Noční agent

• USA The Night Agent
USA, (2023–2024), 17 h 19 min (Minutáž: 45–56 min)

Tvůrci:

Shawn Ryan

Předloha:

Matthew Quirk (kniha)

Hudba:

Robert Duncan

Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Hong Chau, Eve Harlow, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, D.B. Woodside, Enrique Murciano, Phoenix Raei (více)

Série(2) / Epizody(20)

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. (Netflix)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (12)

Noční agent (2023)

1.seria: Treba sa zmierit s tym, ze pilot je scenaristicky i atmosferou najlepsou epizodou. Potom sa to preklopi do priemerneho politickeho akcneho "spiknutia", hier v tajnych sluzbach a nejakeho toho kontraktora. Ustredna dvojka, ktorej ma divak fandit, je sympaticka a to je vlastne hlavny a jediny tahak tohto serialu. Seria je plna logickych skratiek az somariniek, ale celkom to odsypa. Treba "vypnut" tak jednu hemisferu a da sa na tom zabavit, rozhodne som vsak cakal viac. Je to vsak, zial, len B-cko. 50% ()

Série 1 (2023) (S01)

Treba sa zmierit s tym, ze pilot je scenaristicky i atmosferou najlepsou epizodou. Potom sa to preklopi do priemerneho politickeho akcneho spiknutia, hier v tajnych sluzbach a nejakeho toho kontraktora. Ustredna dvojka, ktorej ma divak fandit, je sympaticka a to je vlastne hlavny a jediny tahak tohto serialu. Seria je plna logickych skratiek az somariniek, ale celkom to odsypa. Treba "vypnut" tak jednu hemisferu a da sa na tom zabavit, rozhodne som vsak cakal viac. 50% ()

Volání (2023) (S01E01)

Velmi slusny otvarak a uroven tomu dvihol hlavne drsny zaver na pozadi s kontrastne milou hudbickou a i pomerne uchadzajuce vykony. Skoda toho agent / civil klise, a par ozaj do oci-bijucich somarieniek, ale co uz. :) Obcas dokonca popracovali i na atmosfere, takze spokojnost. 70% Slabsi styri. ()

Nové volání (2023) (S01E02)

Miera naivity a copy/paste z lacnejsich filmov v tejto epizode dost znizila moj dojem z pilotnej casti. Valerie, asistentka sefky vo White-House je kocka a plus ten cajik, iny bonus. :) Kolki z nas uz podozrievame tu sivovlasu damu? Hawkins bol prilis obvious a na prvu signalnu. "You asume only a MAN can drive?!" Ach jo, slecinke pookrialo. 45% Sklzava to do urovne CSI, nestacim sa divit, ako rychlo sa to udialo. Snad bude dalsia epizoda na podobnej urovni ako ta uvodna. ()

Správa zoo (2023) (S01E03)

Uvod so sefkou v ZOO bol fajnovy - "the bith with all the keys". Inak, kedy uz konecne dokazu filmari urobit zobudenie uveritelne? 5hodinovy spanok v lese pod holym nebom a slecna vyzera, akoby vysla z kozmetickeho studia...wtf?! Je to o "image" a malichernosti hereciek/hercov, ci co? Potesili nove tvare agentov. A po "zahadnom" zmiznuti potetovaneho utocnika z metra na tri epizody, sa konecne vypromenadoval i on. :) O cosi lepsie, ako predosla chaba epizoda. ()

Tajemství (2023) (S01E04)

Ak "vypatrali" dochodkynu, ako to, ze netusili o jej navstevnikoch? Kde je auto? Preco take lacne postupy?..meh Kazdopadne klise s dievcatkom (btw. 28r. repect :) ) a "mentorom" ako z romantickych kniziek tu vzdy bude, I guess. Ale zabava to je, takze asi fajn. Skoda tych hlupych skratiek, ktore sa nedaju nevsimnut. ()

Loutka (2023) (S01E05)

Predvidatelne, ale aspon dvojka nasich "novomanzelsky" zalozenych vrahov je spat v hre. Ochrankarska linia s dcerenkou tu uz par-krat bola, tato sa nicim neodlisovala...teda scenarom. :) Slabsi priemer. ()

Pochopení (2023) (S01E06)

Whut?! :) Klise strieda klise, a tak uz asi zvysok serialu dam iba ako "dojazd". Skoda tej naivity, ktora sa ukazuje na kazdom kroku. Dvojka zabijakov to blamovala poriadne. Sledovatelni a uveritelni su pre mna len dvaja cernosski ochrankari - ctiziadostiva a "obstarozny-skuseny". :) To, co sa mi zdalo obvious o sivovlasej uz v prvom dieli...dozrelo, hehe. 45% ()

Podávat za studena (2023) (S01E07)

Pri vypnuti oboch hemisfer..... Pobavil zaver. Je jasne, ze sa tam vytvoril zaklad pre ozajstne priatelstvo. :) Tuto agentsku "stvorku" neradno podcenovat. Zrejme ale az v dalsich dieloch, nasjkor sa musi hrat na pochybnosti a dodrziavanie prirucky. Btw. kam chodi dcerenka cikat? :D chjo..proste ignorovat, nic som si nevsimol. ()

Návrat (2023) (S01E08)

Menim usudok ohladom mojej oblubenej cernosskej ochranky. Vidia dokazy, ked nie tak aspon obhajitelne pohnutky, ale rozhodnu sa ich ignorovat tvl. vykvet investigativy...chjo. :) Nastastie zbratanie sa, ktore som predpokladal v predoslej epizode sa predsa len udialo. :)  Zaver vsak celkom fajn. Spolu s pilotom, druhy uchadzajuci diel. ()

Menší zlo (2023) (S01E09)

Napinanie so startovanim auta, bolo umne natocene, co ma prekvapilo, a fakt som chvilku vahal. :) A ten zaver..sivovlasa je odrazu opat patriot, i ked, mozno vzdy bola. ()

Otcové (2023) (S01E10)

Kvitujem, ze sa im podarilo udrzat aku-taku atmosferu a scenar sa nerozdrolil. Vela naivit a skratiek, ale co cakat. Film o americkych patriotoch je len zriedka aj chytry. Priemer. ()

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (více)

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (více)