Fakticky senzačně umí servírka Betty na své narozeninové party nalévat kafe. Nikdo nepozná, že je duchem úplně někde jinde.Sní o tom, že se jednou stane zdravotní sestřičkou, což samozřejmě přímo souvisí s její vášní pro mnohadílné seriály a jejím mužským idolem, okouzlujícím kardiologem Dr. Ravellem (Greg Kinnear). Na party se objeví také Charlie (Morgan Freeman) a znovu se s ním Betty potká doma. Tam už má ale jiné starosti. Musí přece dokoukat na videu zmeškaný díl svého seriálu a kašle na to, co si její nudný manžel Del domlouvá s kumpány. Jde ale o drogy a Del je svými kumpány zavražděn. Brutalita této situace vychýlí Betty z reality, a tak se dostane do světa fantazie, do světa svých seriálových hrdinů. Náhle stojí tváří v tvář milenci svých snů. (oficiální text distributora)

Han22

No Ježíš, to byl divnej film. Čekal jsem komedii, ale vtipný mi to tedy nepřišlo. Spíše bych to bral jako kombinaci romance a thrileru. Na jednu stranu skvělý zabiják Morgana Freemana a jeho příběh cesty za ženou, kterou si stále více a více idealizuje, na druhou stranu neskutečně pitomoučká postava Zellwegerová, která v rámci šoku začne věřit, že její telenovela je skutečná. Dokázal bych pochopit hodně, ale tohle? A když už, proč nemůže sledovat třeba Stargate :-) Navíc je i film značně nevyrovnaný - skvělá přestřelka u nemocnice a brutální vražda na začátku kombinovaná s podivným finálem a otřesnými romantickými scénami, které mají parodovat telenovely, ale jsou k uzoufání. A nakonec happyend, který jsem tý náně fakt nepřál... Zellwegerovou začíná nesnášet, protože hraje v každým filmu co jsem s ní viděl to stejný a začínám mít pocit, že to možná ani nehraje... ()

Paity

Renée Zellweger to umí o hodně lépe a asi ji přece jen bude více sedět role Bridgite Jonesové, než fanatické fanynky chlapa ze seriálu. ()

kaygen.it

Vtipně a novátorsky napsané, a hlavně skvěle zahrané Renée, která tu o mnoho tříd přesahuje svou pozdější Bridget. ()

slunicko87

Film, který zkouší kolik žánrů najednou, popřípadě v rychlém sledu za sebou, dokáže divák ještě skousnout. Místy to funguje dobře, jindy to však docela skřípe. ()

baxiii

Vím že jsou daleko horší filmy, ale tenhle mi přišel neuvěřitelně otravný a taky trochu pod úroveň Morgana Freemana. Takže slabých 10 %. ()

Delaney

Perfektní Zellweger a Freeman v poměrně zajímavé komedii, které nechybí k 5hvězdám málo, ale měla bohužel své chlabší chvilky... 70% ()

lukasd

Velmi příjemná oddechovka, která si pohrává s aspekty soap opery. Velkým kladem jsou rovněž herecké výkony - hlavně okouzlující Renée Zellweger a tradičně výtečný Morgan Freeman. 70% ()

Zyne odpad!

Hudba: Rolfe Kent... no teda, čekal jsem cokoliv, ale rozhodně ne podivnou splácaninu několika žánrů, která nefunguje naprosto v ničem. velký omyl ()

Kroupa

Dávám silné tři za zajímavý počin. Chtěl jsem napsat odvážný, ale bohužel zůstal s odvahou na půli cesty - balancování na hranici mezi romantikou a (sebe)parodií skončilo pádem do romantiky. I když i tak pořádně nevím, co si mám myslet... kromě toho, že tu zůstal nevyužitý potenciál. ()

Tomislav

Divný film, při jehož sledování nevíte, jestli se bavit nebo odejít. I přes nesporné herecké umění Renée Z. mě tahle herečka ve většině filmů spíš irituje (Deník Bridget J. je výjimkou) a Morgana Freemana bych ve snímku podobného typu nečekal. I z těchto důvodů nestojí podle mě tenhle film za víc než 2 hvězdičky. ()

Wolvie

Překvapení plné svěžích hereckých výkonů a zároveň i mix žánrů,ve kterém si každý najde to svoje.Renée válí! ()

kersten

Zvláštny film. Nápad to bol v skutku originálny. Dobre som sa bavila a však miestami som si v duchu vravela: " matko zem to kto natočil takúto kravinu". A hlúposť to teda bola a poriadna. Ale pobavila a Renne tá ma nesklame. Hlavne vďaka jej výkonu pridavam o hviezdu viac. ()

Odpadlik

To je tak, když člověk nečte text distributora na zadní straně DVD obalu ... To co zpočátku vypadá jako naivní romantická komedie na nedělní odpoledne se později díky "skalpovací" scéně změní v dost drsnou krimi ve stylu Gaunerů nebo Pulp Fiction, aby to později pokračovalo jako film o vstahu dvou generací, smíchaného s komedií a satirou na televizní seriály. Ta je mimochodem velmi vydařená, zvláště díky úvodní ukázce ze soap opery podobné i u nás uváděným seriálům Photovost a Nemocnice Chicago Hope o neohrožených doktorech-supermanech. Ale díky této směsici žánrů, kdy nevíte co se v příští chvilce stane a jde-li opravdu o komedii, ujetou satiru nebo co vlastně, se mi film líbil. Některé charaktery jsou nádherně zkarikované, např. buranský manžel nebo tlustý šerif ("já jsem muž zákona, já můžu všecko"). ()

TommyDiamond

Tento film se docela povedl. Tato komedie nesplňuje náké náročné parametry, ale člověk muže čekat oddychovou letní komedie. Renée Zellweger jako najivní holka,která nakonec neskutečnou náhodou ke štěstí příjde. Ale nejvíc mě bavil Morgan Freeman a Chris Rock, otec a syn zabijáci. Celkově 70% ()

RedRose

Kdyz se tak divam na zdejsi i IMDb hodnoceni, tak me napada jedine a to ze jsem ten film asi vubec ale vubec nepochopil... Ja mam co delat abych tomu z prvni rany nesvihnul rovnou Odpad... Dam 15% za herecke obsazeni... ()

lepo

Čím viac filmov vidím s Renée, tým viac uvažujem, že si ju dám do topky. Tak reálne a skvele zahrať naivnú a infantilnú nánu, bolo možno aj riskovanie so svojim menom inteligentnej herečky. Film tak isto nie je zlým počinom režiséra Neila LaButa. Takže pohoda... ()