Šimpy

Když jsem četl tenhle název v programu, skoro jsem si ho nevšiml. pak mi zrak padnul níže a vidím: B.Gale, G.Oldman, M.J.Fox, Ch.Lloyd..............a už strkám kazetu do videa.:-) Kombinace těchle jmen je nadpozemsky lahodná a tenhle film mě nijak nezklamal. Originální a nápaditá road movie o smyslu cesty životem, plná odlehčené atmosféry a výborných gagů. A navíc výš zmínění herci...jsou bezchybní. jak rád bych potkal O.W. Granta v reálném životě. "Ty jsi mě mentálně ošukal a bylo to strašný!!!" "A co ty? Ty jsi správnej chlap, viď?".............:-) A ještě poznámka na okraj. Nedávno mi bylo řečeno, že film je plný klišé a že samotný hlavní příběh je klišé. Ano, možná je hledání odpovědi a smyslu života klišé, ale je dobré si ho občas připomenout a zopakovat. Obzvlášť, když je zabaleno v originálním námětu, dopněno výbornými herci, geniálními gagy a novým zpracováním. Obzvlášť, když máte ještě jiný "výběr". ()

Eviator

Jeden z málokterých filmů u kterých jsem zapomněl u konce zavřít čelist. A kde mi nezbývá než jen snít, že mě potká Grant nebo zda se jinou náhodou na dálnici 60 nedostanu. Tohle roadmovie v podobě měst, které se vyznačují svými typickými vlastnostmi na mě více než dolehlo. Bob Gale mě opět nezklamal! ()

dr.fish

Tak tohle je film dle mého gusta. Chytrý a inteligentní. Hlavní představitel je sice těžkej slizoun, kterýho jsem špatně skousával, ale to vše zastírají ti ostatní. Je rozdíl mezi tím co vidíme, tím co chceme vidět a tím co chtějí jiní, abychom viděli.. Jsou to tři reality a cesta nalezení sama sebe vede jen po dálnici Interstate 60 !!!! ()

campix

Čekal jsem možná, že Interstate 60 bude trochu větší sranda. Bohužel pro mě je zde daleko méně pubertálních scén a vše takříkajíc více vážné, což většině znalců zde se může líbit, ale já jsem čekal prostou nenáročnou zábavu ( jako Road trip, Eurotrip nebo Zahulíme, uvidíme). Ale nadruhou stranu je Interstate 60 velmi kvalitním a zajímavým filmem. Neil, kterého hraje James Marsden má v absurdním příběhu doručit určitý balíček po neexistující silnici I60 a na své cestě přitom potkává spoustu rozličných lidí a také spoustu všemožných překvapení a problémů. Je to zábava, nenudí a konec se povedl. Co víc si od komedie přát. Akorát mě mohla více oslovit a odbourat vzdálenost mezi mnou a TV. ()

Carrie_3

Předně, než se pustím do hodnocení filmu, nemohu opominout jednu poznámku k posteru/ plakátu, který jej prezentuje. Dlouho jsem nenarazila - z mého pohledu - na tak nevhodný výběr jako je právě tento, myslím si, že poster může asociovat diváky k úplně jinému ději, než pravděpodobně očekávají. Osobně mě vůbec nenadchl a přiznávám, že jsem očekávala průměrnou komedii, která mě občas pobaví, ale tím to končí. Ovšem od prvních minut sledování snímku jsem musela svůj názor přehodnotit a byla jsem ráda, že má volba padla právě na tento film. Ve chvíli, kdy jsem zjistila, že za scénářem stojí Bob Gale, autor Návratu do budoucnosti, tušila jsem, že rozhodně nebudu zklamána. Můj názor se potvrdil, film je neuvěřitelně milý, příjemný a nepochybně vám zvedne náladu. Přijde mi líto, že "Interstate 60" tak zapadl a nikdy před tím jsem o něm neslyšela, protože si to opravdu nezasloužil. Tomu, kdo jej neviděl, mohu jednoznačně doporučit. Myslím si, že 85 % mluví za vše. ()

WolfR

Zvláštní, originální, hravé, celkově vzato je to velmi kvalitní road movie. A to i přesto, že je to vlastně malý nezávislý filmeček.Ale tolik hereckých es na jedné hromadě, to se jen tak nevidí, 5 hvězd. ()

Bane_Boss

Zprvu jsem si nebyl zcela jist, zdalipak jsem to dostatečně pochopil. Myslel jsem, že jsem ztratil hlavu, sledujíc tento film v pyžamovém hávu. Avšak jakmile jsem ulehl do postele, pochopil jsem že to byla fuckin adventurous road-movie, kde se jelo po neznámé dálnici pro lepší zítra, pro lepší okolní svět, pro lepší jitra a pro lepší cesty zpět. Toť můj mini-hodnotící-rap. ()

mortak

Čaroděj že země Oz reloaded. Jen místo tornáda dostane hrdinu do snoveho rozhodovaciho procesu správně hozeny kýbl, a protože doba se změnila, výsledek není konzervativní návrat domů, ale kreativní rozhodnutí "be yourself". Film, co má pohladit po duši, a dle hodnocení se mu to daří, ale bohužel jsem viděl mnoho dychtivych mladých začínajících umělců koncicich svou jízdu tvrdým nárazem do reality a tak mě tento typ pohádek nechává chladným. ()

FrankSusta

Nádherný film, který jsem žral od začátku do konce. Překvapení začaly úvodními titulky (se jmény jako Gary Oldman či Christopher Lloyd) a nepřestaly překvapovat až do konce. Ať už se jednalo o projevení hravosti skrze nahláškovanost, scény, místa ukrytá na dálnici 60, která ale nebyla vůbec blbá, ba naopak extrémně chytrá, či tu poctivou filmařinu. Ale nejlepší postavu tedy rozhodně má Chris Cooper, jehož poctivost a dynamit kolem pasu jsem prostě žral. ()

Flyer

Tento film mi opravdu udělal radost. Je to prostě vtipná, dojímavá a originální podívaná, jako stvořená pro předvánoční zkouknutí. Ta pohoda, která z tohoto snímku sálá, je až dechberoucí. Takže pokud chcete zahnat depresi či jakkoliv špatnou náladu, rozhodně se na Interstate 60 podívejte, nebudete litovat. ()

otík

Nesmírně příjemná komedie, ve které se plní přání, ne však vždy k našemu užitku. Gary Oldman si zahrál asi svou nejpohodovější roli "kouzelného dědečka", Amy Smart si parádně zanadávala, čímž mě totálně dostala a celý příběh se odvíjel v tak parádně poklidném tempu, že i želva by chrochtala blahem. Parádní. ()

sator

"Události jsou nevyhnutelné, kdyby nebyly, nestali by se"."Říkej co říct chceš a mysli to doopravdy..." Spousta odpovědí a všechny dávají smysl.. Vidíme, co čekáme že uvidíme...Sally (Melyssa Ade) komentuje film který běží v TV v 19. minutě slovy: "Já bych nikdy neodešla". Jedná se o závěrečnou scénu z filmu Blízká setkání třetího druhu (1977). Jedná o zásadní rozhodnutí - zda nastoupit do kosmické lodi mimozemšťanů či ne.  ()

AdaMM

velmi slušné - příjemné překvapení, kde humor přebíjí všechna klišé. milá romantická komedie a spousta výborných hlášek. mám rád neexistující místa, dálnice obzvlášť :) ()

URBAN

Geniální !!! Ten příběh byl skvělý miluju takové filmy to tajemno které po celou dobu tento film skýtál mě přímo přitahovalo a vůbec jsem netušil jak to celé skončí nebo dokonce co příjde jenže něco mi říká že to nebylo úplně ono , ale stéjně ten plný počet dám . ( 16.11.13/MAC ) ()

wendelin9

Šílený, zmatený, nepředvídatelný a skvělý snímek. Jestli někdy navštívím Ameriku, doufám že narazím na Interstate 60 :). ()

misulka03

Ani nevím proč, ale road movie mě nikdy moc nebraly a tak i tento snímek čekal na mé ojevení poměrně dlouho a snad ještě dýl, než jsem se odvážila se na něj podívat. K mému překvapení to byla příjemná podívaná. Pohled na cestu života, která v sobě skrývá mnohé odbočky a scestí, kterými se člověk dá zlákat. Nejvíce mě zaujala psychologická stránka filmu. ()