Nové Mexiko roku 1879. Vyschlá, neúrodná a krutá země ovládaná bandami zločinců. Místo, kde řádí nejproslulejší legenda Divokého západu Billy Kid. Billy Kid vedl zločineckou bandu během neslavné války v Lincoln County. Nyní je Lincoln County v rukou nemilosrdných dobytkářských baronů a zkorumpovaných mužů zákona. Právě si najali Billova bývalého přítele Pata Garetta, aby ho dostal za mříže. S Garettem v patách se Billy dává opět dohromady se svými kamarády-zločinci Docem, Chavezem a Arkansas Davem. Společně bojují proti chlapům s rychlými kolty a zabijákům, aby si prostříleli svou cestu osudu. Se skvěle natočenými písněmi JONA BON JOVIHO, zachycují Mladé pušky II romantiku a nebezpečí starého dobrého Divokého západu. (oficiální text distributora)

5150

Nakolik mám westerny rád, tak MLADÉ PUŠKY mi prostě nesedly. Tohle pokračování je navíc méně zábavné a za řeč stojí snad jen hudba (Alan Silvestri) a píseň "Blaze Of Glory" od Bon Jovi. ()

malylada

Totožná bída, co jednička, ještě s menším počtem akčních scén a nesoucí se ve stejně nudném duchu. O stupeň horší hodnocení jen díky tomu, že chybí na závěr aspoň trochu uspokojující scéna.......3/10 ()

corpsy

Všetko, čo prvý diel nemal, sa tu akýmsi zázrakom zjavilo. Akcia, napätie a herci, ktorý sú tu o poschodie sympatickejší, ako keď boli v prvej časti. ()

Kryton

Dvojka už jen těžila s dobré jedničky. Tady ty hvězdy jsou za těch pár herců co to ještě jednou zkusili. ()

Ellmariachi

Možná to bude znít přísně, ale všechno z prvního dílu je pryč. Ta lehkost bytí, atmosféra svobody a napětí když jde do tuhého taky. Tady se prostě dost často střílí slepými. Estevez v roli Kida je určitě fajn, Kiefer se snaží, ale ani jeden nemají z čeho. Zbytek bandy včetně Chaveze je vlastně tak nějak mimo. Přiznám se, že už začátek mě vytrhl ze světa, do jehož návratu jsem se těšil. Film zachraňují některé silné momenty. Jenže je jich žalostně málo a ani téměř dokonalá ženská prdélka to nezachrání. Bylo by snadné film odpálit, ale i nespravedlivé. Jak už jsem říkal. Některé pasáže jsou opravdu dobré a chválit můžu i hudbu. 60 smířlivých procent. ()

Wormboy

Pokracovanie, ktore je z mojho pohladu uplne zbytocne. Jedine co sa zmenilo je hudba, ktora je o cosi kvalitnejsia ako v jednotke, ale inak dalsej prevaranie tej istej vody. ()

emo

Fakt vhodné len pre maníkov s plagátom jedničky nad posteľov. A ono by sa zdalo, že by mohlo byť zaujmavé poznať ďalšie osudy hrdinov... ()

Radiq

Utekl mi začátek, ale hned bylo poznat, že jednička byla lepší. Ale ne zas tak o moc. Billy the Kid je legenda a skoro každej film o něm se dá skouknout. Pozn.: Christian Slater v tomto filmu bejval ještě borec. ()

JohnSmith

Tak tohle už bylo trochu moc.V jedničce sice moc akce nebylo,ale tady jí je jěště míň a ač můžou být Estevez, Sutherland,Phillips,Slater jakkoli nadějní a schopní,tady prostě nemaj co hrát ()

ravenir

Tak nějak si z útlého mládí pamatuju, že se mi to tehdá celkem líbilo :)) Nechtěl bych to ale už vidět znovu.. ()

PALINO

Slabý scenár, nevýrazné prestrelky, celkovo veľká nuda. Jediný dôvod prečo sa oplatí si film pozrieť až do konca, sú pesničky od Jon Bon Joviho počas záverečných titulkov. Preto až tie 2 hviezdičky. ()

Haymar

Typické pokračování - o dost slabší než jednička, navíc zhruba v půlce to znatelně ztrácí dech. Podprůměrnou podívanou zachraňují herci v čele s vynikajícím Estevezem a Sutherlandem. Zároveň jedny z prvních hereckých ostruhů pro pár budoucí hvězd (a hvězdiček): Mortensena, Slatera, Petersena či J. B. Joviho... ()

mira007

Slabší western, který má za dvě hvězdy jen nabušené obsazení a zapamatovatelný song s příslušným videoklipem Blaze of glory od Bon Jovi. Jestli tohle mělo něco společného se skutečným Billy Kidem, tak na to bych nevsadil ani cent. ()

Klajnik

Vlastně je to docela fajn pokračování prvního dílu Young Guns, které byly docela fajn. Problém jest v tom, že dvojka má méně dobrých scén než jednička a vypráví vlastně o tom stejném (jen hůře) co Peckinpahův film z roku 1973 - tedy o tom, jak Pat Garrett lovil Billyho Kida. ()