Reklama

Reklama

VOD (1)

Známa, nebezpečná zlodejka a vrahyňa Lucy Diamondová sa vrátila späť do mesta. Nikto o nej ešte nepodal svedectvo, pretože nikto stretnutie s ňou neprežil. Do akcie nastupujú špeciálne agentky D.E.B.S., vycvičené pre boj so zločinom každého druhu. Pátranie po vrahyni by možno prebehlo bez najmenších komplikácií, keby sa najlepšia členka tímu D.E.B.S. nezamilovala, a to rovno do nepriateľa číslo jedna, do Lucy Diamondovej... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (134)

Johny_fork 

všechny recenze uživatele

Těžko říct, pro kterou cílovou skupinu je film určen, z počátku jsem měl jasno - dvanáctileté bravo girls, ale zápletka, kde zvítězí lesbistická láska a členka debs Devon Aoki hulí jednu cigaretu za druhou, mě malinko vyvedla z přesvědčení, film je tak debilní a stupidní, že mě bavil, do dialogů se raději nezaposlouchávejte, berte to jako relax a budete odměněni dívky jsou opravdu půvabné a nejlepší je záporňačka;) ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

Net/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +běhají tu čtyři hezký holky, je tu akce, láska mezi hlavní hrdinkou a...a mezi někým koho bych nečekal, potěší Michael Clarke Duncan -škoda, že Devon Aoki nedostala více prostoru, vlastně škoda, že nedostala skoro žádný, scénář je fakt stupidní/// Tohle je pěkná blbost. Hezky se na ni kouká a dost jsem se na ni těšil, ale po dějové stránce by mě to neuspokojilo ani v patnácti. Naštěstí jsem nějak přežil první půlhodinu a potom už jsem si nějak zvykl. Chování postav je někdy iritující, akce se nemůže rovnat jakémukoliv akčnímu filmu, ale přecijen tomuto snímku hodně fandím a tak ho přece úplně nepotopím./// Celkem 58%/// ()

Reklama

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Som slabý? Som, jednoznačne som. Vidím šantiť dve baby v posteli a som ochotný ísť s hodnotením vyššie. Vidím, že jedna z nich je Jordana a som ochotný vypáliť bez mihnutia oka plný počet. Akonáhle sa však hladina hormónov ukľudnila na relatívne stabilnej úrovni, uvedomujem si čo som sledoval. Samozrejme, že je to plytká romanťárna, účelove natočená škvára, či iné veselé pomenovanie braku, no moje chladné srdce jordániným očiam nie povedať nemôže. Príbeh, efekty, akcia, humor či dialógy obišli film veľkým oblúkom. Preto bol logický ťah nechať jednu kočku naháňať ďalšími štyrmi teenkami v študentskej rovnošate (mňam). Bitch slapu, ktorý bol o dosť viac sexi som dal 3*, tu musím ísť kus nižšie. ()

SFalconJ 

všechny recenze uživatele

Jsou i horší filmy, než je tenhle, ale jsou také mnooohem lepší než tenhle. Nepříliš záživný děj, ve kterém začínající hvězdička Sara Foster prožívá dilema na jakou stranu barikády se přidat a zda je lezbička nebo heterosexuálka či snad bisexuálka? Nevím, co je na tomhhle filmu tak komického, ani jednou jsem se nezasmál a to je právě hlavní nedostatek tohoto kousku. Tři hvězdičky dávám za obsazení do hlavní role Jordanou Brewsterovou. V tomhle filmu z ní vážně udělali sexy holku. Tři hvězdičky jsou tedy celkem adekvátní. (kdyby tam Jordana nehrála, byly by dvě!) ()

Marek1991 odpad!

všechny recenze uživatele

Paródia na špionážne filmy nevyšla, ako komédia slabé, ani herečkami to nezachránili. Naozaj nechápem pre koho to natočili a ako na tom mohli niečo zarobiť, jedine ak len od tých, čo si to pozreli kvôli názvu alebo herečkám, tak ako ja. Naozaj si začínam myslieť, že vidieť tento film bola chyba, jediné pozitívum je, že možno aj trápno je svojím spôsobom umenie a to by som mohol povedať, že som videl film z jedného umeleckého žánru. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (6)

  • Devon Aoki ve skutečnosti nesnáší cigaretový zápach, a tak si kouření bilinkových cigaret protrpěla. (HellFire)
  • D.E.B.S. znamená Dsicipline Energy Beauty Strength (Disciplína Energie Krása Síla). (HellFire)
  • Každá z hlavních hrdinek má individuální délku sukně. Domonique má nejkratší, Max nosí druhou nejdelší, Amy třetí nejdelší a Janet tu nejdelší. (HellFire)

Reklama

Reklama