Americká romantická komedie vypráví o mrzutém manhattanském zubaři Bertramu Pincusovi (Ricky Gervais), který podstoupí operaci, při níž nečekaně zemře, ale za pár minut znovu ožije. Poté zjistí, že má schopnost, o kterou rozhodně nestál - vidí duchy a může s nimi komunikovat. A co je ještě horší, duchové po něm neustále něco chtějí. Navíc ho jeden z nich, někdejší byznysmen Frank Herlihy (Greg Kinnear), zatáhne do intriky, týkající se jeho ženy Gwen (Téa Leoni). Ta se totiž chce znovu provdat za muže, jehož Frank podezírá z nekalých úmyslů, a díky tomu se všichni zamotají do zábavné leč prekérní situace mezi tímto a oním světem. (HBO Europe)

E lan

Velmi příjemná a povedená komedie k zamyšlení. Zpočátku filmu si divák musí zvyknout na trochu jiný styl filmu než u klasických amerických spektáklů. Nakonec mě ale film hodně pohltil a docela i dojal. Moc dobré dílko, překvapivě... ()

ecis

Ricky Gervais je jeden z mala britskych komikov, ktory sa mi nikdy nedostali pod kozu. Napodobne je to aj v Meste duchov. Jeho divny usmev, grimasy, ci hapkanie a koktanie, ktorym chce ma prinutit zasmiat sa...no nevychadza mu to. Filmik ale sam o sebe je prijemna romanticka, nicim neohurujuca, ale ani neurazajuca ducharina, s netradicnymi dialogmi a zvlastnym humorom. ()

loveless

Vlastně si ani nejsem jistá, proč jsem se na to koukala. Každopádně vědomě jsem nikdy Rickyho Gervaise nikde nezaregistrovala, takže tohle je mé poprvé a hnedka je to průšvih. Neoriginální, nudné a nevtipné, no, možná by se na tom něco málo dalo najít, ale vážně mě to nebavilo. ()

BaronX

Lovely! Taková pitominka, která zpříjemní jeden nudný večer. Ricky Gervais je prostě crazy bastard, ale že mu to jde ;-) ()

casef

Romantická komedie, která neurazí, nenadchne, ale přesto jako jednohubka potěší. Možná kdyby bylo jiné herecké obsazení, Ricky Gervais ani Téa Leoni mě moc nebavili. ()

_aandyy_

Příběh velice zajímavý, zvláštní, ale je tady něco, co mě jaksi ruší nebo by tady mohlo být naopak o něco intenzivnější. Celkově takové vlažnější, přestože příběh je skvělý, ani herci tady nějak extra nezáří, spíš jsou takoví rezervovaní... No co já vim, možná, když uvidím znovu, třeba změním názor, ale prozatím hodnotím tak jak hodnotím... ()

Izz

Ricky Gervais je špičkový komik,kterého mám já osobně hodně ráda.Ale takhle průměrnou americkou řachandu si rozhodně nezasloužil.Američané znovu ukázali dokonalé nepochopení kouzla určité populární osoby a díky tomu jej dokázali dokonale zabít.Snad se Ricky dočká za mořem nějakého solidnějšího snímku. ()

Shitonit

Roztomilá komedie, zubař je totální pako, slizoun, přesně takovej co nemám rád.Pak je tam duch, důležiťák, machýrek, přesně takovej co nemám rád.Téa je boží, taková k sežrání, akurát je ...taková zapšklá, jako takovej ten týpek, přesně takovej co nemám rád. K tomu tam je další slizák, řive, divnej, trapnej, co chce vojet Teu. I doktor ji chce vojet, akurát to asi neví, páč je přiblblej. Přesně takovej ten přiblblík, co nemám rád. a celý se to nese v duch duchařskýho příběhu, kterej nemá snad ani nějakej zvláštní děj. Ale celý dohromady je to takový docela koukatelný. Naštěstí nakonec zubaře sejme busík, ale to jsem asi prozrazovat neměl..? ()

Nekromacer

Nemůžu si pomoct, ale nemůžu to prostě označit za komedii. A popravdě už to, že mne někdo láká na komedii, byť s určitým očekávaným prvkem romantiky, a ono je z toho jen pár úsměvů mne celkem zklamalo. Jediný slušný komediální prvek byl v nemocnici a ani ten nebyl pořádně dotažen. Raději si tu k tomu přestanu psát poznámky, jelikož s každou další troškou ubírám hvězdičky :-D ()

Landier

Moc příjemný film, kde se typicky britský humor mísí s klasickým již stokrát okoukaným humorem americkým. Příjemná hudba tak už jen podkresluje tento lehce stravitelný snímek, v kterém doslova ční nad ostatními svým zvláštním a osobitým způsobem Ricky Gervais. slabší 4* ()

DJ Kritik

New York je plný duchov a bláznivých šoférov autobusu. Tento film si zobral na mušku troch bláznivého zubára, ktorý má na každého "milý úsmev" a tak si spokojne nažíva vo svojom byte. Bohužiaľ sa tento film neuberá ani romantickou cestou, ani ducharinou a komediálne počiny mi tu pripadali nanajvýš stupídne. Vtípky či už obrazové, alebo slovné sú tak otrepané, že sa im nezasmeje ani dieťa v materskej škôlke. Jediným svetlým miestom, sú scény z naháčom. ..... ....... ...... ...... ........ ......... ......... Humor: * Romantika: * Vtiahnutie do deja:* ()

Cortesz

Z filmu je patrné, kde se tvůrci inspirovali, nebo spíše okopírovali cele film. Ano, myslím ducha se Swayzem, sice to není tak vážné, ale spíše se to nese v komediálním duchu. Samozřejmě jde o obyčejnou romantickou komedii, která je opepřená duchařinou a ze začátku skvělými triky. Ale musím uznat, že ikdyž tvůrci natočili variaci na ducha, tak jim to skvěle vyšlo. Z filmu také dělají skvělou a zábavnou podívanou obsazení herci: Ricky Gervais, se kterým nemám žádné zkušenosti mě překvapil, ze začátku jsem si sice říkal, že je hodně nesympatickej, ale během filmu se měnil jako chameleon a na konec z něj vzešlo to nejlepší, Téa Leoni je naprosto skvělá herečka. K tomu zde hraje posluchatelný O.S.T. a samozřejmě přišel i happy end, ikdyž ne zrovna typický. ()

pekas

Ano. Film, který nesedne každému. Gervais je zvláštní typ a jeho humor taky. Řekl bych průměrná romantická komedie. Ale na mne zafungovala, ten suchý anglický typ humoru se mi líbil, takže jí s klidným svědomím dám 4 hvězdy. A po druhém shlédnutí dodávám, že lepší 4 hvězdy. No a poté co jsem koupil Blu-Ray za 99Kč! a shlédl potřetí zvyšuju na plný počet, protože to je krásná romantická komedie, ke konci i velice dojemná. Škoda, že je tenhle film tak málo známej. Jeden z mých osobních favoritů! 96% ()

Ernie_13

Mam rad tento druh filmov, akokolvek tema nieje originalna...co na tom? Plne je ozivena pritomnostou Rickyho Gervaise, ktory hra postavu podobne vtipnu postavam z "Extras" a "The Office" a vysledkom je velmi prijemna romanticka komedia na sobotnajsi vecer! :) PS: Rozhodne pozerajte voriginalestitulkami, lebo inak pridete o caro Rickyho Gervaisa! ()