Náhodný odběr DNA pomůže otevřít dvanáct let starý případ dívky přejeté vlakem. Stopy vedou na Žižkov k překupníkům kradených věcí a také do jednoho pražského rugby klubu. (Česká televize)

doriana.g

Ti dva máklouši se začínají skvěle doplňovat. Odsejpalo to, Krvosaj je ňunínek a Maričino "čokl! čokl!!" mě vyloženě rozchechtalo. 3 a půl *. ()

fafejt001

Holka  na  kolejích  a  zapletení  do  toho   sportovci ,  to  vždy  je  zamotané . Děj  slušný  a  pes  zahrál  výborně . Policajtka  sice  nestihla  let  ,  ale  vše  dobře  dopadlo  a  mladý  šmejd  byl  usvědčen .  A to  se  počítá . ()

Sa.sa

Super díl se super koncem... To byl tak blbej, že jí uvěřil, že jí není ještě 15..?!🤔🤔🤔 Jinak kvůli tomu chcípnout je fakt drsný a ještě pod koly vlaku... 😉😢 ()

Hombre8

Dítě se významně zlepšuje v suchém, anglickém humoru a vyjadřování. Osina ještě o fous osinovatější. Lexa čím dál slizštější, ale aspoň začal něco dělat. Jiskra má po kozách. Ivanu jsem málem nepoznal. Ale jinak zatím nejlepší díl. Přidáno za autorství samozřejmě. ()

pegas10

Upřímně řečeno se seriálem nemám vůbec žádný problém. Díly mají stoupající tendenci a je to určitě to lepší z kriminální tvorby ČT. Já se bavím a těším se na další díl. ()

dr.jitr

Při sledování jsem se občas nemohl zbavit dojmu, že se jen koukám na další sérii Rapla (spíš pokračování té 1., neboť 2. byla spíš parodie) a že Fáberová je takové převtělení Kuneše do ženy. ()