Agentky D.E.B.S.

D.E.B.S.

Agentky D.E.B.S.

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

Nejlepší amatérský film, co jsem z americké produkce kdy viděl. S divnými komerčními filmy se poslední dobou roztrhl pytel. V rámci politické korektnosti je ve filmu k dispozici dokonce lesbická láska. Za úsměv Jordany Brewster odkoukaný (může být úsměv odkoukaný) od Catherine McCormack dávám plné hodnocení. Je to hezky povrchní...(17.3.2007)

• Matty

Hned když jsem viděl první fotky hlavních hrdinek, bylo mi jasné, že tenhle film musím vidět! Rád bych napsal, že DEBS nejsou Debilní Emancipovanou Blbostí pro Slečny, jenže ony jsou a jsou ještě něčím horším. Hlavně, a což mi vadilo nejvíce, se Agentky berou smrtelně vážně. Takoví Charlieho andílci jsou svou srovnatelnou, ale částečně zamýšlenou pitomostí nesrovnatelně zábavnější. Agentky zato nejsou vtipné ani v místech, kde se o to usilovně snaží (po zjištění, že Sara Foster není dcerou Jodie jsem jako vtip nakonec neakceptoval ani hlášku o Mlčení jehňátek). Příběh veškerý žádný, zcela chybí skutečný padouch, jediná schopná padoušice záhy skončí v posteli s hlavní hrdinkou. Nejásejte, lesbosex je v tomto filmu stejně nevýrazný jako všechno ostatní. Osobně jsem nezaznamenal jedinou scénu označitelnou za akční, pokud za takové nepovažujete scény, kdy se minisukně agentek rozhodují, jestli nám ukáží, co zakrývají, aby nakonec vždy dospěly k závěru, že není oč stát. 20% Zajímavé komentáře: choze, misstake(22.9.2007)

Nevycházím z němého úžasu. To byla kšandovina. Můžete si o mě myslet co chcete, ale já jsem se bavila. Prostě jsem jen potřebovala vypnout a tahle ujetost mi dokonale vyčistila hlavu. Písničku od Erasure A Little Respect zbožňuju. Mám na ní velmi příjemné vzpomínky. No, a teď si ji budu spojovat ještě s tímto filmem.(30.10.2009)

Oddychovka ve stylu seriálu "V.I.P" s Pamelou Anderson. Ten film je v podstatě odpad, ale nad vodou ho drží krásný románek dvou hlavních - vlastně "úhlavních" nepřátel - jednoho zločince a agentky D.E.B.S. A pouze výkony Sary Foster alias Amy a zejména Jordany Brewster (Lucy Diamond) drží celý film nad vodou. Výkony ostatních herců - a hlavně dvou zbylých D.E.B.S Dominique a Janet - jsou naprosto příšerný !!! Jordana Brewster je ale vážně okouzlující, k sežrání a "odzbrojující" a u mně zvedá film o 3*** !!! Já bejt agent, taky bych ji odevzdal všechny zbraně a nechal se RÁD unést......(1.8.2007)

• Lukoboss

HA HA HA HA HA.... to není smích štěstí ani kvůli pobavení, to je smích čistého zoufalství. Já se ptám PROČ? Proč to někdo dělá? My (diváci), a teď si troufnu mluvit i za ostatní, nemáme vůbec potřebu se dívat na nepodařený, milionkrát provařený a úplně příšerný parodie, který jsou postavený na kozatých protagonistkách v minisukních. Myslím, že inteligence velké většiny je tak vysoká, aby se tímhle nenechala oblbnout.(26.3.2010)

• - Každá z hlavních hrdinek má individuální délku sukně. Domonique má nejkratší, Max nosí druhou nejdelší, Amy třetí nejdelší a Janet tu nejdelší. (HellFire)

• - D.E.B.S. znamená Dsicipline Energy Beauty Strength (Disciplína Energie Krása Síla). (HellFire)

• - Ve scéně, kdy Lucy (Jordana Brewster) po setkání s Amy (Sara Foster) zmizí, není na zemi nic zvláštního. Hned v dalším záběru jsou všude rozházené diamanty. (cuish)