Piraňa II: Létající zabijáci

• Česko Piraňa 2 (více)

U jednoho poklidného karibského ostrova se poblíž luxusního turistického letoviska před několika měsíci potopila americká námořní loď. Nikdo netuší, že na palubě byl kanystr se zárodky geneticky upravených dravých ryb, jejich nová generace začne ohrožovat obyvatele ostrova a návštěvníky letoviska a to nejen ve vodě, ale také na suchu protože ryby jsou schopny krátkého letu a přežijí nejen ve vodě, ale také na vzduchu. Děsivé pozadí tajemných útoků se pomalu vynořuje před instruktorkou potápění Anne Kimbroughovou, která začne pátrat po příčině smrti jednoho z přátel jejího syna, který zahynul během výletu spojeného potápěním. Společně s ní pronikne do márnice také rekreant Tyler Sherman, zkušený biochemik. Zděšeni svým objevem, pátrají dál a současně se pokusí přesvědčit hotelového manažera, aby zrušil každoroční piknikovou party spojenou opékáním ryb na pláži. Ten odmítne, což má pochopitelně nevyhnutelnými důsledky v podobě mnoha obětí velkého útoku krvelačných létajících ryb. (oficiální text distributora)

strycekmaso

Tohle, že točil Cameron? Herecké výkony mi byli opravdu k smíchu! Film k,ale rozhodně nenudí :) Nečekal jsem, že někdo přijde s tak ulýtlim nápadem, že ryby umí létat! Dost jsem se u toho bavil. 2 hvězdičky za tu zábavu a za ten nápad. ()

Armin82

Otázka za zlatýho bludišťáka pro dnešek zní,jak se po tomhle úletu ještě mohl stát Cameron jedním z nejlepších režisérů všech dob? Po natočení tohohle filmu si museli všichni říkat,že to je asi stejná sci-fi jako,že z moře vylítne Piraňa a kousne vás do zadku. Jako,každej nějak začíná,ale tohle? Lance Henriksen na to asi chtěl taky honem rychle zapomenout ...špatně natočený,herecké výkony tragické,scénář katastrofální a pokračovat už ani nemusim...tohle je strašná bída!--->10% ()

AlexDLarge

Určitě se na to nevěřicně díváte a říkáte si, že jsem se asi musel zbláznit. Ne, tak to není. Tenhle film je naprostá a neuvěřitelná sračka. Proč tedy dávám těch pět hvězdiček? Kvůli tomu, co všechny tento snímek odstartoval. Když Cameron dokončil práce na tomto béčku, o jehož kvalitách velmi dobře věděl(dokonce se vloupal do studia a přestříhal film podle svého, producent Assonitis ho ale donutil to změnit.), měl obrovské horečky, díky jimž se mu zdálo o kovových kostrách, které se na něj sápou z ohně. Přišli z budoucnosti, aby ho zabili. Nepřípomíná vám to něco? Přesně tak, díky této hovadině vznikl příběh Terminátora. Za což my všichni hrozně děkujeme. Ať žijou všechny sračky natočené s minimálním rozpočtem a nulovým scénářem. Hip, hip, hurá. ()

D.I.G odpad!

Zaujímalo by ma prečo Cameron sa podielal na tvorbe tohto šitu................. Herci - neherci. debilné od hlavy po päty a tie papendeklové ryby mávajú ce plutvami boli čírym fantazijním potratom, raz to skončí v zlatom fonde najhorších filmov, no Wood sa aspoň snažil ()

Knor

No do prdele, ten název není metafora :-) Ty hladový rybky fakt skáčou z vody a létají si ukousnout ze svých obětí ? Já se poseru :-D Těžko se mi takovej shit spojuje s Cameronem, ale dobře no. Každej nějak začínal. Úplná žumpa to není, musí se to brát jako vtip a pak to jde vydržet, těžko ale dá. Ty útoky rybiček byly dobrý a bazénovej masakr létající piraňou se celkem povedl a tu a tam se objevila kozatá scéna, tak to trochu potěšilo :-D ()

Marvin*

Začíná to klasickým představením všech hlavních postav a většina z nich je tak nesympatická, že jim přejete ošklivou smrt. Ovšem strašlivě komicky létající zabijáci si nakonec také vaše sympatie nezaslouží. ()

Luki.V

Tak včera jsem tenhle kousek konečně viděl :). Čekal jsem hovadinu nehorázných rozměrů... nevím jestli ej to tím že jsem předtím viděl Little Shop of Horrors a potom jsem ještě koukal na The Brain that Wouldn´t Die, ale Piraně 2 mne bavily. Film jako celek držel pohromadě, byl nadprůměrně krvavý (mnohem více než měl právo s tímhle bizardním nápadem být) a občas se v něm objevily záblesky napětí. Hudba byla velmi dobrá a chytlavá, scénář patřičně vtipný (ať už účelně nebo nechtěně) a herci nijak neuráželi. Ve výsledku byl film technicky mnohem lépe zvládnutý než díl první (i ti pirani jakkoliv si je herci drželi u těla a mávali s nima jako že je koušou, vypadali lépe než v jedničce). Další film s top bottom, který mne nijak neurazil ani nepohoršil :). Co to ale říká o mém vkusu to netuším :D. ()

Fíma odpad!

Kdyby piraňa měla křídla křídla jako pták... Pravděpodobně nejstupidnější film, jaký jsem kdy viděl. Odpad je vlastně velice mírné hodnocení. On je totiž odpad a odpad. Některý odpad se dá recyklovat a znovu použít, některý se musí spálit nebo zahrabat hluboko do země a některý je toxický a životu nebezpečný. Tento snímek patří k filmům, které jsou toxické a zdravému rozumu nebezpečné. Hodnotit ho tedy nemá smysl. ()

Merwin odpad!

Film u kterého se nedá dělat nic jiného než celých 84 minut zvracet :) Opravdu velmi nepovedený Cameronův omyl. ()

matoon97 odpad!

Videl som len polovicu, takže to tu bohvieako rozpisovať nebudem, ale to mi stačilo na to, aby som pochopil že toto je Cameronov najhorší film hodný odpadu! 10% ()