Greg a Pam se chtějí vzít. Než k této události dojde, je vhodné seznámit rodiče obou snoubenců. K tomu se perfektně hodí společný víkend na ostrůvku rodičů Grega na Floridě. A tak Greg a Pam odlétají k rodičům Pam, aby je vyzvedli a společně pak odletěli k Jebalovým (rodina Grega). Jenže u Byrnesových je vše jinak. Otec Pam, Jack, se oběma snoubencům předvede s jeho novou hračkou - autobusem předělaným na luxusní karavan. Právě v tomto karavanu jsou Byrnesovi rozhodnuti dojet k Jebalovým. Jack tvrdí, že pro malého vnoučka Jacka bude cesta mnohem příjemnější. Jack a Dina Byrnesovi se totiž starají o dítě Pameliny sestry. A protože snoubenci nechtějí vyvolat zlou krev už dopředu, svolí. Za Jebalovými se jede autobusem. Když dorazí k Jebalovým, seznámení je pro Byrnesové poněkud zvláštní. Právník Bernie Jebal se věnuje kariéře a Rozalin Jebalová údajně učí jógu. Byrnesovi netuší, že Bernie se nikdy právnické kariéře nevěnoval a že Rozalin je ve skutečnosti sexuoložkou se zaměřením na sexualitu starých lidí. Jack a Dina jsou poněkud zaskočeni otevřeností, se kterou Jebalovi vyprávějí o svém sexu, sexuálním dospívání Grega i o jeho teenagerských sexuálních dobrodružstvích. Ke všemu Bernie rozbije Jackovi záchod v jeho karavanu, když se z něj snaží vylovit svého psa, kterého mu tam spláchl Jackův kocour. Soužití graduje ve chvíli, kdy Pam oznamuje Gregovi, že je těhotná, ale že si nepřeje, aby o tom zatím věděl její otec. Jack, který je přesvědčen, že syn hospodyně Jebalových, Jorge, je ve skutečnosti synem Grega, dochází k závěru, že mu všichni něco tají. Proto se rozhodne vpíchnout Gregovi drogu pravdy. Učiní tak na celorodinném večírku Jebalových. Greg se přímo při proslovu na jevišti přizná k tomu, že je Pam těhotná a že se mu velmi líbí jeho budoucí tchýně. Druhý den je naštvaný Jack rozhodnut odjet. Dina, kterou si  Rozalin získala výkladem své sexuální terapie, však odjet nechce. Prozradí tak, že Jack vpíchl Gregovi drogu... (TV Prima)

anyonecek

Pokračování úspěšné komedie je ještě bláznivější, protože se zde potkávají oboji blázniví rodiče. Dustin Hoffman a Barbra Streisand byli opravdu vynikající volba pro takové rodiče. Na stranu komedie mi tu vůbec nic neubylo a byl jsem příjemně překvapený tou další spoustou vtipů a vtipných scének. Ovšem do romantiky už to nebylo tak žhavé, ale to mi vůbec nevadilo, protože to není zrovna můj styl sledování. Platí tu vše jako v prvním dílu tohoto filmu, to znamená lehce sledovatelné a na pročištění hlavy. Docela si přeju i další díl, tento styl komedie mi naprosto vyhovuje. ()

subic

Beru na milost, ono to zase není tak hrozné, i když rodičovské duo Dustin Hoffman a Barbra Streisand mi přijde dost směšné. 51% ()

PlayEasy

Z De Nira se stal otravný dědula, jeho pozici z prvního dílu ovšem suverénně zaujaly nové přírustky v podobě Dustyho a Streisandky, kteří de facto obstarávají veškerou zábavu. Na první pohled se zdají být hodně praštění, časem se ale ukáže, že magor je tu někdo jiný... :) 80% ()

Bublasaurus

V jedničce je mi líto Bena, ve trojce je mi líto Roberta. Takže tenhle díl je ten pravý - obsazení, legrace a hlavně spravedlnost! ()

JosefTomas

Po nedotažené (a chvílemi nudné) jedničce, konečně přichází díl, kde je vše napraveno. Potěší jak nové postavy, tak i zásoba vtipů, které konečně správně fungují a udržují tempo. Roach za čtyři roky zbystřil a dohnal si vzdělání, protože po obyčejné jedničce předvedl něco nezapomenutelného. ()

hrumsrt

Sám nevím, jestli je to lepší než první díl, či nikoli. Je to vlastně hodně podobné, ale mě to tady sedlo přeci jen o trošičku více.. Vynikající Fockers rodinka! Perfektní hned o začátku, není tam prakticky žádný úvod jako v prvním filmu. Co snímek posune zase o úroveň výš, je prostě vynikající dvojice Streisand a Hoffman. 80% ()

PlysovyMacko

Síce Gregovi rodicia dej oživujú, viac postáv neznamená automaticky viac humoru.  Interakcia rodičov je to, čo najviac baví. Veľmi som sa chcela dozvedieť prečo Yebalovci dali synovi meno Gaylord. ()

Marg

Dvojka se nese přesně v duchu jedničky. Opět spousta trapasů, výborní Nero se Stillerem. Jako výtečná třešnička na dortu jsou tu pak samozřejmě Dustin Hoffman a Barbra Streisand. ()

n562

Jedna z nejlepších amerických komedií jakou jsem kdy viděla. Perfektně vybraní herci s nadprůměrnými hereckými výkony k tomu perfektní scénář a Benu Stilerovi se musíte smát od začátku dokonce. Fakt Bomba!!! ()

bass

Konečně Jack ukázal parádní věcičky ala James Bond. Stejně na závěr dostane sodu od inteligentního policisty z amerického venkova. ()

Filipes

Letní, příjemně uspokojivé. Co víc se k téhle komedii dá říct? Že by úžasný Dustin Hoffman a Barbra Streisand předvedli tak milé komediální výkony? Že je to prostředí ve kterém se film odehrává tak strašně pěkné? A že mě Owen Wilson rozesmál? Opravdu podařená milá rodičovská letní zábava. Ke Stillerovi se není třeba vyjadřovat. Je pořád stejnej :) ()

ShotgunED

Ač Bena Stilllera fakt nesnáším,tak to tohle byla povedená zábava. Největší měrou se o ni postarali De Niro a Hoffman,kteří jsou zde výborní. Průměrná komedie na lehce přiopilý sobotní večer. Nic víc nečekat. ()

Lewaso

Promiňte mi, ale bavil jsem se - tedy spíš jsem se celý film přiblble usmíval. Všichni byli takoví roztomilí - ale asi nejvíc mě rozesmál ošukaný Einstein... ()

lmc

Proč dávám průměrnému filmu plné hodnocení? K vůli hercům... Tento film je totiž typickým příkladem snímku, který si jeho protagonisté ze staré školy vyloženě užívají. De Niro, Hoffman, Barbra - tyto herci ze sebe vyzařují naprostou energii a zápal a je opravdu radost je sledovat a proto mě nevadí že film chvílemi ztrácí dech, protože jsou na scéně skoro pořád a rád vidím jak jsou energičtí. Tenhle film byl pro ně určitě druhem filmových prázdnin a je to jeden ze snímků, při jehož natáčení bych chtěl určitě být... ()

AdrianMonk

Opakovaný vtip sice není již takovým vtipem, nicméně stále je tu Stiller a díky Dustinovi s Barbrou a DeNirovi ještě lepšímu, než byl v prvním díle, je to stále skvělá oddechovka a zábava na dlouhé zimní večery. ()

Honzus

Víceménně neskutečná pitomost, ale koukat se na De Nira s Hoffmanem, jak si ji očividně užívají, byla radost. Zahanbit se samozřejmě nenechal ani Stiller, který neustále potvrzuje pověst jednoho z nejlepších komediálních herců současnosti. Dávkování fórků bylo možná trochu nevyvážené, naštěstí počet těch povedených převýšil těch pár méně zdařilých, popřípadě hodně profláklých. Celkově je film přibližně na stejné úrovni jako jednička (což už samo o sobě nebývá častý jev), příjemně uplyne a každopádně dostatečně pobaví, což je hlavní. ()

Goodmen

Těžko říct, který díl je lepší. Každý má něco do sebe - zde jsou to Yebalovi rodiče. Stejně jako u prvního dílu chybí více vtipných momentů. ()

ali-n

Robert a Ben - nič nové od minula, ale dvojke bolo dopriate excelentné oživenie: Barbra a Dustin. Stále hravý pár, pracuje to medzi nimi ako u skutočných starších manželov, sexuálne žhaví a plní energie. Nádherne vyvažujú všetko to podozrievavé vystupovanie Jacka Barnesa, muža "s emocemi na úrovni nosorožce". Práve konfrontácia týchto dvoch rodín, i keď trochu sílene, vytvára veľa zábavných momentov. MOJE NAJ - ... Práve Robertova postava sa postarala o naj patent za dlhú dobu. Umelá prsná žľaza. Chlapská. CH, CH, ako keby vám zaskočil popkorn. ()

Toumyk

Dustin Hoffman se mi opravdu líbil. Pro Roberta mám odjakživa slabost. Ač je to místy trapný celkově poměrně slušná komedie. Ale jednička byla lepší. ()

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005