Takešiho hrad (TV pořad)

Takeshi's Castle

Soutěžní / Komedie / Rodinný / Akční

Japonsko / Velká Británie, 2002, 30 min

• Peytl

Už vím, proč mají asijští ostrovní degeneráti v repertoáru seppuku, harakiri, yakuzu, Yošíka a penisy velikosti křemíkového čipu, ale proč to tedy, kurvadrát, častěji nepoužívají??? A já se ptám, je to od nich nějaká Východní škodolibost, při které se jim povinně křiví očka za hrdelního smíchropotu? Nebýt mé milované Yamahy, ani bych nezaregistroval, pokud by je smetla nukleární tsunami. Tuhle se mi na ulici vzdával jeden týpek v uniformě z druhý války, fakt divní brouci :)(14.8.2012)

Japonci boli naozaj veľmi zábavychtyví a to sa preukázalo aj tu. Takeshi musel mať poriadne dobrý mozog, ale aj šialený, aby vymyslel súťažiacim také záludné prekážky ako Pinball, Domino či Kĺzačka. Slovenský aj český dabing je výborný. Ti Japonci boli v osemdesiatych rokoch fakt šialení..........................(22.3.2017)

Japonci jsou totalni uletaci a casto me z tech jejich televiznich shows hlava nebere. Zakladem japonske reality-show je, jak uz tady nekdo napsal, radne potrapit hrace a v tom jsou japonci nejlepsi. Neberou si servitky takze neni nouze o krkolemne pady, dopady na hlavu a dalsi silenosti obcas me to nutilo zapremyslet z vceho jsou nektere dekorace vyrobeny. Kazdopadne Takeshis Castle patri k tem nejzabavnejsim. PS: pokud by mel nekdo zajem doporucuju se podivat na Silent Library (najdete na Youtube) tam nejde o nic jineho nez radne potrapit hrace a pak co je soldni ulet je Human Tetris (neleznete rovnez na Youtube)(24.7.2006)

Tak tohle je po dlouhý době hodně jízdní záležitost. Je to tak debilní až je to vtipný. Tuhle "show" hodnotím jednoznačně celými sty procenty 100 100 100!!!! Já vím, že to může někomu připadat jako neuvěřitelná stupidita, a ona to možná stupidita je, ale takhle jsem se v životě nezasmála u televize. Tak jako u každého dílu Takešiho hradu. Kombinace Japončíků a Britské produkce je odrzbrojující.(15.7.2011)

Totální úlet, japonské televizní soutěže jsou opravdu jako z jiného světa (do doby než ČT napadne uvést na obrazovky soutěz, kde chlapík v akváriu zápasí s chobotnicí).. tohle zdaleka není to nejšílenější co japonci vyplodili, ale hlavně díky chybějícímu pudu sebezáchovy většiny soutěžících (efekt hejna lumíků) a na první pohled velice bolestivých "překážek" je to neuvěřitelná bžunda.. doporučuji anglickou verzi s dabingem Craiga "Listera" Charlese(16.7.2009)