Reklama

Reklama

Noční agent

(seriál)
  • USA The Night Agent
Trailer 1
USA, (2023–2024), 17 h 19 min (Minutáž: 45–56 min)

Tvůrci:

Shawn Ryan

Předloha:

Matthew Quirk (kniha)

Hudba:

Robert Duncan

Hrají:

Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Hong Chau, Eve Harlow, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, D.B. Woodside, Enrique Murciano, Phoenix Raei (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (109)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Televizní matador Shawn Ryan sice „nasekal“ pár tuctovek, přesto v posledních dvou dekádách tak trochu formoval a spoluurčoval směr televizní zábavy. Docela jsem se proto těšil. Od začátku totiž bylo jasné, že půjde o typického zástupce špionážního thrilleru, který má sympatické postavy, zkorumpované agenty i svižný děj, který diváci mnohdy zvládnou sjet díky lehké stravitelnosti třeba za tři večery. Expertka na kybernetickou bezpečnost Rose přišla prakticky o poslední žijící příbuzné. Podle její zavražděné tety se někomu v Bílém domě nedá věřit. Netušila, že byli špióni. Aby taky nekoupila kulku, měla zavolat na nouzové číslo. U telefonu, který prakticky nikdy nezvoní, sedí na noční šichtě mladý agent Peter. Nedůležitý, nabízelo by se doplnit. Ovšem zanedlouho bude jeho role sakra podstatná. Záhy vnímáme druhý paralelní příběh. I ten začíná být zajímavý, až do sebe oba narazí. Jenže divák si nemůže nevšimnout, jak dialogy začínají místy tahat za uši, či jak moc si scénář občas pomáhá náhodou. Přibývá přešlapů i krkolomných vad na kráse. A třeba takové trio viceprezident, poskok na špinavou práci a šéfka prezidentské kanceláře působí místy až komicky. A divák si přeje, aby jiskření mezi ústřední dvojkou bylo hmatatelnější. Každopádně hlavní hrdina ztvárněný Gabrielem Bassem mi vzhledově hned připomněl Richarda Maddena z britské série Bodyguard, což byla poměrně spletitá záležitost s několika skvěle zakomponovanými akčními scénami, který se otíral o podobná témata. A který kvalitou došel prostě dál. ()

quido_zidle 

všechny recenze uživatele

Příjemné překvapení. Podle ukázek to vypadalo na další stupidní Netflix céčkovou rychlokvašku a ono ne...Přes pár zjevných hloupostí to drželo celé pohromadě, všechny dějové linky dávaly smysl a nesloužily jako seriálová vata jak má často Netflix ve zvyku. Chyběly tuny debilních keců o ničem, fajty a přestřelky byly byly nepřepálené a uvěřitelné, minimum idiotských automobilových honiček, genderově a rasově vyvážení byli překvapivě "hodní" i "zlí", děj byl napínavý téměř pořád, dialogy většinou smysluplné a nenutily vás přetáčet. Na 5 to není (třeba ta závěrečná scéna u vrtulníku byla "kurva to už snad né"), ale hezkých 3 a půl... ()

Reklama

Wysch 

všechny recenze uživatele

"Show for dads", kterejm ještě nebylo čtyřicet. Nebo třicet. Nebo tak. Typickej konzumní seriál, kterej sice žádný rekordy v inovativnosti nepřepíše, ale na těch sedmnáct hodin umí díky sympaticky zahraným postavám toho mladšího fotříka k obrazovce přikovat. Já takovýhle seriály prostě můžu. A mladej Basso ze Super 8 nehorázně dospěl, nejen jako chlap, ale jako herec. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1.seria: Treba sa zmierit s tym, ze pilot je scenaristicky i atmosferou najlepsou epizodou. Potom sa to preklopi do priemerneho politickeho akcneho "spiknutia", hier v tajnych sluzbach a nejakeho toho kontraktora. Ustredna dvojka, ktorej ma divak fandit, je sympaticka a to je vlastne hlavny a jediny tahak tohto serialu. Seria je plna logickych skratiek az somariniek, ale celkom to odsypa. Treba "vypnut" tak jednu hemisferu a da sa na tom zabavit, rozhodne som vsak cakal viac. Je to vsak, zial, len B-cko. 50% ()

Drirr 

všechny recenze uživatele

Béčkový rutinní akčňák s nějakými těmi tajemstvími a zvraty. Je to celé hrozně průměrné - herecky, kamerou, scénářem. První díl má děj nakopnout, ale celé to působí úplně tupě nelogicky (hrdina geniálně odhalí nastražovanou bombu, hrdina geniálně spatří pachatele v davu lidí a pronásleduje ho. Pachatel samozřejmě neuteče, ale schová se, aby ho hrdina dohnal...meh.). Vůbec nechápu, proč je to tak populární. ()

Galerie (138)

Související novinky

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (více)

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (více)

Reklama

Reklama