=MAX=-

Tento snímek se mi docela líbil. Sice toto téma jsme tu už měli, ale zasazení do jiné doby a nápad s bombou byl selkem dobrý. Konec filmu jsem opravdu netušil a tak sem byl příjemě překvapen. ()

Bohulib

Téma pronásledování a hledání vlastní identity se sice objevilo už mockrát, ale bylo to dost napínavé a až do konce jsem netušil, jak to vlastně dopadne. Vzhledem ke konci bez happy endu dávám čtyři hvězdičky. ()