• Agatha
  ****

  Jednak nechápu proč se tak všichni návážejí do České televize. Pravda - taky mě nebaví platit poplatky, ale radši zaplatim poplatek než během filmu koukat na šest deseti minutovejch s prominutim přiblblejch reklam! ČT je v poslední době jediný slušný program, na který se dá koukat. Ale kdo má rád americké seriálové vymývače mozků tak Nova s Primou tomuto účelu bohatě vystačí. No ale teď už k Bankrotářům. Tato komedie s povedenou zápletkou mě skutečně pobavila. Vynikající herecké obsazení kazí jen Martin Dejdar, jehož výkon působí nuceně a nepřirozeně. Za to M. Donutil, J. Bohdalová a J. Somr rozjíždějí parádní podívanou, plnou vtipu, překvapení a napětí. Jako televizní film s omezenými finačními prostředky to skutečně předčilo má očekávání. Inu osvědčený televizní režisér Z. Zelenka opět jednou nezklamal.(5.11.2007)

 • otík
  ****

  Příjemná televizní komediální jednohubka, která si tu nejlepší část vyplýtvala na konci první třetiny filmu, kdy hlavní hrdina prozří a pozná, kam se to vlastně dostal. Závěr už je bohužel hodně natahovaný a tak trochu divák čeká ještě pointu na závěr, která nepřijde. Celkově ale určitě lepší televizní nadprůměr s přijatelným Donutilem, skvělou Bohdalkou a přehrávajícím Dejdarem.(30.7.2013)

 • Macik
  ***

  Co na týhle insenaci miluju,je výkon M. Donutila a J. Somra.. to co pan Somr předvádí ve svém pokročilém věku nemá obdoby.. Opravdu klobouk dólů pane Somr,vaši fyzičku by Vám mohl závidět kdejakej 50tník.. No ale co zase na druhou stranu nenávidím na týhle insenaci je ta obrovská TELEVIZNOST!!!Až do očí bijící.. no a pak ještě M. Dejdara,který tam na závěr předvádí opravdu komediální výkon ovšem neúčelový...(25.7.2005)

 • Xylobalsam
  **

  Velké zklamání, celá plejáda vynikajících herců, ale Zelenkovi se nepodařilo je dát dohromady. Jedinou světlou vyjímkou je "jako vždy" dobrý Donutil, na druhou stranu mě hodně zklamala Bohdalová, která už asi svojí dřívější formu nenajde. Celý příběh působí dost nudně, snad bych to ani nenazýval komedií.(27.12.2003)

 • cross
  **

  Zajímavý nápad, ale to je asi tak všechno! Herecké výkony jsou mírně řečeno groteskní (i Donutil chvílemi nechutně přehrává...), scénář se postupem času stává nudným a nezajímavým (moc se mluví a v podstatě o ničem...) a co se filmu týče - ten rozhodně nebaví ani nerozesmívá, což považuji jako docela podstatný problém...tedy, u komedie. Podle mě svou roli neustál především režisér - a pak už to jde ruku v ruce.(21.1.2004)

 • - Při scéně, kdy hlavní hrdina spolu s členy klubu utíkají na šlapadleh, tento dopravní prostředek při natáčení "poskočil" a celý ansábl (Miroslav Donutil, Jiřina Bohdalová, Simona Postlerová, Josef Somr, František Němec, Václav Postránecký) se koupal v jezírku u Ráje. Naštěstí u natáčení asistovali potapěči, kteří duchapřítomně zasáhli. (Teres)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace