Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Veterinář Herman Varnick nařídí svým podřízeným, aby mu opatřili další psy na jeho pokusy. Ti vyloupí obchod se zvířaty, ale záhy musí uprchnout před policií. Malé štěňátko bernardýna jim uteče a nepozorovaně se dostane do domku Newtonových. Děti se domnívají, že jejich otec George konečně vyslyšel jejich přání a štěně jim koupil. Ten to uvede na pravou míru, ale je ochoten nechat psa v domě do doby, než se o něj přihlásí jeho majitel. Pes dostane jméno Beethoven a roste jako z vody. Všem působí radost, jen George s ním má problémy. Když se mu pes nastěhuje do manželské postele, zdá se, že pohár hořkosti je naplněn. Veterinář Varnick, který potřebuje další psy, přesvědčí George, že bernardýn může být nebezpečný, což pes "dokázal", když překazil svému pánovi podpis smlouvy s nespolehlivými partnery. Chce se proto psa zbavit. Proti vůli rodiny jej odveze do Varnickovy ordinace na utracení. Děti i manželka otce přesvědčí, aby se pro psa vrátili... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (194)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Rutinér Brian Levant a jeho asi nejlepší snímek. Což vzhledem k tomu, že jde o tu nejprůměrnější záležitost jakou si lze představit je dosti tristní. V kruhu rodiny s malými dětmi se to přežít dá, ale jenom díky sympatickému bernardýnovi v hlavní roli, jelikož jeho one-dog show výrazně kazí všichni lidští herci. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Randy Edelman: 1. Opening [4:20] ,2. Discovering the Neighborhood [2:23] ,3. Ciao, Baby [0:40] ,4. Ted and the Bullies [2:36] ,5. Beethoven to the Rescue [2:10] ,6. A Stroll Through Town [1:41] ,7. Puppy Snatchers [3:01] ,8. The Dog Has To Go [2:03] ,9. Table Spin [0:49] ,10. Sparkie's Chase [1:53] ,11. George Gets Turned On [1:29] ,12. Family in Pursuit [1:38] ,13. The Break-In [1:51] ,14. Our Heroes [2:19] ,15. The Dogs Let Loose [1:25] ,16. A Sad Return [2:19] ,17. Ryce's Theme [1:30] ,18. Roll Over Beethoven - Paul Shaffer [4:42], ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Ludwig může být v klidu. Hrdina téhle rodinné podívané o třech dětech, jedné matce a jednom vyčerpaném otci je moudrý bernardýn. Dočkáme se batolivého štěňátka, potrhaného oblečení i rozkousaného nábytku, napravení otce, který kvůli práci zanedbává rodinu, i zlodějů, kteří kradou psy pro pokusy veterináře. Na poli rodinných filmů jedna z těch lepších podívaných. A jedna ze světlejších chvil neumětela Briana Levanta. To byly časy. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Klasický americký rodinný film o roztomilom psíkovi. Nedorozumením sa do rodinky Newtonovcov dostane zatúlané šteňa. Aj keď otec George nie je zrovna nadšený myšlienkou, že budú mať doma psa, ostatní členovia, najmä deti, ho presvedčia, aby si ho nechali. Vyrastie z neho veľký bernardín, ktorý im spôsobí nemalé škody. Ale samozrejme sa nakoniec ukáže aké múdre bolo rozhodnutie, že si ho osvojili. "Beethoven" je celkom fajn, ale keď budem mať chuť sledovať filmové vyčínanie statného bernardína, tak si radšej pustím Kingovho "Cuja". *** ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Typická rodinná komedie, která se snaží zalíbit malým i velkým divákům. Tady k tomu zalíbení se má napomoci i "roztomilý" nejlepší přítel člověka, bernardýn Beethoven. Ale jelikož nesnáším přerostlé a věčně slintající psy, a tady je polovina vtipných situací postavena na faktu, že Beethoven poslintá všechno na co přijde, musím tenhle film ohodnotit jen jednou hvězdičkou. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (7)

  • V závěru, kdy Ted (Christopher Castile) řídí auto a vjede do laboratoře, tak při průjezdu posledními dveřmi shodí všechny připravené injekce. Ty však (kvůli příběhu) jsou znovu odraženy v následujícím záběru. (johnnymay)
  • Titulní roli si zahrál pes Christ, který se mimo jiné objevil také v seriálu Krok za krokem. (WolfR)
  • Výcvik psa Beethovena měla na starosti Eleanor Keaton, vdova po herci Busteru Keatonovi. Z velké části se na výcviku podílela také škola pro psí herce Accurate Animal Action, kterou vedou od roku 1978 na svém ranči v Los Angeles zakladatel Karl Lewis Miller se svou dcerou Teresou Ann Miller. (Mara12)

Související novinky

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin

19.05.2021

Ve věku 86 let zemřel včera v americkém Connecticutu herec Charles Grodin. Mnozí diváci si ho jistě vybaví hlavně jako otce rodiny Newtonových z komedií o sympatickém bernardýnovi Beethoven a…

Reklama

Reklama