Nové Mexiko roku 1879. Vyschlá, neúrodná a krutá země ovládaná bandami zločinců. Místo, kde řádí nejproslulejší legenda Divokého západu Billy Kid. Billy Kid vedl zločineckou bandu během neslavné války v Lincoln County. Nyní je Lincoln County v rukou nemilosrdných dobytkářských baronů a zkorumpovaných mužů zákona. Právě si najali Billova bývalého přítele Pata Garetta, aby ho dostal za mříže. S Garettem v patách se Billy dává opět dohromady se svými kamarády-zločinci Docem, Chavezem a Arkansas Davem. Společně bojují proti chlapům s rychlými kolty a zabijákům, aby si prostříleli svou cestu osudu. Se skvěle natočenými písněmi JONA BON JOVIHO, zachycují Mladé pušky II romantiku a nebezpečí starého dobrého Divokého západu. (oficiální text distributora)

lardko

Tenhle film je fakt bezva ikdyž se tam už moc neztřílí , ale podle mě je o dost lepší než první díl . Mám rád filmy o westernu a hlavně filmy zaměřené na Billy Kida. Ve filmu je dost napínavých , a dojemných scén ,ale hlavně dost akce , která vás dost zaujme. Mě osobně první díl až tak nezaujal jako tento druhý díl , který je takový živější , a zábavnější. Taky se mi strašně líbila hudba ve filmu , která nahodila skvělou atmosféru. První díl 96%. , ale tenhle u mě 100%. ()

Heroine

Slabej odvar jedničky. Přesto se mi to však líbilo. Lou Diamond Phillips je skvělej indián, Petersen výbornej záporák, Mortensen nikdy nezklame, Estevez taky pořád dobrej, ale Slater úplně neodolatelnej. Výborné obsazení, hudba, i scénář, snad jenom příběh trochu slabší. ()

helloween93

Parta z jedničky se tu dá opět dohromady, ale postupně jsou všichni členové zabiti a zbyde jen Billy Kid. Tentokrát je příběh vyprávěn jako vzpomínání staříka...nebo snad není? 2* ()

MickeyStuma

Druhé pokračování doplatilo na ponurý neduh jistot a touze vyždímat z tématu další 'money'. Tento akční western už doplácí na slabý scénář a daleko menší zábavnost, než měl předchozí snímek. Už to prostě nemá ten správný šmrnc. Neznat ten první film, možná by to dopadlo daleko lépe. Neustálé přestřelky a hrdinství nejsou na divokém západě přece všechno. ()

Ombak▼Penari

Nevím moc, co by se tomuto snímku dalo vytýkat ani s odstupem let. Tento young western možná není citit atmosférou starých fláků, které definovaly mnohým trampům životní styl, ale zábava je to velmi dobrá a proti prvnímu dílu nevidím žádný bolestný propad. Plejáda tehdy mladých nadějných herců se sice dnes poflakuje většinou spíš někde na okraji hlavního filmového dění, ale nikdo z nich nebyl a není totální dřevo a ve filmu to, myslím, mezi nimi fungovalo velmi dobře a dokázali vesměs zaujmout. Se snímkem nemám prostě obecně problém a už vůbec mě netankuje nevěrohodnost zápletky s poněkud odlišnou verzí osudu Billy Kida, podepřené jen reálnou historkou s menší mírou věrohodnosti. ()

Ceberus

Z nějakého zvláštního důvodu mám oproti ostatním hodnotícím obrácené hodnocení tohoto a prvního dílu. Možná je tenhle trošku vtipnější a uvolněnější, těžko říct. Znovu se mi potvrdilo, že sympatická tvářička Esteveze mi prostě ke zločinci nesedí, přestože herec podal maximální výkon. Na druhou stranu je pravda, že Billy Kid by už podle svého názvu měl být nějaký mladíček s nevinným výrazem v obličeji. Potěšila nová tvář v podobě oblíbence druhé třídy, Christiana Slatera, stejně jako další roličky pro "Aragorna" Mortensena či "T-Baga" Kneppera. ()

freeeeedom

Od tohto filmu nesmiete mnoho očakávať ináč budete sklamaní. A najma tí ktorým sa páčila jednotka. Poteší nadvaznosť na prvý diel a rovnaký herecký ansámbl ale aj tak je na tomto filme najlepšia hudba. Ale aj tak pozerateľné. ()