Greg a Pam se chtějí vzít. Než k této události dojde, je vhodné seznámit rodiče obou snoubenců. K tomu se perfektně hodí společný víkend na ostrůvku rodičů Grega na Floridě. A tak Greg a Pam odlétají k rodičům Pam, aby je vyzvedli a společně pak odletěli k Jebalovým (rodina Grega). Jenže u Byrnesových je vše jinak. Otec Pam, Jack, se oběma snoubencům předvede s jeho novou hračkou - autobusem předělaným na luxusní karavan. Právě v tomto karavanu jsou Byrnesovi rozhodnuti dojet k Jebalovým. Jack tvrdí, že pro malého vnoučka Jacka bude cesta mnohem příjemnější. Jack a Dina Byrnesovi se totiž starají o dítě Pameliny sestry. A protože snoubenci nechtějí vyvolat zlou krev už dopředu, svolí. Za Jebalovými se jede autobusem. Když dorazí k Jebalovým, seznámení je pro Byrnesové poněkud zvláštní. Právník Bernie Jebal se věnuje kariéře a Rozalin Jebalová údajně učí jógu. Byrnesovi netuší, že Bernie se nikdy právnické kariéře nevěnoval a že Rozalin je ve skutečnosti sexuoložkou se zaměřením na sexualitu starých lidí. Jack a Dina jsou poněkud zaskočeni otevřeností, se kterou Jebalovi vyprávějí o svém sexu, sexuálním dospívání Grega i o jeho teenagerských sexuálních dobrodružstvích. Ke všemu Bernie rozbije Jackovi záchod v jeho karavanu, když se z něj snaží vylovit svého psa, kterého mu tam spláchl Jackův kocour. Soužití graduje ve chvíli, kdy Pam oznamuje Gregovi, že je těhotná, ale že si nepřeje, aby o tom zatím věděl její otec. Jack, který je přesvědčen, že syn hospodyně Jebalových, Jorge, je ve skutečnosti synem Grega, dochází k závěru, že mu všichni něco tají. Proto se rozhodne vpíchnout Gregovi drogu pravdy. Učiní tak na celorodinném večírku Jebalových. Greg se přímo při proslovu na jevišti přizná k tomu, že je Pam těhotná a že se mu velmi líbí jeho budoucí tchýně. Druhý den je naštvaný Jack rozhodnut odjet. Dina, kterou si  Rozalin získala výkladem své sexuální terapie, však odjet nechce. Prozradí tak, že Jack vpíchl Gregovi drogu... (TV Prima)

Looser

Druhých dílů se vždycky bojím (a většinou oprávněně) ale tady jsem byl opravdu příjemně překvapen. Dvojka je možná ještě víc nabitá humorem než jednička. Možná bych trochu zkrátil stopáž, protože skoro dvě hodiny je fakt dost ale jinak v tyhle komedii funguje všechno jak má Stiller je zase dobrák, kterému nic nevychází, De Niro je prost formal CIA, objeví se i Owen no a nově příchozí Hoffman a Streisand s jejich šukavým psem tomu dávají korunu. ()

lewwin

Byl jsem zdarma pozván do kina na tento snímek. A jelikož jsem viděl poměrně zdařilý první díl, byl jsem zvědav, jak to de Niro s Hoffmanem a spol. rozjedou... a byl jsem celkem příjemně překvapen. Celkem vtipné dialogy, které sice trošku těžily z jedničky, ale přesto to docela šlo. Dobrá odpočínková komedie. Za peníze bych na to do kina asi nešel, ale víno + přítelkyně + tento film = ideální kombinace na večer... Díky Hoffmanovi, kterého opravdu můžu, čtyři hvězdy. Nebijte mě, prosím =))) ()

solskjaer

Komedie Stilera mám hodně rád a nezáleží na tom jestli v nich jen hraje a nebo je režíruje. Všechny obsahují to co by všechny komedie měli a to notnou dávku hodně dobrého humoru. V pokračování dobroudružství Gaylorda Fockera se setkáváme s jeho rodiči, které ztvárnili Barbra Streisandová a Dustin Hoffman a musím říct, že mě příjemně překvapili. Sice filmu ke konci dochází nápady i tak jsem se poměrně dobře bavil a určitě patří tento rok k těm lepším komediím. ()

sedm.1

Po výborném Fotr je lotr přišel propadák v podobě nastavené kaše v pokračování,které nemělo vzniknout!Veškerý humor,který fungoval v díle prvním,zde sklouzává do sledu trapných scének a pitvořících se herců,což mě obzvláštˇ mrzí kvůli jindy výborným hercům Robertu De Nirovi a Benu Stillerovi,kteří se zde opravdu jen ztrapňují.Celý film snad neměl jedinou vtipnou scénku,což už se mi dlouho u žádného podobně laděného filmu nestalo a snad už i nestane.Škoda! ()

kenkaku

Setkání u Jebalů je díky brilantní volbě (Dustin Hoffman, Barbra Streisand) Gregových rodičů stejně zábavné jako první počin a díky některým "úchylárnám" jako scény s vnukem Jackem jsme vážně začal uvažovat o tom učit syna také znakovat ;). ()

Sdoom

O něco slabší než jednička, hlavně scénáristicky. Ale herecký ansámbl vše vynahradí. De Niro jako vždy ruluje. (HD, orig.) ()

herr_carter

Povedené pokračování jedničky, kde hlavní představitele právě z prvního filmu totálně zakrývají Hoffman a Streisandová, větší pošuky jen tak člověk nevidí a aspoň je pak člověku jasné,po kom to ten Gaylord má.................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Maynard.

Jo, tohle šlo. Bavil jsem se stejně jako u jedničky. Za co sem hodně rád, tak že se tam neobjevil na moc dlouho Wilson nebo jak se to pako jmenuje :o). Všechno se to točí kolem DeNira, což je absolutní paráda. Jeho grymasy mě hodně baví a styl humoru taky. Jebalovi rodiče sou taky super, hlavně teda fotřík, ten se povedl. Příjemná komedie, ale na dlouho zase nemusím... ()

hudryhudry

Laciná americká komedie vás láká především zvučnými jmény, které ji naštěstí udržují nad vodou, ale asi jako ledovec - 90% pod a jen těch 10% ční nad hladinu. Film má slibný rozjezd, stagnující střední část a velmi slabý závěr. Scénář se totiž jaksi nepovedl. Zápletka se svatbou je už ohraná jak stará gramofonová deska a na mě jako na diváka už moc nepůsobí. Je zde sice dost vtipných momentů, která se však většinou drží jen humorem založeným na trapnosti a na nadrženém mopslíkovi. Bohužel ani Dustin Hoffman, můj oblíbený herec, nepředvání žádný zázrak a jen ukazuje trapnou plejádu ruzných paxichtů a gest, které se k herci jeho formátu opravdu nehodí. Na Barbaře jsou už dost vidět stáří a na roli sexuální dračice by měla mít tak o pár let míň. Takže jediný Robert si ode mě zaslouží pochvalu, protože bručoun od CIA, ten mu opravdu jde :-) Tak už se naše sestra Ben Stiller snad usadí a comedymaker Jay Roach už nám dá s jeho dalšími životními příběhy pokoj, protože novou zápletku, třeba o porodu malého Fockera už bych asi nestrávil. Mooožná že část viny leží i na panu režisérovi. Ať každý posoudí sám. 2,5* takže matematicky zaokrouhluji na tři* ()

Wally

Opakovaný vtip již přestává být vtipem...tohle pokračování nenabídlo žádnou novou myšlenku, žádný nový vtip nebo nápad...určitě pobaví, ale přece jenom by člověk čekal víc, když vidí jaké filmové hvězdy se v tomto snímku sešli. No ne vždy je to záruka kvality... ()

klukluka

Jednička byla vynikající, záměrně jsem se s tím filmem míjel, odmítal jsem na něj koukat, ale nakonec mě nadchnul. Na dvojku jsem se po té překvapivé zkušenosti těšil, ale to byla možná chyba... :( Jsem pro změnu hrozně zklamanej. Tohle už byla taková ta sranda za každou cenu, samý absurdní figury, jeden ujetější než druhej, různý podoby vykrádaček jedničky, protivná křeč... Dám si i trojku, ať to mám komplet, ale teď už do toho jdu zase se strachem. :( ()

Vajonek

Ačkoliv pokračování úspěšné jedničky je postavené na naprosto identickém schématu a mohlo by se zdát, že už tak nebude mít čím překvapit a takto opakované nebude bavit, není tomu tak. Řekla bych, že dvojka je na podobné úrovni jako jednička, zase to všechno dobře funguje. Výjimka potvrzující pravidlo častého neúspěchu u pokračování úspěšných ztřeštěných komedií. 85 %. ()

matthew.d

O dvě hvězdy lepší než jednička- o Hoffmana a Streisandovou - ale stále pouhý průměr. A jak všicni víme, tvořit průměrnost je na h..no! ()

cab

Pokracovani komercne uspesne taskarice o zdravotnim bratrovi Gregovi (Ben Stiller), ktery ma problemy se zalibit otci jeho snoubenky v podani (Robert De Niro). Tentokrat je v planu vikendova zastavka u Gregovych rodicu. Nic se neobejde bez problemu a nechtenych zmatku. Vtipne z poloviny a herecke vykony se daji vyzdvyhnout vpodstate jen u muzskych polovicek. 55% ()

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005