Americká romantická komedie vypráví o mrzutém manhattanském zubaři Bertramu Pincusovi (Ricky Gervais), který podstoupí operaci, při níž nečekaně zemře, ale za pár minut znovu ožije. Poté zjistí, že má schopnost, o kterou rozhodně nestál - vidí duchy a může s nimi komunikovat. A co je ještě horší, duchové po něm neustále něco chtějí. Navíc ho jeden z nich, někdejší byznysmen Frank Herlihy (Greg Kinnear), zatáhne do intriky, týkající se jeho ženy Gwen (Téa Leoni). Ta se totiž chce znovu provdat za muže, jehož Frank podezírá z nekalých úmyslů, a díky tomu se všichni zamotají do zábavné leč prekérní situace mezi tímto a oním světem. (HBO Europe)

NJD

Film kompletně stojí na výkonu Rickyho Gervaise, jehož já jsem fanoušek, tudíž jsem si to užil. Pokud ale Rickyho rádi nemáte, nebo třeba k němu máte jenom neutrální vztah, tak vás asi film nezaujme. Rickyho anglickej konverzační humor totiž dává tomuhle americkýmu filmu dobrej šmrnc, jenž ho z mýho pohledu vytahuje z šedýho (teda modrýho) podprůměru do červených čísel. Za mě 80% ()

martalini

Čekal jsem víc, ale když to vezmu kolem a kolem, tak to určitě zklamání nebylo. Ve výsledku je ghost town pohodvá jakási "skororomantická" komedie, která sice nenadchne ale na druhou stranu nezklame, i když by se z tématu dalo vytěžit víc. A nejenom z tématu a vtipných míst, který občas vyznívaj do ztracena, ale i z obsazení, zvlášť z talentu Rickyho Gervaise...takže průměr, i když příjemnej průměr... ()

Hepy13

Nedej bože kdybych někdy jen na chvíli zemřel, a pak se zase probral, tak doufám že mě navštíví taky nějakej mrtvej týpek a přihraje mi do cesty nějakou svoji pozůstalou kočičku. ()

Steel32

Není to špatný a není to ani nějak výjimečný. Bohužel po prvních pár minutách znáte celý děj dopředu a není nic co by vás překvapilo. Na druhou stranu je to možná to plus. Je to takový odpočinkový rodinný a milý film, na který se rádi podíváte, když nemáte náladu na nic složitějšího u čeho byste museli přemýšlet. Sympatické a neurazí. ()

ViktorEl

Začiatok bol dobrý, a keby to tak vydržalo do konca dal by som 4*, ale film sa začal tváriť vážne, chcel nám brnkať na city a to mu nevyšlo. Takže len ďalšia priemerná romantická komédia. 60% ()

G900

Zel, R. Gervais tam jenom hraje, takze to (rozumej scenaristicky) zas nic tak extra neni, ale velice dobre se na to diva a rozhodne to neurazi... ()

KOZEL84

Sci-fi je to teda řádné (a vůbec nemyslím to kolem duchů),ale stejně to na mě celkem zapůsobilo.Ono stačí se kterýkoli den podívat na zprávy (kterékoli) a člověka veškerý altruismus spolehlivě přejde (ve finále tady sme taky pěkná banda pičusů,že jo).Ricky měl tyhle role dostávat spíš ted',co zhubl a zarostl,než když byl malý obtloustý (ale svinsky vtipný) slizounek.Stejně by to ale nějak bez něj nebylo ono (opět lepší než trapné Lhaní).Tea je neskutečná (doslova,to už je Star Trek).Hezký a milý film,který možná není originální,ale něčím mi nepřišel tuctový. ()

PDcz

4**** body Pod "Fantasy" si představuji jiné věci, ale budiž.. to je můj problém. Jíťo.. pomož mi dneska napsat komentář.... "Příjemný, sympatický film." A dál? "Co tam chceš k tomu ještě napsat?" Mno, napadlo mne, že bysme třeba mohli zmínit, že jde natočit film bez mega efektů a velkých rekvizit. A celé to stojí na jednom herci :-D Ale to nevadí, Ricky Gervais je famózní. [X] Minus 1* bod Asi za toho zubaře :-) Ten zvuk vrtačky a škrábání do zubu tím hákem si mohli nechat :-) [X] Řidiči MHD jsou vážně postrach.. asi všude. ()

Joll

Romantické komedie nejsou zrovna u mě vyhledávaným žánrem, ale kvůli Rickovy jsem udělal jednu z mála vyjímek a musím říct že to byla příjemná hodina a půl. ()

Axident

Milý a poklidný, duchařský filmeček s poněkud netypickým hlavním hrdinou. Příjemné, ale přeci jen až moc "poklidné"... ()

Endlessly

Nič prekvapujúce, klasická romantická komédia a všetko čo je typické pre filmy typu živý človek vidí ducha a pomáha mu. V tomto prípade ju však Ricky Gervais vyťahuje nad priemer. ()

Gahan odpad!

Ach to bola neskutocna nuda, podarilo sa mi pri tom trikrat zaspat. Uplne klise namet, v sucasnosti existuje x lepsich spracovani, toto neprinieslo ziadnu novu myslienku. Scenar uplne onicom, nelogicke navaznosti a repliky skor na zaplakanie ako na smiech ci zamyslenie. Herci nepresvedcivi... absolutne im to nesadlo. ()