Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Psycho.R

Jedna z nejlepších romantických komedií. Svůj potenciál vyždímala do nejmenšího detailu. Sice konec - rozhádání se a následné smíření typu budou spolu šťastní navěky mě v těhle filmech štve, protože je to vážně v každém, ale jinak skvěle zahrané. Mel si to užívá a Helen je tu krásná. ()

Sign

jelikož je Mel mů dá se říct nejoblíbenější herec, už jen to mne táhlo k této romantické komedii, a sedla mi, moc, Mel se zde opět představuje jako super hvězda a ne jen on, každá postava skvěle zahraná, výborné zvolení jeho dcery což nebyla automaticky ňáká už známá krásná mladá herečka ale takřka normální avšak vcelku milá slečna, Helen Hunt to velice slušelo a spolu s Melem tvořily velice zajímavý ''pár'' neříkám že je to jedna z nejlepších romantickych komedií to ne, ale pro mne velice příjemná a oblíbena a ano je to prostě hlavně díky Melovi ()

danny_21

To že Mel má v sobě kus komedianta, asi většina ví ze Smrtonosná zbraně, takže přepkvapením pro mě bylo, jak to zvládla Helenka. Jde o poměrnou slušnou, vtipnou komedii, s dobrým námětem, kde se ale tempo z první poloviny rychle vytrácí a celé to vyzní tak nějak do ztracena, ale pořád stačí na silnější 3 hvězdičky - 65 % ()

Armin82

Pro mě průměrná komedie,ale líbilo se mi to. Mel Gibson v roli plájboje obstál,Alan Alda neztratil svůj humor ani na stará kolena a ten nápad s tim,že slyšíte,co si ženy myslí...jejda,co já bych za takovou schopnost dal! Hned bych vždycky věděl,jak na tom jsem...ježiš já bych ušetřil tolik času a peněz :-) 70% ()

Acrobat

TO by muži radi vedeli, len keďže to zrejme ani film neukázal, alibisticky posunuli riešenie do samovražedných tipov, prežitie ktorých je zrejme Božou náhodou. ()

Wyrdas

Svižná komedie, ve které Mel Gibson s Helen Hunt společnými silami odhalují ženská tajemství a my, jako diváci, se u toho můžeme upřímně zasmát. Perfektní herecké výkony, svižné tempo, vtipné scénky a poučení, jak se chovat k ženám. To vše v jednom filmu. K dokonalosti mi tu sice něco chybí, ale rád se jednou za čas klidně podívám znovu. ()

ZnalecH

Úžasné, obrovské,prostě geniální. Už se vám někdy stalo, že vás napadl úžasný námět na film a oni ho uskutečnili? Mně ano, ale moc potěšený jsem z toho nebyl. Je totiž v podstatě nemožné natočit to podle vaší představy, protože máme jen hrubý náčrt a je těžké dovést to až ke konečnému cíli. Proto mě tento film dojal, překvapil a velice, ale opravdu velice potěšil, protože zvládl nemožné. Geniální myšlenka, bravurně zfilmovaná, úžasně zahraná a pokud existuje nějaký podobně geniální film, tak sem s ním. Celý film jsem přemýšlel a nakonec jsem zjistil, že něco, co se zdá jako požehnání, může být i prokletím. A ještě musím pochválit skvělou hudbu. ()

Likan7

Mela Gibsona nemusím, spíš ho ve většině jeho kariéry regulérně nenávidím, ale tady jde všechna empatie stranou, protože se jedná o komediální pecku s krásnou, NÁDHERNOU a TÉMĚŘ SVLEČENOU Marisu Tomei! Nebrat Helen Hunt, měl jsi Nicku zůstat u Marisy. Originální nápad, plno skvělých scén, víc takových filmů prosím, budu v první řadě. ()

Inozuka

Tenhle film mám rád pro výborný nápad a parádní hlody. Sice by bylo fajn, kdyby i poslední třetina zůstala v duchu - super, je to dar a dá se perfektně využít - ale i ten heppáč mi sem tak nějak padl. Doslova válí Helen Hunt, která svou rolí na první pohled drsné managerky a v nitru rozpolcené ženy získává sympatie na svou stranu. Klidně se zas po čase podívám znovu ... ()

Nix

Nechápejte mne zle, je to dobrá komedie s dobrým Gibsnem. Ale prostě ta romantika. Ale když na to nebudu nějak reagovat tak ve výsledku originální námět a příjemne zpracované, ale prostě nic pro mne, ale určitě pro lidi, kteří tomu holdují, tak se film zalíbí. ()

lift666

4,5 hvězdy....Hezká romantická komedie na téma mého nejtajnějšího snu-číst ženám (i lidem) myšlenky.Scénář fajn,postavy taky,herci (až na Gipsona) dobří.Asi si říkáte,proč tedy 5*.Je to jednoduché.Film je jakoby průměrný.Ale má v sobě skryté kouzlo,která vidím jen já.Jako například The Da Vinci code. ()

Austen

Taky by to chtělo, ten nápad dotáhnou, protože to má díry, ale v daném žánru je to roztomilá, dobře obsazená perla a Frank Sinatra!!! Franku pomoz!!! ()

D.awi.d

Tři a půl, nějak se nemůžu rozhodnout mezi třema a čtyřma... no vem to čert, chtěl bych umět to co uměl hlavní hrdina.Tečka. ()

xenopus

Bylo by nespravedlivé dát nižší hodnocení, když představitelé hlavních rolí hrají tak dobře. Na druhou stranu závěrečných dvacet minut bylo po nádherně rozehraném začátku hodně zazděných. Helen Hunt mám rád z dob sledování Mad about you na ČT, tady však předvedla ještě něco víc - v některých scénách z ní mám dokonce lepší pocit než z Gibsona. I když jeho tanec v klobouku s lampou, to je za vydatné pomoci Sinatrovy taky špička! Film je sladká s.r.a.č.k.a, ale hrozně příjemně se na to kouká a hrozně příjemně se u toho směje. ()

Zajija

Výborná komedie. Taky bych někdy chtěl být v roli Mela Gibsona, jakožto Nicka Marshalla, abych věděl co si ženy myslí. Skvěle sem se u této komedie pobavil. U mě to je čtyři a půl hvězdičky ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)