Agentky D.E.B.S.

D.E.B.S.

Agentky D.E.B.S.

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

Tenhle kousek je neskutečná blbost, z počátku to vypadalo jasně na odpad, ale na konec musím dát za tři...NEKAMENUJTE mě, vysvětlím. Film určený puberťačkám, které jistě budou vzhlížet k tomuto kvartetu extra agentek, budou si připadat "cool" a hrozně drsně...ale co když to není tak úplně pravda??? Snímek jde také brát jako parodii na špionážní filmy a v tom případě to není tak hrozné. Navíc zápletka, která zde plní hlavní dějovou linii obestírá naprostá originalita, to se v tomto žánru asi jen tak nevidí. A pak je tu také Jordana Brewster......Pokud si tyto aspekty připustíte a nebudete se stydět za své hodnocení (je jasné, že někteří lidé si o vás asi řeknou své....), vzejde vám celkem zábavná a oddychová věc. Já se pobavil.(6.10.2007)

Jsou i horší filmy, než je tenhle, ale jsou také mnooohem lepší než tenhle. Nepříliš záživný děj, ve kterém začínající hvězdička Sara Foster prožívá dilema na jakou stranu barikády se přidat a zda je lezbička nebo heterosexuálka či snad bisexuálka? Nevím, co je na tomhhle filmu tak komického, ani jednou jsem se nezasmál a to je právě hlavní nedostatek tohoto kousku. Tři hvězdičky dávám za obsazení do hlavní role Jordanou Brewsterovou. V tomhle filmu z ní vážně udělali sexy holku. Tři hvězdičky jsou tedy celkem adekvátní. (kdyby tam Jordana nehrála, byly by dvě!)(27.7.2005)

• DJ Rocco iNc

Ooo, aké dojemné. Akčná ,,Lesbo Love Story", ktorá prekoná aj slávnych Charlieho anjelikov. To, ako ,,agentky" visia na hojdačkách vo vzduchu a ďalekohľadom sledujú najnebezpečnejšiu a najhľadanejšiu kriminálničku, ktorá má rande s ruskou zabijackou devočkou je naozaj trápnosť najvyššieho zrna. A čo ma naozaj zaráža je to, ako sa Devon Aoki takto znížila pod svojou úroveň so svojím talentom. Nebojácna a krvavá killer lady z kultového Cin City v tomto lacnom braku úplne zaniká, takisto, ako aj nebohá, svalnatá legenda Michael Clarke Duncan. Jediné, čo ma na tomto filme zaujalo je to, že si to tam lesbičky rozdávali. Inak je to beznádejný prípad.(17.4.2014)

• Z0oMb3E

Som slabý? Som, jednoznačne som. Vidím šantiť dve baby v posteli a som ochotný ísť s hodnotením vyššie. Vidím, že jedna z nich je Jordana a som ochotný vypáliť bez mihnutia oka plný počet. Akonáhle sa však hladina hormónov ukľudnila na relatívne stabilnej úrovni, uvedomujem si čo som sledoval. Samozrejme, že je to plytká romanťárna, účelove natočená škvára, či iné veselé pomenovanie braku, no moje chladné srdce jordániným očiam nie povedať nemôže. Príbeh, efekty, akcia, humor či dialógy obišli film veľkým oblúkom. Preto bol logický ťah nechať jednu kočku naháňať ďalšími štyrmi teenkami v študentskej rovnošate (mňam). Bitch slapu, ktorý bol o dosť viac sexi som dal 3*, tu musím ísť kus nižšie.(17.1.2012)

• becki_tu

WTF? Neskutečná blbost a hodně velký úlet, u kterého mě navíc překvapuje to, že to točila ženská. To, že jde v podstatě o zfilmovaný vlhký sen normálního muže, bych ještě chápal, ale obalit ho tak idiotským dějem s netradiční lesbickou pointou, to už je i nad moje chápání. Nebýt herecké účasti Jordany Brewster (bez ní by to byl odpad jak vyšitej), asi bych o tuhle šílenost ani nezavadil. Bohužel se tak ale stalo.(14.4.2010)

• - Ve scéně, kdy Lucy (Jordana Brewster) po setkání s Amy (Sara Foster) zmizí, není na zemi nic zvláštního. Hned v dalším záběru jsou všude rozházené diamanty. (cuish)

• - Devon Aoki ve skutečnosti nesnáší cigaretový zápach, a tak si kouření bilinkových cigaret protrpěla. (HellFire)

• - Každá z hlavních hrdinek má individuální délku sukně. Domonique má nejkratší, Max nosí druhou nejdelší, Amy třetí nejdelší a Janet tu nejdelší. (HellFire)