Agentky D.E.B.S.

D.E.B.S.

Agentky D.E.B.S.

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

Tenhle kousek je neskutečná blbost, z počátku to vypadalo jasně na odpad, ale na konec musím dát za tři...NEKAMENUJTE mě, vysvětlím. Film určený puberťačkám, které jistě budou vzhlížet k tomuto kvartetu extra agentek, budou si připadat "cool" a hrozně drsně...ale co když to není tak úplně pravda??? Snímek jde také brát jako parodii na špionážní filmy a v tom případě to není tak hrozné. Navíc zápletka, která zde plní hlavní dějovou linii obestírá naprostá originalita, to se v tomto žánru asi jen tak nevidí. A pak je tu také Jordana Brewster......Pokud si tyto aspekty připustíte a nebudete se stydět za své hodnocení (je jasné, že někteří lidé si o vás asi řeknou své....), vzejde vám celkem zábavná a oddychová věc. Já se pobavil.(6.10.2007)

• Matty

Hned když jsem viděl první fotky hlavních hrdinek, bylo mi jasné, že tenhle film musím vidět! Rád bych napsal, že DEBS nejsou Debilní Emancipovanou Blbostí pro Slečny, jenže ony jsou a jsou ještě něčím horším. Hlavně, a což mi vadilo nejvíce, se Agentky berou smrtelně vážně. Takoví Charlieho andílci jsou svou srovnatelnou, ale částečně zamýšlenou pitomostí nesrovnatelně zábavnější. Agentky zato nejsou vtipné ani v místech, kde se o to usilovně snaží (po zjištění, že Sara Foster není dcerou Jodie jsem jako vtip nakonec neakceptoval ani hlášku o Mlčení jehňátek). Příběh veškerý žádný, zcela chybí skutečný padouch, jediná schopná padoušice záhy skončí v posteli s hlavní hrdinkou. Nejásejte, lesbosex je v tomto filmu stejně nevýrazný jako všechno ostatní. Osobně jsem nezaznamenal jedinou scénu označitelnou za akční, pokud za takové nepovažujete scény, kdy se minisukně agentek rozhodují, jestli nám ukáží, co zakrývají, aby nakonec vždy dospěly k závěru, že není oč stát. 20% Zajímavé komentáře: choze, misstake(22.9.2007)

Těžko říct, pro kterou cílovou skupinu je film určen, z počátku jsem měl jasno - dvanáctileté bravo girls, ale zápletka, kde zvítězí lesbistická láska a členka debs Devon Aoki hulí jednu cigaretu za druhou, mě malinko vyvedla z přesvědčení, film je tak debilní a stupidní, že mě bavil, do dialogů se raději nezaposlouchávejte, berte to jako relax a budete odměněni dívky jsou opravdu půvabné a nejlepší je záporňačka;)(22.4.2009)

• Gemini

Jak nenatočit parodii na špionážní filmy, to už jsme viděli mnohokrát. Ale jak natočit totéž jako laciný pokus oblbnout mužské publikum, přiznejme jim to, pohlednými děvami, a zřejmě aby to o "něčem" bylo, vecpat do každé scény buď co největší kvér nebo co největší girl-on-girl emocionální vypětí, to vidím prvně. Jestli takhle měla začít americká vlna módy vícnežkámošek, tak teda děkuju prozřetelnosti, že u nás to zařídila skrz Tatušky:) Ty přece jen měly jakousi kvalitu...i kreslená ptákovina Totally Spies má v sobě víc (doplň jakékoliv vhodné slovo) než tohle, a když si vzpomenu jak téma dívčích agentek/zlodějek zmáknul Kevin Smith v Jay & Silent Bob Strike Back, je to skoro k pláči...sorry, děvčata, ale ani školní uniformy mě nepřinutí dát víc, a to za normálních okolností Jordanu Brewster považuju za opravdu roztomilou;)(3.7.2007)

• Z0oMb3E

Som slabý? Som, jednoznačne som. Vidím šantiť dve baby v posteli a som ochotný ísť s hodnotením vyššie. Vidím, že jedna z nich je Jordana a som ochotný vypáliť bez mihnutia oka plný počet. Akonáhle sa však hladina hormónov ukľudnila na relatívne stabilnej úrovni, uvedomujem si čo som sledoval. Samozrejme, že je to plytká romanťárna, účelove natočená škvára, či iné veselé pomenovanie braku, no moje chladné srdce jordániným očiam nie povedať nemôže. Príbeh, efekty, akcia, humor či dialógy obišli film veľkým oblúkom. Preto bol logický ťah nechať jednu kočku naháňať ďalšími štyrmi teenkami v študentskej rovnošate (mňam). Bitch slapu, ktorý bol o dosť viac sexi som dal 3*, tu musím ísť kus nižšie.(17.1.2012)

• - Každá z hlavních hrdinek má individuální délku sukně. Domonique má nejkratší, Max nosí druhou nejdelší, Amy třetí nejdelší a Janet tu nejdelší. (HellFire)

• - Devon Aoki ve skutečnosti nesnáší cigaretový zápach, a tak si kouření bilinkových cigaret protrpěla. (HellFire)

• - D.E.B.S. znamená Dsicipline Energy Beauty Strength (Disciplína Energie Krása Síla). (HellFire)