Sheldra

Na dnešní dobu až překvapivě naivní a slušná komedie s originální zápletkou a senzačním Gary Oldmanem a Chrisem Cooperem. ()

fmash

Když jsem v prodejně s filmy vyčerpal svůj příděl a platil, prodavač náhle, ignorovav mé protesty, přihodil jedno DVD, řka: „Tohle si vemte.“ Moc jsem nereptal, jako bych tušil, co bude následovat. Jestli jsem Velké rybě dal (mírně upocené) čtyři hvězdičky, tak Interstate 60 musím naopak malilinko přidat a dát 5, protože je prostě lepší. Velice skromnými, skoro televizními, prostředky (nepočítám Oldmana, ten je bombastický a neodolatelný) předkládá divákovi pohádkový příběh s „neomytologickými“ postavičkami, jež hlavního hrdinu provázejí na cestě poznání sebe sama. Je to milé, je to vtipné, je to chvílemi mrazivé a rádi tomu odpustíte nějaké to přitažení za vlasy — co to je? Správně v odpovědi vynecháváte své mazlíčky: je to Interstate 60. ()

Chrysopras

V podstatě jednoduchý koncept roadmovie s roztodivnými zastávkami a protagonisty. A přesto velmi chytlavě a často vtipně vyladěný. Takový vychytávky jako Euphoria a Město právníků by klidně mohly posloužit samostatnýmu filmu! No a to setkání s osudovou láskou - epesní scénka, kde se taky mohl film rozjet úplně jinam... Opět zajímavá role na pažbě Garyho Oldmana a příjemné obsazení dalších rolí. Možná konec bych čekal trochu originálnější, ale přecejen je to pohádka :-) ()

d-fens

.... úprimne, čakal som niečo úúplne iné. Štandartnú pútavú roadmovie s nádychom Tarantina.... to som si však vtedy ešte neprečítal anotáciu. Pretože ak ma z voleja napadá nejaký film, ktorý mi Interstate 60 evokoval, tak rozprávkovú Veľkú rybu od Tima Burtona.... samozrejme, oprostenú od "rozprávkovosti", melodramatickosti a odťažitého "bezčasia" ()

kagemush

Hezká zbírka kvalitních herců,kteří i když malou roli pěkně si ji užili a já zase je (Fox,Loyd,vynikající Cooper a samozřejmě Oldman). Ale jinak jsem musel koukat jak středostavovský mladý pan Dušín,jehož taťka evidentně nemá problémy s hypotékou a matka s chlastem ,a jehož podlíkačky jsou zřejmě od Gucciho, řeší co kurva jako s tím tvrdým, krutým,těžkým životem si má vlastně počít.Chudák.-Pozitivem pro mě ovšem byl herecký part smart art Smart,která se většinu filmu zubí z plakátů,- ale pak z něj bohužel sleze a začne ,,hrát".--Celkově ubohý ,laciný ,moralizující pokus povyprávět trochu jinak vo tom psycho posttýnejdžr životě před životem.Tak jako u třeba Billy Elliota obal prodává. ()

easaque

nedávno jsem si opět pustil tuhle zajímavou komedii, která se snaží tvářit nezávisle, i když úplně hollywodskému vlivu neunikla - není to však na škodu a možná tím zasáhne větší okruh diváků. Je to zábavné, nápadité, trošku mystické a na mě to celé působí jako americká teenegerovská variace na Coelho Alchymistu ;-) Hlavně se mi na tom líbí, že si divák z filmu může odnést i nějaké poučení, pokud má zájem. Na pětihvězdičkovou srdcovku to však ani na podruhé nedosáhne, přesto ostatním doporučuji. [ PŘÍBĚH: 3 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

honajz2

Nic jsem od toho filmu nečekal a nakonec mě neskutečně mile překvapil. Už delší dobu jsem nebyl z nějakého filmu natolik nadšený, že bych mu po jeho skončí zatleskal (naposledy to bylo u Fitzcarralda) a jelikož se to stává jen málokdy, tak to jen dokazuje, že mě Interstate 60 opravdu dostalo. On je to hlavně neskutečně příjemný a pozitivní filmeček o mladíkovi, co hledá smysl svého života a na rozdíl od jemu podobných má i nějaké - a velmi povedené, byť odhadnutelné - zakončení. Dokonce je ten film i celkem inteligentní a samotné cesta po Interstate 60 se všemi jejími zastávkami je vlastně podobenstvím o světě. Jelikož je to americký film, bál jsem se fekálního humoru. Ten tady ale naštěstí kromě jedné výjimky (a ta sem i pasuje) vůbec není a je zde spíš takový jemný humor, u kterého se někdy člověk jen pousměje, ale párkrát i zasměje nahlas. Navíc to celé rychle utíká, za ty dvě hodiny jsem se ani na vteřinu nenudil (což je další zázrak) a podruhé bych se na to určitě podíval. Dokonce Interstate 60 nemám moc co vyčítat (snad jen, že by se mi líbila poetičtější kamera, ale to je tak minimální výtka, že do hodnocení ani moc nezasahuje), protože tenhle film jsem si opravdu užil, hodně se mi líbil a jsem strašně rád, že jsem ho mohl vidět, jelikož jsem po jeho skončení měl hned lepší náladu. Proč já blbec zhlédnutí tohohle filmu tak straně dlouho odkládal? Ale nevadí, viděl jsem ho, jsem z něj nadšený a dovolil bych si označit za jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy v živote viděl. Na moji TOP 10 nemá, ale do TOP 24 by se možná dostat mohl... Uvidím. 5*, nic jiného ani dát v mém případě nelze. ()

kombajn

Ten film mě dostal. Je na pomezí 4 a 5ti hvězdiček, ale líbil se mi moc. Bavil sem se náramně, Gary Oldman je kouzelný a děj běží stále dopředu, nepolevuje v rychlosti ani na chvíli. Absolutně nechápu, proč tohle nešlo do distribuce, protože ten film se snad musí líbit všem.... ()

Joe321

Road movie v pravém slova smyslu s pestrými zastávkami a různorodými postavami (velmi potěšil Michael J. Fox). Občas možná až moc pohádkové a pozitivní, ale na druhou stranu jsem si film užil a strávil u klidné dvě hodinky. Jo a, taky bych chtěl někdy nabrat takovou stopařku :) . - "So, where are you going?" - "I am going to find a perfect fuck." - "That's an interesting destination." ()

Morloth

Na film jsem se podíval poté, co jsem se dozvěděl, že je od scénáristy návratu do budoucnosti a je pravdou, že se v mnoha ohledech svým předchůdcům podobá, ale dle mého názoru je to přeci jen jiný film, u návratů jsem se daleko víc zasmál, zde jsem často nevěděl zda se smát, nebo být vážný a ani nedutat, protože některé scény byly opravdu omračující. Snad jediná výtka, hlavní hrdina mi přišel trošku nemastný neslaný, ale co? Nakonec se to ztratilo v genialitě okolního:) A těch pět je zasloužených. ()

ZoltanCZ

Konečně jsem viděl Interstate 60 a jsem doslova uchvácen. Každá zastávka na Dálnici 60 byla dokonalá, se skvělými herci (Gary Oldman byl -opět- dokonalost sama, skvělý také Chris Cooper), plná humoru (i černého), ale také s kapkou vážnější noty (město drog, scéna na policejní stanici...rolička Kurta Russela potěší). Jeden z nejzábavnějších a nejpohodovějších filmů, jaký jsem měl tu čest vidět. A po Interstate 60 bych se rád projel... ()

Lyncha

Od inteligentního, vtipného, originálního začátku přes polopatický střed k přeslazenému americky přiblblému konci. Nebýt toho konce, byly by to hvězdičky 4, víc náznaků a méně O. W. Granta, bylo by to hvězdiček 5. ()

Havaj8

Neskutečná škoda, že to je tak málo známý. Ale naštěstí jsem se k tomu nějakým způsobem dostal a nemůžu litovat. Co taky jinýho čekat za scénář od scénáristy Návratu do budoucnosti. Není to ten typ nudnýho roadmovie, ani žádna psycho filosofie, ale i přesto vás to natolik vtáhne do děje a nepřestane vás to nutit přemejšlet co bude dál. Ani na chvilku to nenudí a dokonce se u toho dá někdy i pobavit. X-man v hlavní roli mi tam vůbec nevadil, pecková Amy Smart, který se na první pohled leknete co to dostala za roli a dost dalších v čele s Garym Oldmanem... ()

Martin741

Pohodova americka road-movie, ktora sa trestuhodne vyhla ceskoslovenskym /ja viem, CSFR sa rozpadla/ kinam. Chris Cooper /Marinak, American Beauty/, Kurt Russell /Utek z new Yorku/ nevadia. 70 % ()

Figu

Moje dohánění restů kultovek, mě vyhodilo až na dálnici I 60. Kurva fakt zajímavý musím říct! Hodně nečekanej, možná i životní výkon tu předvádí páreček Marsden/Smartová, ovšem jsou geniálně oblkopeni neméně geniálním Oldmanem, kterej jako bonus, má slipy nezatížený vercajkem. Protočilo se tu i spousta výborných herců! Další fanouškama oblíbenej filmovej "klenot" v sezanmu Figa odfajfkovanej! 75% ()

johny89

Trochu ujetý ale ne úplně špatný. Krásná ukázka toho jak nás ovlivňují rodiče a jak je těžké jít do za tím co chceme když ani nevíme co chceme. ()