Piraňa II: Létající zabijáci

• Česko Piraňa 2 (více)

U jednoho poklidného karibského ostrova se poblíž luxusního turistického letoviska před několika měsíci potopila americká námořní loď. Nikdo netuší, že na palubě byl kanystr se zárodky geneticky upravených dravých ryb, jejich nová generace začne ohrožovat obyvatele ostrova a návštěvníky letoviska a to nejen ve vodě, ale také na suchu protože ryby jsou schopny krátkého letu a přežijí nejen ve vodě, ale také na vzduchu. Děsivé pozadí tajemných útoků se pomalu vynořuje před instruktorkou potápění Anne Kimbroughovou, která začne pátrat po příčině smrti jednoho z přátel jejího syna, který zahynul během výletu spojeného potápěním. Společně s ní pronikne do márnice také rekreant Tyler Sherman, zkušený biochemik. Zděšeni svým objevem, pátrají dál a současně se pokusí přesvědčit hotelového manažera, aby zrušil každoroční piknikovou party spojenou opékáním ryb na pláži. Ten odmítne, což má pochopitelně nevyhnutelnými důsledky v podobě mnoha obětí velkého útoku krvelačných létajících ryb. (oficiální text distributora)

miky222

Tohle že je od Camerona? Od génia, který natočil Terminátora, Vetřelce a propast? Jenom z úcty k němu to není odpad. ()

vodnarik

Bol som zvedavý na tento počin, ktorý režíroval dnes už slávny Jim. Tentoraz súhlasím s väčšinou tunajšieho osadenstva - nie je tu čo obdivovať. Dialógy znejú naozaj lacno, triky tiež (len pred pár dňami som videl King Konga z r. 1933 a bolo to na tú dobu po trikovej stránke fakt premakané), príbeh nemastný-neslaný. Tá jedna hviezda je za zábery natočené pod morskou hladinou okolo a vo vraku. Pripomenulo mi to (i keď vzdialene) Titanic ... ()

Helled

Toto je hrozné važně nechápu co ze scifi furt mají ale už se tu objevila zabava a teenageři podobně jako v remake takže lepší než první ubohý díl. ()

KuntaKynte

Dávám 1* za 84 min. trvající záchvaty smíchu.V hlavní roli "rozkošné" gumové rybičky z Matějské pouti.Naprostá nutnost pro všechny příznivce komedií-tohle dílo dokonce překonalo mou sbírku telegrafních sloupů z 20. století!!!HAHAHA ()

weetya odpad!

Tak tohle dílo je opravdu příšerné. Plovoucí piraně vypadaji jak polínka, jejich vynoření bůhví proč předchází bublání vody. Při letu zas připomínají obří vážku, která zrovna nutně potřebuje vysát vaši krční tepnu. Také jsem každou chvíli čekal, že se do záběru dostane skupinka loutkoherců, která létající piraně vodí na provázku, protože podobně kvalitní animace ryb bych byl schopen taky, být zavřen na dvě hodiny na půdě s kusem provázku. Nepochopitelných akcí se tady najde víc než dost. Třeba když z mrtvoly po pitvě vyskočí uprostřed noci hladová rybka, která se nijak netrápí tím, že byla celý večer na vzduchu. Pokud hledáte něco jestě horšího, tak si akorát namlátíte o dno, protože to se nachází přesně v úrovni tohoto snímku. ()

Marcey199

Když jsem poprvé viděla Piraňu 1, půl roku jsem se bála vkročit i do vany... Když jsem viděla Piraňu 2, půl hodiny jsem se smála.:) Nechybí tomu takový ty scény "teď něco přijde" (to napětí mě baví), ale ve chvíli, když ty zubatý potvory vyletí... v y l e t í (!), tak to jde do kytek. ()

Dinik

Vzhledem k tomu, že se jedná o "nejlepší film o létajících piraních, který byl kdy natočen", tak nemohu jinak než dát 4*. ()

adooo odpad!

Ako toto bola pekná kravina :D oproti začiatkom Petra Jacksona je toto hyperkravina, aspoň že potom natočil geniálne diela ()

ala777 odpad!

Ten večer dávali zrovna Titanic a tuhle pitomost pozdě v noci. U Titaniku jsem si zrovna říkal, že Cameron prostě nešlápne nikdy vedle. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem zhlédnul titulky k tomuhle dílku. Inu, začátky:). ()

catwillows

Pořád lepší než Pirana 3DD... Proto je hodnocení tak vysoko...a každý nějak začínal, že Jamesi? Znám teda horší "zvířecí horory" ()