Super Mario Bros.

• Česko Superbratři (více)

V Brooklynu začnou záhadně mizet mladé dívky. Jednoho dne je unesena i krásná archeoložka Daisy (Samantha Mathis), do které je zamilovaný instalatér Luigi Mario (John Leguizamo), kterému nezbývá nic jiného, než se se svým parťákem Mariem (Bob Hoskins) vydat do dinosauřího světa ukrytého v podzemí Brooklynu, kde vládne krutý vládce Koopa (Dennis Hopper). Snímek Super Mario Bros. vznikl na motivy světoznámé videohry od společnosti NINTENDO. (oficiální text distributora)

Mr.Floyd

Ako hráč a milovník Super Maria som to jednoducho musel vidieť a taktiež ma k tomu donútila zvedavosť. Tá hra má takmer nulový dej (myslím, že sa vo väčšine dielov jedná o zachránenie buď princeznej alebo bezbranných obyvateľov pokojnej krajinky). Ale toto som naozaj nečakal! Naozaj neviem kto napísal scenár, ale prekonal sa. Absurnosť nad absurdnosť, ale je to neskutočná sranda, nie že by bol dej sám o sebe nejakko extrémne komický, ale film sám o sebe je smiešny viac než dosť. Keď sa na to, ale pozrieme triezvym pohľadom tak si musíme pripustiť, že filmy podobného kalibru väčšinou dopadnú omnoho horšie. Je to snímok priemerný, ale v istých ohľadoch aj výnimočný, pre fanúšikov Super Maria najlepšia voľba v širokej ponuke filmov. ()

iXtr3m3

Lepšie dve hviezdy ála slabý priemer. Bolo to príliš uletené aj na svoju dobu a v podstate z Maria malo len postavy, nič viac, nič menej. Extrémne zabitý potenciál. ()

Hopper

Jedna z prvých počítačových adaptácii pre film dopadla veľmi úboho. Radšej sa na to vypr....ite a chodte sa zahrať, pretože to je 1000x lepšie. ()

wosho

Filmový trip, plný zvrhlosti bez dekadence, sexu a násilý. Ale jak a očem chcete natočit film podle hry jako je tato?? PS: Zajímalo by mě jak by asi vypadal film podle her jako je PACman, či Chobotnice:-)?? ()

Paity

Tohle je prostě ptákovina a opravdu nic to na tom nemůže změnit. Škoda jen, že v tom účinkoval Dennis Hopper. ()

Gogo333

Po letech jsem si připomněl tento film, který jsem v mládí měl hodně rád. Daisy pořád kouzelná a dinosauříci zábavní. I takhle po letech to docela slušně funguje, není to žádná pecka, ale na zabavení stačí a ta nostalgie. Jen se to mohlo jmenovat jinak, s hrou to moc společného nemá. ()

mira007

Akční film dle videohry v disneyovském hávu - barevné, veselé, nic drastického. Žádná pecka to není, ale hvězdy dávám hlavně za tu pecku od Roxette. ()

toi-toi

Do dnešného dňa som mal z detstva tento film v spomienkach ako skvelú kultovú vec. Potom ako som ho zhliadol začínam chápať heslo autorov "Důvěřuj hubičkám!" ()

Illy odpad!

Tady Nintendo šláplo do pořádně velkýho h*vna. Možná tento film může za to že jsem celý život věrný Sony. ()

Martinius odpad!

podla retardovanej infantilnej hry adekvatne retardovany infantilny film. tu je zle uplne vsetko na co si len spomeniete, alebo nespomeniete. ()

Wolvie

S odstupem času zjišťuju,že mě filmový Mario nejen neuráží,ale dokonce docela baví.Hoskins a Leguizamo jsou super dvojka a celková bizardnost snímku zajišťuje docela solidní guilty pleasure nádech,který je tím lepší,čím starší film je. ()

marshaall

Ked som mal tak 10 rokov, tak som tam videl plazy, dinosaurika a viac som nepotreboval. Takze tie 2 hviezdicky viac-menej z nostalgie. Teraz mi to prislo ako strasna hlupost, ale uznavam ze vtip s pizzou bol naozaj dobry. ()

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)