Greg a Pam se chtějí vzít. Než k této události dojde, je vhodné seznámit rodiče obou snoubenců. K tomu se perfektně hodí společný víkend na ostrůvku rodičů Grega na Floridě. A tak Greg a Pam odlétají k rodičům Pam, aby je vyzvedli a společně pak odletěli k Jebalovým (rodina Grega). Jenže u Byrnesových je vše jinak. Otec Pam, Jack, se oběma snoubencům předvede s jeho novou hračkou - autobusem předělaným na luxusní karavan. Právě v tomto karavanu jsou Byrnesovi rozhodnuti dojet k Jebalovým. Jack tvrdí, že pro malého vnoučka Jacka bude cesta mnohem příjemnější. Jack a Dina Byrnesovi se totiž starají o dítě Pameliny sestry. A protože snoubenci nechtějí vyvolat zlou krev už dopředu, svolí. Za Jebalovými se jede autobusem. Když dorazí k Jebalovým, seznámení je pro Byrnesové poněkud zvláštní. Právník Bernie Jebal se věnuje kariéře a Rozalin Jebalová údajně učí jógu. Byrnesovi netuší, že Bernie se nikdy právnické kariéře nevěnoval a že Rozalin je ve skutečnosti sexuoložkou se zaměřením na sexualitu starých lidí. Jack a Dina jsou poněkud zaskočeni otevřeností, se kterou Jebalovi vyprávějí o svém sexu, sexuálním dospívání Grega i o jeho teenagerských sexuálních dobrodružstvích. Ke všemu Bernie rozbije Jackovi záchod v jeho karavanu, když se z něj snaží vylovit svého psa, kterého mu tam spláchl Jackův kocour. Soužití graduje ve chvíli, kdy Pam oznamuje Gregovi, že je těhotná, ale že si nepřeje, aby o tom zatím věděl její otec. Jack, který je přesvědčen, že syn hospodyně Jebalových, Jorge, je ve skutečnosti synem Grega, dochází k závěru, že mu všichni něco tají. Proto se rozhodne vpíchnout Gregovi drogu pravdy. Učiní tak na celorodinném večírku Jebalových. Greg se přímo při proslovu na jevišti přizná k tomu, že je Pam těhotná a že se mu velmi líbí jeho budoucí tchýně. Druhý den je naštvaný Jack rozhodnut odjet. Dina, kterou si  Rozalin získala výkladem své sexuální terapie, však odjet nechce. Prozradí tak, že Jack vpíchl Gregovi drogu... (TV Prima)

Hopper

Tak žiadne oslavné ódy a výkriky nadšenia sa nekonajú. Vtipy sú dosť ošumelé, takmer až trapné, málokedy niečo nepredvídateľné a Stiller s DeNirom predvádzajú len to, čo sme od nich mohli čakať. Celkovo sa tak do sledovani nenápadne ale vytrvalo vplížila nuda a radosť nad rýchlym a bezbolestným koncom. Proste jednohubka, ktorá neprekvapí, bohužiaľ. ()

wosho

S takovým obsazením měl tento film na mnohem víc, než ve skutečnosti je. Pes je zakopaný ve scénáři. Pár gagů se podařilo, jinak je to nudná vata, silně vykrádající první díl. Film se nikterak nevyvíjí, stagnuje a při životě ho drží velice schopné herecké osazenstvo, které i z toho mála co měli k dispozicim, vymáčkli skvělou zábavu. ()

pedro33

Ben Stiller sa narodil pre tento typ postav, skvely su Dustin, Streisand, de Niro, chcelo by to trosku lepsi scenar...no vidiet hrat tychto hercov v jednom filme je zazitok ()

Ripley

Fotrovská dvojka má sice rychlejší spád než díl první,ale bohužel rodina Jebalů,která je sice sympatická,ale na můj vkus až moc bláznivá,svými výstupy válcuje skvělé protihráče z jedničky(DeNiro/Stiller).Dustina Hoffmana mám raději ve vážnějších rolích a Teri Polo od jedničky zeškareděla a ustoupila do pozadí.60% ()

divak84

v porovnání s jedničkou velmi velmi znepokojující, vyždímané, nechtěně vtipné, vyschlé. tam kde to v jedničce fungovalo, tady to už je prostě jen křeč... ()

Paity

To, že tam režisér nacpal více hvězd neznamená, že by to bylo bůh ví co. A také, že není. Navíc uměle vytvořená legrace, to je fakt do občí bijící. ()

Hanys_

Fakt jsem to nedával. Nejslabší díl série, který boužel vůbec nezachránil ani Hofman a už vůbec ne Straisandka. ()

Drc

Výborná komedie, která mě velice příjemně překvapila. Každá postava přidává svůj díl do této skládanky neskutečných událostí, které by nám v reálném životě připadaly absurdní, nicméně tady slouží k perfektnímu pobavení publika. A stejně ... asshole je nejlepší. ()

Haymar

Naprosto průměrná americká komedie s parádním DeNirem... Jednu hvězdičku přidávám za duo Hoffman/Streisandová + totální scénáristický úlet (českou mutaci) Stillerovy postavy - Gaylord Jebal ()

mirkaaa

Pokračování začíná v okamžiku, kdy se Gregův tchán Jack snaží vyhovět přání své dcery, která touží poznat rodiče svého snoubence. Je to pro něj alespoň příležitost prověřit si rodinu nastávajícího zetě. A tak všichni vyráží v luxusním karavanu na víkend za Gregovými rodiči. Všechno začíná dobře, ale pouze do doby, než se Jack seznámí s Gregovými svobodomyslnými a tak trochu ztřeštěnými rodiči. Od této chvíle nastává kolotoč trapasů a různých komických situací. Druhý díl je stejně dobrý, ne-li lepší. Především díky vynikajícím výkonům Dustina Hoffmana a Barbary Streissandové v rolích Gregových rodičů ()

Prochy38

Ne ne a ne! První díl se dal přežít, ale tohle už ne. Je dnes vůbec moderní natočil něco, co se netýká sexu a podobného? Kvalitní herci bohužel nedělají idioty ze sebe, ale z nás! ()

Hanes88

Zase se to opakuje. Pokračování o mnoho horší než jednička. Už ta mě dvakrát nenadchla, tím pádem vychází i logicky moje hodnocení tohoto filmu. 40%. ()

Damielka

Neřekla bych, že je to výrazně lepší než Fotr je lotr, ale každopádně to je tak nějak jinak dobré, proto dávám o hvězdičku víc. Jay Roach se totiž nesnaží vyvařovat už jednou použitý pytlík čaje a zapojuje do hry další herecké hvězdy Dustina Hoffmana a Barbru Streisand, které pokračování prakticky táhnou. Líbil se mi střet dvou rozdílně založených manželských párů - spontánních a živočišných Yebalových, kteří spolu i po x letech manželství cukrují (nejlépe na veřejnosti) a v posteli si nezadají s nadrženými puberťáky, a upjatých a studených Barnesových, pro které je vrcholem manželské lásky setkání v pečlivě zapnutých pyžamech v koupelně. Opět všechno dobře dopadne a matce "sexuální terapeutce seniorů" Yebalové se navíc povede trochu nalomit tvrďáka Barnese, který na konci filmu ku prospěchu své stále krásné ženy pochopí, že ten váleček mezi jeho nohama se dá používat i v pokročilém věku. ()

Macik

Scenar plnych klise, lacineho humoru, kde je predem jasne jak to dopadne.. To cim se ale tenhle film lisi od ostatnich jsou skvele napsane a zahrane dialogy .. Mam sto chuti si z filmu vystrihat jen sceny s Dustinem Hoffmanem.. jeho komedialni talent je neco co se nevidi kazdej den.. a propo.. nepripomina vam De Niro porad monstrum z Frankeinsteina??:-) ma na to jeden vyraz ve tvari, kterej mi to vzdycky pripomene.. nehlede na to, ze ten vyraz pouziva v kazdym filmu.. :-) ()

Cement73

Tam kde končí výborná jednotka tam plynulo vynikajúca nastupuje Hoffman a Steisand. Bláznivá židovská rodina Yebalových to nandá "morousovi" bývalému agentovi z CIA. Komedia postavená na kontrastoch je veľmi vydarená. ()

Zombi

O něco lepší než první díl, hlavně zásluhou interakce De Nira a Hoffmana. Jebalovic rodinka je až přehnaně výstřední, vtípky motající se kolem prsů, obřízky apod. by si tvůrci taky mohli odpustit, ale u amerických komedií je to asi standard. Horší 4 hvězdy. ()

Ollie235

Srovnatelné s prvním dílem, těžko říci který je lepší. Humor je podobný, ale místy zachází do extrémů, což si tvůrci mohli odpustit. Příběh je o něco otravnější, ale jinak jsem se opět nebavil špatně. ()

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005