Rok 2079, planeta Země. Již deset let zuří válka lidí proti mimozemšťanům, útočícím na města, chráněná silnými elektromagnetickými póly. Pohyb každého člověka je přísně střežen, aby se zabránilo proniknutí vetřelců. Vědce Spencera Olhama, jehož výzkum může vést k jejich porážce, zatkne tajná policie, protože se prý stal tajnou zbraní cizinců a má v těle ukrytou bombu. Spencerovi se ale podaří uniknout do podzemí a musí všechny přesvědčit, že je pořád člověk, a zachránit lidstvo před zkázou. Dokáže ale přesvědčit sám sebe? (SPI Film)

Ravi

Tragicky špatné dialogy a vyprávění retardují tenhle skvělý příběh pod jeho úroveň. Velká, velká škoda. Film má velmi zajímavé momenty i chvilky, kdy Vás z jeho stupidity chytnou křeče, ale pozitiva převládají. Těsně. 40% = 2/5 ()

blackJag

Chudá adaptace P.K.Dicka, přesto ne vyloženě špatná nebo neřku-li přímo blbá. Gary Sinise si s x-tou variací na klasicky dickovsky vedeného hrdiny-antihrdiny poradil dobře, horší už je to s celkovou vizualizací, kde triková složka (v podstatě sporá) sice není úplně špatná, zato ale návazné interiéry i exteriéry mnoho parády neudělaly. Pokud nebudete čekat dalšího BLADE RUNNERa nebo MINORITY REPORT, nemuseli byste být zklamáni. II Scénář: Caroline Case, Ehren Kruger, David Twohy (na základě stejnojmenné povídky amerického spisovatele P.K.Dicka). 60% ()

vitekpe

Tenhle film se odehrava uplne celej potme. Skoda, protoze tim padem jsem pulku jen slysel a v druhe pulce videl stiny ve tme... :) ()

misstake

Bez uvedení svého jména u tohoto filmu by se Philip K. Dick jistě obešel, ale tak špatný, aby se v hrobě obracel zase není. Prostě průměrná sci-fi, z níž se ale určitě dalo vymáčknout mnohem víc. ()

killjezor

Jedna z nejlepších Dickovin. Prakticky se drží předlohy a uhýbá jen v detailech, celkově však vyzní stejně jako povídka. Škoda jen, že jde až vidět celkově malý rozpočet. ()

Holina

Předlohu neznám, takže v zamotaném ději jsem se občas mohl ztratit, ale nestalo se tak. Příjemná odpočinková Sci-Fi s překvapivým koncem ()

miksacka

Tenhle film mě opravdu velmi zaujal a příjemně překvapil. Zajímavý začátek, ještě lepší průběh, napínavý konec a v hlavním obsazení úžasný herec Gary Sinise. Co víc si přát. ;-) ()

kwoky

Výborný začátek. Až do výslechu jsem ani nedýchal, jak mě to vtáhlo. Pak ale začala nekonečná utíkací fáze zakončená zvratem v úplném závěru. Spousta myšlenek se dala rozpracovat, kdyby se vynechalo to nekonečné prchání. Takhle je to jen skvělý start, slušný konec a spousta vaty uprostřed. ()

Disease

Po letech opět zkouknuto a i když z toho nízký rozpočet čouhá jako sláma z bot, pořád je to jedna z těch lepších adaptací Dicka. ()

filipvrbik

Opět Phillip K.Dick , opět skvělé- i když o pár měsíců natočil Steven Spielberg svoji Minority Report s daleko větším rozpočtem...90% ()

chalp

Takéto efekty znesiem pri babyolne 5, alebo starších dieloch star treku, ale určite nie pri hviezdami nabitom scifi z roku 2001 a rozpočtom 40,000,000$. ()

Kroupa

Bavil jsem se velmi dobře, vysoké očekávání jsem neměl, takže jsem si ten čas příjemně užil. Skromná výprava mi docela imponovala. ()

Johnny

Pôsobilo to mierne rozpačito, ale asi som mal práve správnu náladu na P. K. Dicka a tak ten film celkom pobavil. ()

bundaboy

Kdyby to někdo sestříhal na 45 minut, tak z toho mohla být poměrně kvalitní epizoda Krajních mezí :) - ale jako film bohužel nic moc. ()

Wolvie

Nikdy nepochopím,jak se do téhle kraviny dostali herci typu Sinise a Madeleine.Vždyť je to béčko jak vyšitý! ()