Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

jenik71

Je to sice komedie a nutno dodat že povedená, ale počítejte s tím, že je postavená hodně na psychologii. Mel Gibson se totiž nedobrovolně stává jakýmsi příjimačem toho, co si ženy okolo něj myslí. Z toho se dá určitě hodně vytěžit, ale i ztratit. Docela bych chtěl takové "postižení" mít, ale bohatě by mi to stačilo na jeden jediný pracovní den. Možná bych se nestačil divit, co se kolegyním v práci honí hlavou. Ale asi je lepší to nevědět ... ()

tommy187

Priemerný film - Mel Gibson ukázal, že nie je len taký "drsňák", ktorý hrá len v thrilleroch. Navyše samotná myšlienka filmu a scenár. Ďalšia vec, ktorá sa mi páči je, že nápad s tým - že Nick vidí myšlienky Darcy. A to je niečo nové. Je to taký priemerný film takže ***. ()

DeathTheKid

Stručná charakteristika: Ústřední dvojice sympatická až na půdu, velice svěží pointa celého příběhu, humor zleva zprava, skvěle naservírovaná "roztěkanost" Gibsona, půvabná Hunt. To je tak ve zkratce vše, přeci jen najít v romantické komedii něco nového je kumšt. Noooo, po čem asi ženy touží? ()

sedm.1

Dlouho jsem se rozhodovalů jestli dát tři nebo čtyři * ,ale nakonec jsem se rozhodl pro vyšší hodnocení,a to hlavně díky Melu Gibsonovi,který si poradil s čistě komediální postavou více než dobře.Jinak film samotný je docela příjemný,hlavně první hodinka je fakt výborná.Konec vyúsťující v sladkou hloupoučkou předvídatelnou romantiku stáhne film bohužel o dost níže.Jako celek ale doporučuji. ()

Rousse

Parádní - opravdu parádní romantická komedie. Skvělý nápad perfektně zpracovaný a perfektně odvedená prace Mela Gibsona. Svou roli zvládl naprosto skvěle a to, co na tom plátně předvádí, je jednu chvíli na pěst a v druhou chvíli zase děsně vtipné. Jeho zkoušení řasenky, punčocháčů a rtěnky, v pozadí s hudebním dobrovodem Allanis Morissette je prostě kouzelné. Výborná je i jeho hlavní partnerka Helen Hunt. Opravdu, pokud máte chuť na kvalitní romantickou komedii, tak tohle je to pravé. ()

Heraldika

..ženy touží být milovány, hýčkány, chápány, obdivovány, nezrazovány, doceňovány... ženy prostě touží :-) A o tom je nejen tento film, ale hlavně život. Howgh. ()

lskala

Dobrej nápad, co se týče zápletky. Zbytek je jen lehký nadprůměr. S každým dalším shlédnutím se nudím čím dál víc. 60% - 3*** ()

Cejny

Po čem ženy touží je perfektní romantická komedie. Gibsonovi tato role vyloženě sedla a užíval si ji. Jo, kdybychom ve skutečnosti uměli číst ženské myšlenky, to by se to žilo. ()

Sdoom

Pro mě nejlepší romanitcká komedie (i když není úplně typická), co kdy byla natočena. Ovšem hrát hlavní roli kdokoli jiný, než Mel Gibson, tak bych tomu zřejmě nedal víc jak 3 hvězdičky. Jemu ale ta role šovinistického frajírka, postupně napraveného díky zvláštnímu daru, neuvěřitelně sedí, a když k tomu připočtu půvabnou Helen Hunt, vyjde mi skvělá zábava celé dvě hodiny. ()

Katy86

Nevím, jak si mě někdo tak mohl získat.......Je to tak zajímavý film, že bych se na něj mohla dívat pořád dokola... ()

ranp

Film se zajímavým námětem avšak pouze průměrným provedením. Někdy by bylo možná dobré vědět, co si ženy myslí, i když na druhou stranu někdy zase ne. Mel Gibson tím tak nějak proplouval, dovedl tu schopnost využít ve svůj prospěch, ale často mu to bylo i na obtíž. Film má pár vtipných momentů, jde o nenáročnou "oddechovku," nijak mě to ale nenadchlo a popravdě jsem před zhlédnutím čekal od tohoto filmu víc. ()

Kejdlo

Mel Gibson je ztělesněné charisma a tuhle komedii jsem si i proto náramně užil. Prostě svěží, vtipné a bez trapných momentů. Zkrátka komedie jak má být. 8/10 ()

herr_carter

Ta Helen je tak krásná ženská,ach jo....nadprůměrná komedie, ať už námětem, tak i svou přirozeností..zase po dlouhý době oceňuju Gibsona, kterej mi od časů Smrtonosných zbraní snad nikde pořádně nesednul a taktéž jeho dcerka hrála pěkně - konečně někdo obsadil do role dítěte normálně vypadajícího teenagera a ne umělou barbie z přebalu časopisů, takže já vztyčuji nahoru palec, nikoliv prostředníček, pane Máršle...................moje hodnocení = 8 z 10. ()

darwin

Pro mě osobně velké zklamání. Námět má sice velký potenciál, Mel Gibson se snaží, ale slabá režie všechno kazí. Místy je to dost vtipné, ale pak se to roztáhne do dvou hodin a je to velká nuda. ()

Bobek15

Aj keď ja romantické filmy moc nemusím, Po čom ženy túžia sa mi páčilo. Prvky romantiky tu boli použité fakt vhodne a viackrát som sa aj slušne pobavil. Scenár a réžia: bravooo!A keď k tomu pridáme aj krásnu Helen Hunt a charizmatického Mela Gibsona tak jasnýe 4*. ()

jondoe

Vyborny namet a inteligetni scenar je zarukov dobrej komedie. A ked k tomu este mate v hlavnej ulohe simpataka Mela Gibsona tak sa to neda nicim pokazit. Tento film som videl iba nedavno a musim uzbat ze aj ked podobne diela moc nemusim totot sa naozaj vydarilo. Trosku som Melovi zavidel tu jeho schopnot a myslim ze urcite som nebol jediny. Helen Hunt ,ktora je mne inak totalne nesimpaticka mi v tomto filme kupodivu nevadila. ()

NICOX

Mám to ráda. Je to originální, vtipný, svěží, příjemný... Skvělý Mel Gibson a miloučká Helen Hunt. Kratší stopáž by určitě neškodila. 80 % ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)