Reklama

Reklama

Noční agent

(seriál)
  • USA The Night Agent
Trailer 1
Akční / Drama / Thriller
USA, (2023–2024), 17 h 19 min (Minutáž: 45–56 min)

Tvůrci:

Shawn Ryan

Předloha:

Matthew Quirk (kniha)

Hudba:

Robert Duncan

Hrají:

Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Hong Chau, Eve Harlow, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, D.B. Woodside, Enrique Murciano (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (92)

DwayneJohnson

všechny recenze uživatele

Utnuto po čtvrté epizodě, kterou bych se neváhal označit slovem (skoro) odpadová. Taková spousta nelogických momentů, ta se hned tak nevidí a proto zatím seriál ukládám k ledu. Možná se vám to stalo taky. Ze začátku něco sledujete a pak vám do toho vleze nějaký moment a vy už víte, že nemůžete dál. A to je přesně můj případ. Hodnotit zatím nebudu a pokud to někdy celé dokoukám, hodnocení doplním…….. ()

Houbiczska 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S1: Noční Agent je přesně ten typ seriálu, který krásně svižně utíká a po celou dobu tak nějak podvědomě baví, i když divák cítí, že o žádný extra zázrak se zase nejedná. Postavy jsou sympatické, ale trochu moc obyčejné, děj je tuctový, ale zase zábavný a celé to ubíhá jeden díl za druhým, až se divák ocitne ve finále. Tempo i akce je dost a jak říkám - celý seriál prostě baví. Ale skrze jeho neoriginalitu a obyčejnost mu po skončení i tak nechávám "jen" lepší 3*, jelikož si na něj prostě za měsíc už nevzpomenu a nemá vyloženě žádný aspekt, kterým by se odlišoval a vyhoupnul do nadprůměru. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Televizní matador Shawn Ryan sice „nasekal“ pár tuctovek, přesto v posledních dvou dekádách tak trochu formoval a spoluurčoval směr televizní zábavy. Docela jsem se proto těšil. Od začátku totiž bylo jasné, že půjde o typického zástupce špionážního thrilleru, který má sympatické postavy, zkorumpované agenty i svižný děj, který diváci mnohdy zvládnou sjet díky lehké stravitelnosti třeba za tři večery. Expertka na kybernetickou bezpečnost Rose přišla prakticky o poslední žijící příbuzné. Podle její zavražděné tety se někomu v Bílém domě nedá věřit. Netušila, že byli špióni. Aby taky nekoupila kulku, měla zavolat na nouzové číslo. U telefonu, který prakticky nikdy nezvoní, sedí na noční šichtě mladý agent Peter. Nedůležitý, nabízelo by se doplnit. Ovšem zanedlouho bude jeho role sakra podstatná. Záhy vnímáme druhý paralelní příběh. I ten začíná být zajímavý, až do sebe oba narazí. Jenže divák si nemůže nevšimnout, jak dialogy začínají místy tahat za uši, či jak moc si scénář občas pomáhá náhodou. Přibývá přešlapů i krkolomných vad na kráse. A třeba takové trio viceprezident, poskok na špinavou práci a šéfka prezidentské kanceláře působí místy až komicky. A divák si přeje, aby jiskření mezi ústřední dvojkou bylo hmatatelnější. Každopádně hlavní hrdina ztvárněný Gabrielem Bassem mi vzhledově hned připomněl Richarda Maddena z britské série Bodyguard, což byla poměrně spletitá záležitost s několika skvěle zakomponovanými akčními scénami, který se otíral o podobná témata. A který kvalitou došel prostě dál. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„A PETERE, NIKOMU ANI SLOVO!…“ Jednoduchý, občas naivní, ale bez nějakejch excesů v ději nebo lobotomickýho chování postav. Prostě seriál „na pohodu“, kterýmu prospívá i to, že se děj nepřifukuje zbytečnou vatou. ///   -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Série vznikla podle stejnojmenné knihy, kterou v roce 2019 napsal Matthew Quirk. Česky zatím nevyšla. 2.) Thx za titule „Zdeněk Huml“.  ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  ** ()

verbal 

všechny recenze uživatele

No neuvěřitelné! Na bolševizi se objevil seroš, který jako obvykle až urážlivě prahově nemanipuluje pokojíčkové retardy k novým libtardím světopořádkům, není skoro ani trochu bělorasistický, netvrdí, že polovina lidstva je přirozeně teplá nebo pohlavně přešitá, a není v něm ani jedna mentálně znásilněná labilní slepice, ani žádná silná a prudce přeangažovaná mužena se čtyřrychlostním snoubencem v ruce. Navíc je to čiré devadesátkové / mileniální vinné potěšení, odsejpající, napínavé a zábavné, jako když tenkrát Kefírovi až příliš rychle ubíhal den. Samozřejmě to není v žádném případě kredit Netflusu, ten to jen tupě koupil od seriálově stále jakž takž racionálního a nedementizujícího  Sony, přičemž jeho vrchní cenzor a politruk byl patrně tenkrát zrovna na nějaké progresivní přednášce na VUMLu, takže nikdo ostudně nezaregistroval, že je to zcela nedostatečně korektní, diverzitní, zbuznělé, tranzistorní a pičfrendly! A to je moc dobře! Takže jediné, co bych téhle solidní a svižné spiklenecké blaženosti vytknul, jsou ta dvě krajně nesympatická a herecky naprosto otřesná polena v hlavních rolích. ()

Galerie (138)

Související novinky

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (více)

Reklama

Reklama