Agentky D.E.B.S.

Agentky D.E.B.S.

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2004, 91 min

• Matty

Hned když jsem viděl první fotky hlavních hrdinek, bylo mi jasné, že tenhle film musím vidět! Rád bych napsal, že DEBS nejsou Debilní Emancipovanou Blbostí pro Slečny, jenže ony jsou a jsou ještě něčím horším. Hlavně, a což mi vadilo nejvíce, se Agentky berou smrtelně vážně. Takoví Charlieho andílci jsou svou srovnatelnou, ale částečně zamýšlenou pitomostí nesrovnatelně zábavnější. Agentky zato nejsou vtipné ani v místech, kde se o to usilovně snaží (po zjištění, že Sara Foster není dcerou Jodie jsem jako vtip nakonec neakceptoval ani hlášku o Mlčení jehňátek). Příběh veškerý žádný, zcela chybí skutečný padouch, jediná schopná padoušice záhy skončí v posteli s hlavní hrdinkou. Nejásejte, lesbosex je v tomto filmu stejně nevýrazný jako všechno ostatní. Osobně jsem nezaznamenal jedinou scénu označitelnou za akční, pokud za takové nepovažujete scény, kdy se minisukně agentek rozhodují, jestli nám ukáží, co zakrývají, aby nakonec vždy dospěly k závěru, že není oč stát. 20% Zajímavé komentáře: choze, misstake(22.9.2007)

Oddychovka ve stylu seriálu "V.I.P" s Pamelou Anderson. Ten film je v podstatě odpad, ale nad vodou ho drží krásný románek dvou hlavních - vlastně "úhlavních" nepřátel - jednoho zločince a agentky D.E.B.S. A pouze výkony Sary Foster alias Amy a zejména Jordany Brewster (Lucy Diamond) drží celý film nad vodou. Výkony ostatních herců - a hlavně dvou zbylých D.E.B.S Dominique a Janet - jsou naprosto příšerný !!! Jordana Brewster je ale vážně okouzlující, k sežrání a "odzbrojující" a u mně zvedá film o 3*** !!! Já bejt agent, taky bych ji odevzdal všechny zbraně a nechal se RÁD unést......(1.8.2007)

• Gemini

Jak nenatočit parodii na špionážní filmy, to už jsme viděli mnohokrát. Ale jak natočit totéž jako laciný pokus oblbnout mužské publikum, přiznejme jim to, pohlednými děvami, a zřejmě aby to o "něčem" bylo, vecpat do každé scény buď co největší kvér nebo co největší girl-on-girl emocionální vypětí, to vidím prvně. Jestli takhle měla začít americká vlna módy vícnežkámošek, tak teda děkuju prozřetelnosti, že u nás to zařídila skrz Tatušky:) Ty přece jen měly jakousi kvalitu...i kreslená ptákovina Totally Spies má v sobě víc (doplň jakékoliv vhodné slovo) než tohle, a když si vzpomenu jak téma dívčích agentek/zlodějek zmáknul Kevin Smith v Jay & Silent Bob Strike Back, je to skoro k pláči...sorry, děvčata, ale ani školní uniformy mě nepřinutí dát víc, a to za normálních okolností Jordanu Brewster považuju za opravdu roztomilou;)(3.7.2007)

Tak takový mazec film jsem dlouho neviděl. Ne příliš často se stává, aby film byl taková kravina, až je super, agentkám DEBS se to ale povedlo. Když překousnete prvních 10 minut, tak na vás vybafne tak neortodoxní obsah, že se budete divit, co ještě si na vás tvůrci připraví. Nad scénáristickými nápady autorky a nad její odvahou (šíleností?) zůstává občas rozum stát. Prvním předpokladem toho, aby se vám film líbil, je přistoupit na hru tvůrkyně. Když ji akceptujete, tak se budete bavit. Film je sice jasně zacílen na určitou skupinu diváctva. Ale paradoxně, je-li vám o pár let víc, tak se budete bavit s odstupem a ještě víc, pobaví vás nuance, které na teenagera nebudou působit. Každopádně film doporučuju s varováním, že dáte buď odpad! nebo se vám bude líbit, záleží na tom, jak k němu přistoupíte. Já vůbec nevěděl, co je to zač, ze začátku jsem se bránil, ale, přiznám se, nakonec mě dostal. Je tam pár kravin i lapsů, které nejsou ani úsměvné, ale já mám prostě rád zvláštní, nekonformní a divné filmy. A taky Jordanu Brewster a dívenky poskakující v ultrakrátkých sukýnkách se samopaly v ruce:-). I když ty lesbické scény mohly být odvážnější, aspoň ty líbačky.(11.12.2005)

• Sany33

Už som videl kadečo a počul kadečo ale táto mega kktina, ktorá sa asi snaží hrať na komediálny akčný film mi zdvíha žalúdok do nehoráznych výšin. V prvom rade nechápem ako sa aj keď béčkový herci dokázali po prečítaní scenára upísať takej neskutočnej kktine. Za druhé lesbický milostný príbeh medzi tajnou agentkou na jednej strane a medzinárodne hľadanou kriminálničkou na strane druhej je paródiou samého seba. Zlé herecké výkony striedajú zlé akčné scény a guny väčšie ako paže obnažených študentiek, ktoré ich ťahajú za kohútiky je smiešny. Neodporúčam! 5%(14.10.2016)

• - Každá z hlavních hrdinek má individuální délku sukně. Domonique má nejkratší, Max nosí druhou nejdelší, Amy třetí nejdelší a Janet tu nejdelší. (HellFire)

• - Devon Aoki ve skutečnosti nesnáší cigaretový zápach, a tak si kouření bilinkových cigaret protrpěla. (HellFire)

• - D.E.B.S. znamená Dsicipline Energy Beauty Strength (Disciplína Energie Krása Síla). (HellFire)