Do hlubiny

• USA Into the Blue (více)

Když čtyři mladí potápěči narazí na legendární vrak, který dle pověstí ukrývá zlato v hodnotě mnoha miliónů dolarů, zdá se, že se jim konečně splnil velký sen. Nedaleko však odhalí další, tentokrát mnohem hrozivější "poklad". Všichni čtyři si slíbí, že budou o nálezu mlčet, aby mohli vrak lodi vyzvednout dříve, než se o něm dozví konkurenční lovec pokladů, který by je o něj mohl připravit. V sázce je však až příliš mnoho a velmi brzy se ukáže, jak byl jejich slib pevný. Kromě možné zrady na ně navíc v hlubině čeká celá řada dalších nebezpečí. Z lovců se náhle stává kořist... Příběh filmu Do hlubiny může být fikcí, ale mánie, související s hledáním pokladů, ukrytých ve vracích na dně moří, je zcela reálná. Bahamy, u jejichž břehů se od 15. do 18. století potopilo více než 500 španělských galeon, proto byly při hledání vhodného místa pro natáčení velmi logickou volbou.. Jen kousíček od břehu zeje obrovská, několik set metrů hluboká propast, která přitahuje spousty lososovitých ryb. A tam, kde jsou ryby, jsou i žraloci - převážně jde o mírumilovné karibské útesové žraloky, ale místy také o nevypočitatelné tygří žraloky. Oba tyto druhy tvoří ve scénáři Matta Johnsona důležitou součást příběhu. Zčásti jsme sem přišli právě kvůli těm žralokům," říká producent David A. Zelon. "Ne všichni diváci ale asi uvěří, že se herci opravdu pohybovali ve vodě se žraloky. Budou si myslet, že jde o digitální triky. Ve spoustě scén jsou žraloci s herci v bezprostřední blízkosti. Po celou dobu jsme u nich měli lidi, kteří zajišťovali maximální bezpečnost herců, protože žraloci stále kroužili okolo." Ve světových oceánech se v hloubce do dvaceti metrů skrývají poklady v hodnotě přes 6 miliard dolarů. a stále čekají na svého šťastného nálezce. (oficiální text distributora)

PROROK14

Až také zlé ako som čakal to nebolo. Síce tam bolo strašne veľa nelogickostí, ktoré sa mi nepáčili, ale na druhej strane to malo aký-taký príbeh a zápletku. Taký stred čo stačí vidieť raz. 50% ()

Tommassi3

"Aby to bylo právně v pořádku, musíme nejdřív najít něco s nápisem Zephyr.. Cokoliv !!" - "Ne !! Úplně nejdřív ze všeho musíme spočítat, kolik je tisíc miliónů děleno čtyřma.. To je teď nejdůležitější !!" ;) ()

Terva

Ve světových oceánech se v hloubce do dvaceti metrů skrývají poklady v hodnotě přes 6 miliard dolarů a stále čekají na svého šťastného nálezce. Scénář : Matt Johnson. Kamera : Peter Zuccarini a Shane Hurlbut. CITÁT - Tak on našel Zephiera. To abychom jeli do Země nezemě. Slyšel jsem, že tam bude i kačer Donald. Santa Claus už je na cestě... s mým koxem........ ()

Marek1991

Páni, to bola kalokagatia. Jessica Alba vo veku 22 až 26 rokov vo filmoch je pre mňa skrátka jeden z najkrajších snov v realite. Ona mi zlepšila mnoho filmov, ktoré verejnosť považuje za priemerné až podpriemerné. Najprv ten akoby z mojich snov, odísť do prírody žiť s milovanou ženou, v tom istom roku tanečný film s humánnym posolstvom, potom filmy o starej láske, odmietaní, no pretrvávajúcom cite, ktorý sa prejaví, síce v dvoch komiksových príbehoch, ale to nevadí a nakoniec tento o živote na pláži v teple, kde sa im podarí dostať aj do lepšej finančnej situácie. Och, tá žena mi snáď číta myšlienky, ešte by som tam mohol zaradiť aj umelecký film, ktorému tento rok chystajú pokračovanie, ale proste toto môžem, oddychové, zábavné, s vždy inou dávkou akcie, škoda len že dnes už netočí podobné filmy, mňa už presvedčila a teraz si to u mňa výberom filmov kazí. Paul Walker bol tiež v tej dobe vďaka sérii Rýchlo a zbesilo v kurze, naviac fešák, takže jeho výber sem chápem. Aj keď filmu by sme isté klišé a predvídateľnosť, či veľkú dávku náhod mohli vyčítať, podľa mňa to bolo zvládnuté, je to pohodový film. ()

corpsy

Tuctový dobrodružný akčňák obalený do exotického hávu s krásnymi hercami, ktorý lákajú hlavne mladé obecenstvo. ()

Krt.Ek

Povrchní, pod třpytivým pozlátkem - to jest vypracovanými bicepsy, tricepsy (a bůhví čím ještě, v kulturistice se nevyznám) Paula Walkera, v bikinách se po celou stopáž promenádující a na obdiv svůj sex-appeal dávající Jessicou Albou a podmořskými záběry bahamských vod - se skrývá vágní obsah s bandou primitivů v hlavních rolích (Amanda!!!), chvíli dobrodružství ve stylu hledačů pirátských pokladů, posléze thriller s drogovou zápletkou mnohokrát variovanou... Vpravdě nejednoznačné, snímek hledající si své místo pod sluncem, osobně jsem si odnesl jen to, že láska je nad všechny poklady světa, což už bylo nejednou v Hollywoodu řečeno, a bez pochyb lépe... Konečné resumé: plytká blbůstka, které si svého diváka asi najde, já jim ovšem nejsem a pochybuji, zda jsem jim někdy byl, to jen když se zde odkazuje na to, že "Into the Blue" je filmem primárně určeným teenagerům... 25% ()

fannah odpad!

Taková slatanina že jsem neváhal přepnout na talk show Jiřího ovčáka kde seděla vestkyne Regina a mluvila o optimismu. ()

Paxxx.cz

Paul i Jessica zde zahráli skutečně slušně. Na filmu mě zaujal slibný začátek, ale pak už všechno šlo zkopce. Ale i tak to je docela dobrá podívaná...5/10. ()

Praxis

Oddychovka, která po většinu času vlastně neví, čím chce být. Moderní verzí Lovců pokladů? nebo nějakým akčním filmem? Každopádně film spíše staví na přednostech Jessicy Alby a opálených těl drsných macho boyů a kromě závěrečné podařené akční sekvence nemá vcelku nic moc co nabídnout. 45% ()

ArsenalEagle

Nemám problém dát 4 hvězdičky, film je dobrý, nenudil jsem se u něho, dost fajn scének a abych nezapomněl krásná Jessica Alba :) ()

Lukrecie

Není to bůhvíjaký film a scénář, ale jako příjemná oddychovka, na kterou se krásně dívá také díky Albě a Walkerovi, dobře poslouží. Hodnotu vidím především v krásném natočení podmořského světa a technice hledání pokladu a nechybí ani napětí. ()

UncleG

Milé děti, byli jedou jedni styloví, krásní, mladí, opálení, bohatí a šťastní Američané. A jestli neumřeli na následky plastických operací, tak žijou dodnes. Zazvoznil jsem na zvonec a pohádky je Estonec. ()

JJ.Gibson

Příběh Into the Blue sice Oskara nezíská, ale přiznejme si, že to od něho ani nečekáme. Docela dobře se, ale na tento filmík kouká, když chcete pouze vypnout. Je s podivem, že se tomuto počinu podařilo ulovit tolik známých jmen, ale ono je to vlastně dobře, teda pro ten film :) Hezké podvoní záběry, sem tam nějaký žralok či manta, kokain, ztracený poklad a opravdu pěkné pozadí Jessicy Alby toto podvodní dobrodružství perfektně vystihuje! ()

BloodyVamp

Nudná a laciná reklama na Bahamy (tudíž je na co se dívat, záběry pod vodou jsou vydařené) s velmi sexy Jessicou Albou, za kterou je druhá hvězdička. ()

blackrain

Hmmm, velmi lákavý název pro film, který měl zřejmě diváka jasně zaháčkovat a nepustit, k to mu tvůrci prvoplanovitě přihodili pár hezkých,mladých a vysportovaných lidí a to celé podbarvili oku lahodícími podmořskými záběry, které byly chvílemi až dech beroucí. Přímo lákaly člověka, aby prchal do cestovky a nechal tam své těžce vydělané prašule za nějaký ten zájezdíček. S dějem příběhu to šlo od začátku z kopce. Příběh je nezajímavý a nezáživný. Kde nic není, ani smrt nebere. ()

IllIlIlIIl

Zkouknout a vypustit z hlavy. Tuctový film, který neublíží, ale také ani nepohladí. Jedna z nejslabších rolí P.Walkera. ()

YURAyura

2/10 Krasne telo, hnusny ksicht - krasne more, kretenska zapletka (prestoze se to rozjizdi vic nez dobre) - celkove ptakovina, co nestoji za rec... ()

Béčkové horory útočí

Béčkové horory útočí