Americká romantická komedie vypráví o mrzutém manhattanském zubaři Bertramu Pincusovi (Ricky Gervais), který podstoupí operaci, při níž nečekaně zemře, ale za pár minut znovu ožije. Poté zjistí, že má schopnost, o kterou rozhodně nestál - vidí duchy a může s nimi komunikovat. A co je ještě horší, duchové po něm neustále něco chtějí. Navíc ho jeden z nich, někdejší byznysmen Frank Herlihy (Greg Kinnear), zatáhne do intriky, týkající se jeho ženy Gwen (Téa Leoni). Ta se totiž chce znovu provdat za muže, jehož Frank podezírá z nekalých úmyslů, a díky tomu se všichni zamotají do zábavné leč prekérní situace mezi tímto a oním světem. (HBO Europe)

merigieren

Mě to významně nebavilo, na hlášku typu "každý máme jen jeden život" mám trefnou odpověď, "mluvte sami za sebe". Pořád povídají a povídají, čas utíká a já to ani nevnímám. Ať si dou sirotci v africe thnout nohou a mrtvoly si mohou hodit mašlí. Děsná nuda. ()

Olík

Takových nebo podobných příběhů s mrtvým hrdinou vracejícím se zpátky na zem, aby pořádně zatočil s osudy žijících postav, jsme už viděli ve snímcích různých žánrů tuny. Jednou věcí se však tento film od sobě podobných výrazně liší. V hlavní roli muže, o němž sní ženy všech věkových kategorii, najdeme anglického komika Ricky Gervaise, který je tím faktorem, který posune ručičku vah z dvou na tři hvězdičky. ()

char_t

Gervaise nemám rád, ale když on se vyskytuje v tolika pěkných/divných filmech :) Vedle Invention of Lying je Město duchů sice trochu omšelé téma, ale i tak to na klidné večerní posezení stačí. Ještě v půlce to vypadalo na průměrné tři hvězdičky, ke konci zvedám na čtyři. ()

kacirek_

Nezaujalo, vlastně vůbec. Americká jakoby komedie. Kdybych si u toho nehrála s kočkou, tak bych to asi nedokoukala.... ()

BOURQUE

Americká romantická komédia. Tak to som na začiatku vôbec nečakal. Napokon ako sa to roztočilo „naplno“, tak už som o tom nepochyboval. Hlavne ma prekvapil so svojím výkonom herec Ricky Gervais, ktorý preukázal svoju univerzálnosť – zahrať arogantného a zamilovaného človeka naraz. Poznámka – Téa Leoni je opäť skvelá a krásna, ako vždy. Film, ako celok (hudba a niektoré scény s duchmi), sa mi na koniec veľmi zapáčil a s čistým svedomím odporúčam všetkým. Raz sa na to podívajte a pochopíte, že to najhoršie sa môže nastať Bohužiaľ kedykoľvek. Preto si vážte každú minútu a sekundu života. Osobné hodnotenie: 84% (****) ()

drankeryth

Komedie tam ani prilis moc nebolo, skor sa to nieslo v znameni romantiky zmiesanou duchmi, ktory to ako tak ozivili, aby to nebola bezducha romantika, ktorych je milion na svete a s tym istym posolstvom, ako je v kazdej romantike, myslim tym lasku. ()

Wolvie

Na Gervaise opravdu spíš průměr a to je podporován tolika talentovanými lidmi jako Kinnear nebo Kristen Wiig,kteří komedii taky umí.Ale Koepp je zkrátka podprůměrný režisér a nedokáže ani z potenciálně velmi vděčné látky vytvořit alespoň zapamatovatelný filmový zážitek. ()

Ydrosten odpad!

Ha, ha, ha, ha. Strašně miluju komedie, kde se neděje nic jiného než že se někdo z někým hádá. To je ale psina. Ha,ha,ha, jééééé, chacha. ()

BeranSon

Příjemně skromný, bezpečně se vezoucí film s lehce popichujícími vtípky a uklidňující atmosférou. Jestli něco v kinematografii nikdy neomrzí, tak jsou to právě filmy tohoto ražení, které se netočí kvůli zisku, ale kvůli nějakému jinému, duchaplnějšímu účelu, kterým může být odreagování diváka. Samozřejmě, že Ghost town nebude brát nikdo vážně, protože to není špička svého žánru, všichni ho budou brát spíše s nadhledem a to je taky přece účel, nebo snad ne? - 5/10 - ()

Rathalos

Mam rad filmy o duchoch a tento nebol vynimkou,mila sympaticka romanticka komedia,kde sa mi pacilo aj herecke obsadenie,Ricky Gervais je zaujimavy herec...:-) ()

darkreider

Pekný poetický film ako stvorený na príjemný večer s priateľkou. Očarujúca Téa Leoni a veľmi mrzutý Ricky Gervais s návykovým britským akcentom. ()

Cruchot

Nebýt výborného Gervaise a nakažlivě se smějící Leoniové, asi bych šel s hodnocením o stupínek níž. Nic objevného tahle komedie nenabízí, ale příjemně se na ní kouká. Příjemná oddechovka. ()

Skleni

no u mňa jeden z najkrajších nízko ropočtových blbovín. Proste jednoduchý príbeh na štýl ala Woody Allen a okrem toho aj humor bol dosť inteligentný na Hollywood. Najmä množstvo jednoduchých kulís a vyfarbených dialógov robí z tohoto filmu pamätihodný kúsok. U mňa 83% ()

Ondriss

Je to ten typ komedie, která není okatá a přesto je miloučká. Možná právě proto, že už to skoro není komedie. Dej hezky plyne, Rycki leze na nervy, scénář stojí pevně v základech (takhle kombinace s režijí dopadne snad vždycky lépe než když je to oddělené). Co vytknout? Možná by se hodilo trochu víc zjednodušit charaktery postav. Nebo naopak udělat je složitější a reálnější. V tomhle filmu jsou někde mezi a nemůžu se rozhodnout, jestli se mi to líbí nebo ne ()

Alice02

Město duchů není až tak výstižný název, spíš "Zamilován do duchovy ženy"... Sem tam jsem se pousmála, jinak to byla nuda. Pořád jsem čekala až začne pomáhat i těm ostatním lidem (z toho by šla udělat i pěkná komedie) a on se zasek u jedný osoby. No sympatickej mi hlavní hrdina teda nebyl. A romantický mi to taky moc nepřipadalo. ()

chrispe

Nebylo to špatné, ale ani nic extra. Což je škoda, protože mám takovej pocit, že potenciál to mělo. Chvílemi se to moc pěkně poslouchalo a musím se přiznat, že se mi tady líbily zuby Rickyho Gervaise - vlastně když o tom tak přemýšlím, tak celej Gervais. ()