Epizody(3)

Novinářce Magdaleně Sodomkové (Lucie Štěpánková) napíše z indonéského vězení Tomáš Toman (Jan Nedbal). Byl zadržen na útěku před českou spravedlností a tvrdí, že zločin, za který byl odsouzený k dvanácti a půl rokům vězení, nespáchal. Do vězení ho prý poslal chybný posudek soudního znalce přezdívaného Matematik zločinu. Je možné, že by se expert tentokrát přepočítal? Sodomková se do Tomanova případu noří a postupně zjišťuje, že na něm hodně věcí nesedí. Může ale věřit Tomanově verzi událostí? (Voyo)

Recenze uživatele fafejt001 k tomuto seriálu (4)

Matematika zločinu (2023)

Celkově  hodnotím  tento  miniseriál  čtyřmi . Sice  bard  Bartoška  se  tam  vlastně  jen  mihnul  , ale  Nedbal  a  Bydžovská  to  zvládli  výborně . A  sekundovali  jim  Štěpánková  a  Boková .  Jen  ten  znalec  mně  poněkud  nasr ...  Chyboval ,  vlastně  rozhodoval  osud  tohoto  kluka  od  stolu  ,  ale  nikoho  ze  soudu  a  jiných  institucí  ,  to  nijak  neovlivnilo  a  znalec  pokračoval  ve  své  práci  dál .  Celkem  šílené . Opravdu  šílenéééé !! ()

Epizoda 1 (2023) (E01)

Úvodní  rozjezd  celkově  ušel . Bartoška  tam  toho  moc  neřekl  a  Bydžovská  byla  fajn . Novinářka  lehce  zarputilá   až  taková  nepřirozená , moc  mi  tam  nesedí   a  manžel  chápavý  až moc ,   spěchá  do  ciziny  na  lepší  flek . Nedbal  dobrý . Uvidíme  co  dál  . ()

Epizoda 2 (2023) (E02)

O  fous  lepší  než  první  díl . Nový  , drahý  obhájce ,  se  sice  snaží  ,  ale  efekt  je  předem  znám . Státní  zástupkyně   je  dobrá  mrcha  a  novinářka  jde  stále  za  svým  cílem . Napadení  řidiče  mu  nepřidá  na  obhajobě ,  ovšem  zase  se  dozvíme  ,  že  vlastně  tím  zachránil  kámoše . Nastupuje  nový  šéf  do  tisku  a  novinářka  si  o  tom  myslí  svoje . Takže  přišla  o  místo . Nedbal ,   zatím ,  stále  dost  dobrý  . Ovšem  jeho  uštvaná  máma ,  jen  stěží  hledá  sílu ,  jak  dál . A  ségra  vlastně  také . ()

Epizoda 3 (2023) (E03)

Jelikož   je  to  podle  pravdy ,  tak  dám  čtyři  * * * * . Ale  zdálo  se mi  to  tedˇ maličko   zdlouhavé . OVŠEM    Honza  Nedbalů   v  tomto díle  ukázal  rovněž  emoce ,  a  to  u  obrázku  a    rozhodnutí  u  soudu  ,  což  dává  tušit  ,  že  z  toho  kluka  jěště  něco  bude  . ()

Cenu filmových fanoušků získal Bod obnovy

Cenu filmových fanoušků získal Bod obnovy