Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

pakobylka

Na Mela Gibsona v roli šaramantního, neodolatelného - a poněkud sebestředného šviháka jsem se chtěla podívat už několikrát, ale pokaždé mě spolehlivě odradily TV upoutávky. Nakonec to nebylo TAK hloupé, jak jsem předpokládala, nicméně jedná se o dílko poněkud ... řekla bych "úzkoprsé" - smím-li si vypůjčit výraz, který použila Helen Hunt ... i když v úplně jiné souvislosti. V každém případě poměrně nekompromisně degraduje ženy i muže - tedy jejich duševní obzory ... šmahem, bez rozdílu - a bez servítků. Nečiní tak se zlým úmyslem, spíš z čiré nevědomosti, což ho může omlouvat, nicméně image mu to nevylepší - neshledávám na něm nic moc sympatického. P.S.: 1) Všechny ženy, které se tady vyskytují, jsou patrně bezdětné ... nepostřehla jsem, že by jen jednou jedinou myšlenkou zabloudily ke svým potomkům, což je samo o sobě nanejvýš pozoruhodné; 2) Pokud jde hlavní hrdina do sebe - a kromě toho tak trochu vyšiluje kvůli příteli své patnáctileté zvídavé dcery, asi dost těžko zapomene na ples, který představuje bezprostřední ohrožení jejího panenství ... 2,5* ()

Juto

Nezabudnuteľná komédia. Skvelé, že veľký šovinista Mel Gibson číta myšlienky ženám. Naozaj skvelý nápad režisérsky Nancy Meyersove navliecť Mela do siloniek. Skoro som sa od smiechu počúral pri tejto scéne. Medzi Melom Gibsonom a Holly Hunter to poriadne iskrí. 8/10 ()

c.tucker

Naproto zábavná romantická komedie, kterou na vyšší úroveň zvedá Mel Gibson a jeho pekelné hlášky. Ke konci to trochu upadá, ale stále si to drží vysokou rovinu. Helen Hunt je zábavná a noblesní. Hlášky jsou opravdu nezapomenutelné. "Ženský jsou bláznivý! Kdo by to dělal ještě jednou." ()

mortak

Tak tímhle filmem je vše rozrešeno. Ženy nejvíc touží po výrobcích jedné firmy, která si zaplatila product placement. A Já blbec myslel na něhu a lásku. Dobrý obchodník Gibson v poslední půlhodině filmu rozsévá harmonii po celém světě. Sorry, ženy, já si jdou číst Herakleita. Toužím po protikladech, nikoliv harmonii. ()

Carrie_3

Tato komedie byla pro mě vcelku příjemným překvapením, zaujalo mě především neobvyklé téma, na kterém se dalo dobře stavět, ale konečných asi 15 minut film úplně zazdily - velice zajímavý děj, který se ke konci změní v kýčovitost tradičních romantických filmů. Kvalitě určitě pomohlo dobré herecké obsazení Mela Gibsona a Helen Hunt, kterým to mezi sebou "ladí". Tento film bych doporučila lidem, kteří chtějí strávit příjemný večer nad příjemným filmem, který je dokáže občas pobavit, ale pochybuji nad tím, že se zde dozví, po čem skutečně ženy touží... :) ()

majo25

Síce ma to občas ako chlapa urážalo..tie čiernobiele mužsko-ženské (vlastne skôr ženske-mužsko-ženské vzťahy) a priveľmi priamočiare dialógy/názory o sexe, ktoré s realitou majú prámalo čo spoločné, ale inak sa jedná o sympatickú fantasy komédiu s vkusnou dávkou romantiky. Hlavne ústredné, aj keď občas pošahané, duo bolo fajn. ()

Radiq

Film dobrej tak na cestování autobusem na výlet. Gibson byl místama fakt vtipnej, Helen Hunt byla po celou dobu furt stejně nepřitažlivá, jak v ostatních filmech. Ale veřejně tady přiznávám, že jsem proti ní zaujatej. Nejlepší fór: sekretářky nemají myšlenky, chch. ()

otík

Nebýt natahovaného konce, byla by z toho jedna z nejlepších romantických komedií, co znám. Ale i tak především díky odzbrojujícímu Melu Gibsonovi je tato romantická komedie vskutku lehce a dobře stravitelná. ()

Pája=)

moje oblíbená komedie. Režisérka věděla co dělá, role dala dvěma neuvěřitelně charismatickým hercům, kteří jsou dost inteligentní aby věděli jak si s tímto nákladem poradit. O tom svědčí i herečka, která hraje dceru, taková sympatická, trochu buclatá slečna. Nesnažila se zapůsobit na teen generaci nějakými sexy herečkami. Výborná záležitost, s inteligentním humorem a s velkou životní pravdou. ()

phoebe.h2

V daném žánru nadprůměrný snímek..Bavila jsem se od začátku dokonce..No představme si, alespoň jeden v kůži hlavního hrdiny...Najednu stranu je výhoda věděť co si ženy myslí, ale po bližším prozkoumáním jejich mysly, bychom to radši vynechali. V mém případě si to nedokážu představit, protože slyšet "TO" co si myslí muži každý den, tak to by se mi nelíbilo..Ale někdy se to ukáže jako výhoda...Bylo zajímavé sledovat proměnu hlavního hrdiny..Nakonec se z něj stal pravej chlap..Po herecké stránce nelze nic vytknout..Bylo znát, že si Mel svoji roli užívá..Podtrženo sečteno 95% ()

dr.fish

Tento film řadím do stejné kategorie jako Deník B.G. . Nepopírám jeho kvality ani jeho soudnost. Sleduji ho shovívavě a s pochopením. Všichni se potřebujeme pobavit a i zasnít. Nápad je skvělý a toporný Gibson je roztomilý "nadsamec". Navíc komedii mohu přece všechno odpustit. Když chci. Ale jelikož je to vlastně celý úplně "mimo mísu" , je to taky celý úplně zbytečný. Jedním uchem tam a druhým ven. 60% ()

Nivenx

Opravdu dobrá pointa z tohohle filmu dělá výtečnou komedii. Taky bych chtěl slyšet myšlenky ženských. 70% ()

Columbus

Skvely napad na skvelou komedii, to by ji ovsem nesmela dostat do sparu scenaristka takovych shitu jako Past na rodice nebo Miluji trable.... taky to tak dopadlo. Pritom rozjeto bylo dobre, ale uprostred se to nejak zlomi a uz jen zivam a zivam. A co z toho vyplyva? Ze stejne nevime, co zensky chteji. ()

Hafran

Jedna z nejlepších romantických komedií (což je podle mě dost hrozivý žánr). Sice je dost času trochu nudná, celkový efekt je ale poměrně vtipný. ()

Doudis19

Šovinistický prase Mel Gibson po nehodě začně slyšet co si ženy myslí. Nejprve se onoho prokletí/daru chce zbavit, nakonec mu ,ale dojdou všechny výhody jeho nového smyslu a začíná parádní, vtipná a chytrá jízda plná krásných žen, komických situací a charismatu hlavního hrdiny. Jedna z nejlepších komedií vůbec.. ()

Tyny

Vtipný, pohodovým film s plynulým a svěžím dějem u kterého jsem se velmi dobře bavila. Mel Gibson ve své roli opravdu zazářil, velice sympatická role, která mu skvěle padla. Takto nějak si představuji skvělé herecké výkony, vtipné scénky a originální a záživný děj. Jedna z nejlepších romantických komedií. Zaručený recept na dobrou náladu. :) ()

chelseaman22

Standardní romantická komedie, jež se vyžívá v nestandardních situacích. Těžko pochopitelným se jeví být počínání Mela Gibsona, který dobrovolně vrhá fén do vany, aby okusil trošku toho vzrušení. V důsledku tohoto rekreačního sportu započne naslouchat ženskému myšlení, což pro omezeného alfa samce musí být kurevsky obtížné. Konec příliš přeslazený. 70% ()

andrii

..., aniž muži tuší. Na vlastní uši. Poznat šepoty sukýnek a halenek. Vidět víc /do/ tváří, pod. Zvýšit zájem něžných hlubin, jak se sluší. ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)