Nekecej a pádluj!

• USA Without a Paddle (více)

Jako kluci byli Dan Mott, Jerry Conlaine, Tom Marshall a Billy Newwood nejlepšími kamarády. Jenže pak vyrostli a jejich cesty se rozdělily. Astmatický Dan se stal doktorem, ale pořád je přehnaně opatrný. Jerry pracuje u psacího stolu, ale touží po práci ve volné přírodě, ačkoli jeho přítelkyně by byla raději, kdyby trošku dospěl. Tom žije ze dne na den, jezdí na Harleyi, svádí holky a pokouší se vyhnout vězení. Po letech se sejdou na Billyho pohřbu, zavzpomínají na staré časy a zajdou do staré klubovny, v níž si kdysi přísahali věrnost a snili o nalezení ztraceného lupu D. B. Coopera, nejslavnějšího bankovního lupiče 70. let. Ukáže se, že Billy léta pracoval na mapě, která by je dovedla k pokladu, a tak netrvá dlouho a padne návrh vyrazit do divočiny a dotáhnout sen do konce. V malém provinčním městečku si pronajmou kanoi a vyrazí po řece. Jenže cesta zdaleka není tak báječná, jak si zpočátku představovali. Musí prchat před neodbytnou medvědicí a zdolat peřeje, zakončené vodopádem. Sice se jim nic nestane, přijdou však o mapu a zásoby. Pro Dana je to příležitost navrhnout, aby se nejkratší cestou vrátili. Naděje mu svitne, když objeví obdělávané pole. Než však stačí vydechnout, zjistí, že jde o marihuanovou farmu, kterou obhospodařují ostří hoši Dennis a Elwood, kteří nejsou vůbec nadšení, že se jim po poli promenádují městští hejsci a ničí jim úrodu. Jestli staří kamarádi nakonec přece jen najdou poklad, není jisté. Cestou však objeví něco mnohem cennějšího. (TV Nova)

Flynn

Normální rodinná zábava, sice bych to netipl že to půjde vůbec do kina , zřejmě to asi ani nešlo. Ale nuda to rozhodně není, hezká příroda, a u některých scén se pobavíte. Normální průměrný film, ale podruhé už bych to asi vidět nemusel. ()

BUD-SFIS

U tohoto filmu jsem se pobavil, jak dlouho ne. dobry napad, dobre exteriery. Uchylna trojice mladych muzu, kterou honi jeste uchylnejsi dvojice starsich pestitelu travy. dobry, moc dobry ()

Fallen_One

Snesitelná blbinka s nějakým tím klišé, předvídatelností ale pěknou přírodou. Ti, kteří se v hlavních hrdinech poznali určitě pochopí, proč tomu nelze dát méně jak tři hvězdy. I když by si to spíše zasloužilo ty dvě...tak dejme tomu, že to na tři vytáhly tři pěkné slečny na stromě :o) ()

pufina

K filmu mě přilákal název, ale čekala jsem nějakou zajímavější a vtipnější komedii. Děj se neustále opakoval a mě opravdu nebavilo se pořád dívat na to samé. Neskutečně mě tam štval Matthew Lillard (toho nemůžu ani cítit), naštěstí to vyvážil Seth Green s Daxem Shepardem. Hodně slabá průměrná americká komedie, která ničím nepřekvapí. ()

Juto

Film bol jednoduchý a dosť hlúpy. Traja kamaráti z detstva sa vydajú na dobrodružstvo do lesa a stratia sa. A však herecké výkony sú bláznivé a vtipné. Toto je film prevažne pre tínedžerov. Ale aj tak by ste tomu mali dať šancu. 6/10 ()

WolfR

Nekecej a pádluj, je solidní komedie, kde se střídají trapné momenty (scénu s medvědem si mohli odpustit) s dost vtipnými momenty. Film se také může chlubit slušnou výpravou, dobrodružstvím a dobrou hlavní hereckou trojkou (Green, Lillard, Shepard). Ovšem vadí mi, že se film snaží občas filozofovat a dát tomu celému nějakou hlubší myšlenku. Ale já si myslím, že u takovéto komedie to není zapotřebí. Nekecej a pádluj je kombinace střeštěných, teenage a huličských komedií, prostě celkově neškodný, ale příjemný film ve fajn prostředí, ovšem dost naivní (hlavně závěr), 3 hvězdy. ()

KajusaK

Jediné pozitivum snad vidím v tom, že jsem díky tomuhle filmu objevila herce Daxe Sheparda. Scénka s marihuanou a zahřívání v zimě byly skvělé ale na víc hvězd nestačí. ()

otík

Zábavný letní film o trojici přátel, kteří se vydávají po smrti čtvrtého přítele po stopách pokladu, při jehož pátrání zažijí mnohá dobrodružství, jako např. pád 30ti metrovým vodopádem, spálení pole s konopím a útěk před jeho překupníky, setkají se s medvědicí, lesními ženami i zarostlým zálesákem. Pohodový film s mladými herci je plný vtipné kaše a podařených scén. ()

MJMilan

Pěkná béčková komedie při které se sem tam i zasmějeme. Vadí mi místy hodně americké prvky, jako splnění snu z dětství, nečekaně podezřelé náhody aj., které asi ke komediím USA nezbytně patří :-( Popojedem :-) ()

Rockwood

Opět další dobrá komedie na nudné večery. Mě osobně se zalíbila, protože má jiskru a příběh... no taková pohádka, kterou hrají dospělí herci :-). Některé ty scénky fakt stáli za to. ()

wendelin9

Ztřeštěná komedie o třech kamarádech, kteří se vydávají na "honbu za pokladem" sice nepatří k nejlepším komediálním snímkům, co sem kdy viděla, ale zaručeně pobaví. Co na tom, že některé scény překypují trapností..? Hlášky třech hlavních hrdinů to bohatě vykompenzují. Scéna s medvědem, marihuanovým polem a mnoho dalších vás prostě rozesmějou... Jestli hledáte komedii na principu úsporného režimu (tzn. můžete totálně vypnout mozek a únašet se nenáročným zato vtipným dějem), je tohle snímek pro vás :) ()

filmmovier

Výborná a hlavně zábavná dobrodružná komedie se Sethem Greenem z Buffy a Matthewem Lillardem ze Scoobyho a spoustou výborných situací, například grizzly potěšil. prostě jsem se při téhlé svěží věci bavil od začátku do konce. ()

Jizni Tlapa

"Hej Dane co se to stalo mezi Tebou a šilhavou Katy"? Komedie spadající do kategorie průměr a to ve všech ohledech. Táhlý úvod. Dialogy převažující myšlenkami a nostalgickými vzpomínkami na dětství a velmi nevýrazné trio hlavních postav utopily pomyslnou kanoi na dno bezedného jezera. Snaha zachránit ji se nepodařila ani (jediné) vydařené medvědovské scéně, neboť další zásah do trupu dostala "odpudivou" scénkou lesních/pralesních kníratých dívčin!! 50%. ()

terunka003

Ujetý, ztřeštěný, vtipný. Opět jeden potrhlý příběh tří kamarádů z dětství, plný trefných hlášek, opět zcela nereálných situací (viz.scéna s mědvědem), samozřejmě nechybí ani sličné dívky..pohodový film, který pobaví.. ()

lennyd

Když byli ještě malí kluci, slíbili si, že až vyrostou, vydají se najít poklad ztraceného D.B. Coopera, který se svým letadlem spadl kdesi uprostřed lesů. Až smrt jednoho z nich způsobí, že si na dávný slib vzpomenou a vydají sE bájný poklad hledat. Tom (Dax Shepard), Jerry (Mather Lillard) a Dan (Seth Green) - dneska již dospělí muži (ehm) se vrací do dětských let a vyráží do lesů, což jim, jako městským osobách přináší nečekané zážitky (setkání s medvědem, pašeráci drog, apod)... Asi to měla být vtipná komedie, ale nějak to na mně nepůsobilo. Sice pár dobrý vtipů (asi dva) tam bylo, ale zbytek šel někam mimo. Autoři do filmu naplácali co jim zrovna na mysl přišlo, takže celek působí jako pěkná splácanina. Ani jeden z hlavních představitelů není žádný oskarový talent (minimálně tady), ale Lillarda mám vcelku rád, a zde mi přišel tak nějak nejlepší... ()

Thommie

Úžasnej příběh, skvělý herecký obsazení, vtip a nálada překypující energií, to je ten správnej komediální mix. ()