Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

pekkanik

V máloktorom filme sa takto vykresľujú mužské a ženské záležitosti, je to síce romantická komédia, ale dáva hodne námetov na rozmýšľanie. Helen a Mel sú výborní, Nancy Meyers to zrežírovala brilantne, ale skutočný svet zostáva taký aký bol... ()

axelson

Velmi romantická komedie s výborným filmářským nápadem v Hlavní roli Mel Gibson a Helen Hunt.Vžít se do role ženy a poznat její nitro, je nelehký Úkol.Komediální zápletka jak oddělat pracovní konkurentku skončí happy endem.U mě jasně pět hvězdiček. ()

s.u.g.e.r.

Film o babách nejen pro baby, navíc se skvělým Melem Gibsonem, který pronikne do tajů ženské mysli:-). Výborná a vtipná komedie, tedy hlavně po tom, co si Mel uvědomí výhody svého "daru". ()

margita figuli

nick je najprv muzsky muz, ktory grga, prdi a u zien mysli len na jedno. po elektrickom soku zacne pocut nahlas co si zeny myslia a stane sa z neho citlivy, chapavy muz, ktory az budi podozrenie, ze je gay. pomerne neoriginalny namet pretiahnuty do obludnej dlzky dvoch hodin. lepkava hudba franka sinatru, nevtipne vtipy, nezaujimave charaktery a chaba zapletka. a dalsie sklamanie od nancy meyers. ()

Yelush

Bol by to dobrý film s výbornou Helen, ale problémom je ultrabrutálne preafektovaný Gibson. To, že Gibson nevie hrať a neveriť mu ani slovo je fakt, ale čo dokazuje tu, je úplná katastrofa a pre mňa je film kvôli Gibsonovi nepozerateľný. ()

Blue.Cat

Po čem ženy touží je příjemná oddechová komedie, která zajímavým způsobem zachytila válku mužů a žen a jejich rozdílné povahy. Ačkoli se scénáristé nevyhnuli žánrovým klišé, které definují romantické komedie tohoto typu (na začátku nepřátelé + postupné sbližování = na konci životní láska), vytvořili nadprůměrný film, který budete čas od času chtít vidět znovu. Mel Gibson a Helen Hunt vytvořili sympatický pár a jejich výkony jsou velkým tahákem. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že - i když je film natočen z pohledu muže - je určen především ženám. Přece jaký muž by chtěl vidět Mela Gibsona v silonkách? ()

zaluky

Ještě nikdy jsem tolik nechtěl být na místě nějaké filmové postavy. Gibsonovi jsem záviděl dvě věci. Za prvé jeho úžasnou schopnost, kterou získal ve vaně a za druhé, Helen Huntovou, sexy Helen Huntovou. Od filmu jsem čekal nějakou další teenagerovskou hloupost pro holky a dostal jsem inteligentní vtipnou komedii s dobrým scénářem a hereckými výkony. ()

aftershave

Není to ze života, je to z Ameriky. Ale je to občas vtipný, nemusí se u toho přemýšlet a vlastně to dobře skončí. Není to pro náročného diváka, ale jako dvě hodiny odreagování to funguje. ()

ada87

Nedávno jsem si s chutí tenhle film připomněla a stejně jako před téměř 14ti lety nezklamal. Perfektní oddychovka, u které člověk opravdu může vypnout a nepřemýšlet. ()

ToTonto

Otázka, kterou si klade tisíce mužů – Po čem vlastně ženy touží? - byla částečně zodpovězena alespoň na filmovém plátně. Příjemná, oddechová komedie, u které máte zaručeno že se pobavíte. Mel Gibson vás nezradí :) na rozjezd tu máme punčocháčovou scénu, na kterou dlouho nezapomenete a scénu tanečních kreací si pustíte určitě ještě jednou, za zvuků Franka Sinatry – I won´t dance si nemůžete pomoci... Nechvalme ale den před večerem už už jsem se chystala vyslat vysoké hodnocení.. bohužel.. konec ztrápeně a až kýčovitě pokulhává za vynikajícím rozjezdem.. ()

DavidAAAA

Skvělý námět, který je zpočátku i výborně využitý, ale postupně šumí docela naprázdno. Vše je solidní, příjemné, ale šlo z toho dle mého vytřískat daleko, daleko více. ()

Controlor

Viděno v televizi. O nic extra jsem nepřišel, když jsem tenhle film viděl až mnoho let od premiéry. Mel Gibson byl dobrá volba, ale když hodnotím, v jakých filmech dříve hrál, musím uznat, že sešel do nenáročných vod. ()

Aldrox

Výborný mix komedie a romantiky. Mel Gibson svým výkonem film táhne a pro Helen Hunt mám slabost. Příběh je docela klišé, ale u romantické komedie nečekám složitou zápletku. Jednou za čas se rád podívám znovu. ()

gentleman

Príjemná oddychovka, zopár zbytočných scén nemôžu pokaziť celkový dobrý dojem, plus vynikajúca Helen Hunt aj s Melom hrajú tak, že sa im nedá nefandiť. ()

Jarsey

Opominu fakt, nebo se alespoň pokusím opominout fakt, že Gibsona nesnáším a kdykoli ho vidím v titulkách nebo se mihne v nějakém filmu, okamžitě přepínám! Možná, že by si film zasloužil více hvězdiček, musím však s největším vypětím sil uznat, že Gibson je v této roli hodně dobrý a film byl i pro mě dokonce koukatelný. Tedy pro ty, kteří k němu nemají takovou averzi jako já, je čas strávený nad tímto filmem určitě příjemným odreagováním. ()

BStone

Komedie s nápaditým scénářem a skvělým obsazením. Gibson s Hunt bezchybní a Alda s Tomei si svoje menší role užili s gustem jím vlastním. Také výborná hudba. Film, který na který je možné se podívat i opakovaně. 80% ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)