Dům hrůzy

• Česko Dům na strašidelném návrší (festivalový název) (více)

Sedem hostí, sedem zbraní...  Klasika amerického hororu od legendárneho Williama Castleho.
Vitaj, milý návštevník, volám sa Frederick Loren a vybral som ťa, aby si so mnou strávil jednu noc v Dome na strašidelnom návrší. Iste si o ňom už počul. Pred rokmi sa tu odohrala séria vrážd. A dnes, dnes si tu ty a tvoji kolegovia, aby ste dokázali, že povesti o strašidlách a dušiach nebohých sú iba výmyslom. Za to že prečkáš noc v Dome, získaš rovných 10 000 dolárov. Pre svoju vlastnú ochranu príjmi, prosím, túto zbraň. Máme ju tu všetci. Je nabitá. Neboj sa ju použiť... (macclain)

Cicuch odpad!

Bolo to akoby nekompletne...Viem, že je to starý film ale herecké výkony boli fakt slabé. Už po prvých minútach mi to začalo liezť na nervy a sa divím, že som to vôbec dokukala do "konca". ()

sibskyn

Je to zajímavé, ale obal na dvd je mnohem lepší než film. Člověk by čekal víc, když se to odehrává v domě kde řádí duchové, ale dočkáme se jenom uvřeštěné ženské a chodící kostry. ()

MonarC

Kvalitní horor (v dnešní době spíš detektivka) z konce padesátých let. I když tam nakonec neuvidíme ani jednoho avizovaného ducha, atmosfera by se dala krájet a herci odvedli skvělé výkony. Velmi stylový a odpočinkový film. ()

Vital

i kdyz to byl horor,tak jsem tomu moc neveril,kdyz Price rekne,ze by svou zenu rad zabil,tak jsem to bral jako sarkasmus,i kdyz konec bude mit svou mrtvolu.Dum byl hezky tajemny,se spoustou dveri coz nebylo vubec na skodu,v celku se to vyvedlo prijemne ()

uprchlice

Pro mě nudná detektivka bez krve a brutálních scén.Nečekala sem ani nějaké extra herecké výkony a to je dobře, protože nic extra nepředvedli ()

Keiniku

Mělo to hodně creepy momentů a ta SPOILER chodící kostra byla prostě neodolatelná. Můj zlatý Vincent jako excentrický playboy plný peněz? Ano, prosím. Bouchačky v rakvičkách? Ano, prosím. Zrovna s jednou odprásknu tu uřvanou ženštinu, která mi tam opravdu spektakulárn lezla na nervy. Docela bych na to mrkla v nějakém kolóru, mohlo by to být zajímavé. ()

drkaldj

Nudnější rozjezd. Potom ale začíná vcelku dobrý (dnes již několikrát použitý, ale na tu dobu jistě originální) příběh. Jako horor to dnes už tolik nefunguje (přeci jen doba už je na tom znát a dnešní horory mají větší škálu možností), ale pokud chcete alespoň znepokojivou atmosféru a hádat co se asi bude dít dál, tak Dům hrůzy poslouží vcelku dobře. ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007