Malý Nicky - Satan Junior

• USA Little Nicky (více)

Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odvhod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek! (oficiální text distributora)

Wallis3

"JE TO V BOCÍCH...!" a s ananasem v Hitlerově zadku až na věky ám.... Teda SATAN! Nejsilnější Sandlerův film!!!! ()

LANSA

Je to béčko,béčko a zase béčko.A to jsem na to ještě hodně hodnej.Nesmím zapomenout,že Sandler je prvotřídní loser.Na druhou stranu musím uznat,že scéna s Hitlerem je fakt do pohody. ()

maZSlicko

Super Komedie...paradni pohled do pekel..A na satanovi deti..V tomhle filmu uvidi zli lidi co snimi bude az budou v pekle..Napriklad ze vas tam bude ojizdet ptak,nebo ze vam budou strkat ananasi do analu.. Maly Nicky je hodne povedeny ( i pres to ze nevypada jako george clooney )..hodne sem se u toho zasmal..a tehle komedii neni nikdy dost .. proto davam 4* ()

Grimlok

Jedna hvězda za tvrdou hudbu a Ozzyho. Sandlera jsem chtěl zabít po deseti vteřinách civění na jeho debilní výraz. Proto jsem to taky dokoukal až na třetí pokus (1.pokus - 15vteřin; 2.pokus - 1minuta). Filmu rozhodně chybí Nickym řečené "Release the AWESOME". ()

bif

Není to špatné, opravdu ne, místy jsem doslova umíral smíchy, ale někdy je to až moc přehnané a téma je taky zavedé až moc do hloubky, ale je to solidní komedie- 60%. ()

Liduskaa

CO ŘEŠIT-POJĎME HŘEŠIT...:) a začnem už jen tím, že se na tenhle film podívame:) upřímně blbější grimasu Sandlerovi vymyslet nemohli - ta čelist ho musela bolet ještě hodně dlouho:) ()

candy_daze

Jeden z mála filmů, ve kterém snesu Adama Sandlera. Viděno několikrát a stejně se vždycky některým džoukům směju jako blázen. Je pravda, že něco už je dovedeno do takové absurdity, že se snad ani smát nejde, ale většina je fajn a hodně mi sedne. Pár bodů navíc za ďábelského Rhyse :) ()

Mandalorian

Pěknej film. Adam Sandler si zahrál svoji asi nejšílenější roli. Nebýt přítomnosti "chytrý bloncky" Reese Witherspoon, ze které se vždycky osypu, dal bych plný hodnocení. Ona mi ale celkovej požitek z filmu trochu pok..rvila. Asi je to tím, že nemám rád ten její umělohmotnej obličej. Plast je zlo, Reese :-D 79% ()

Joppo88

Ja ten Sandlerov humor beriem. Opäť jedna z nenáročných (po všetkých stránkach) komédií a predsa dobrá. Smiech a pobavenie je zaručené! ()

Kingjiri

Jakkoliv zní ústřední námět debilně (malej Satan jde z pekla do světa, aby zachránil tátu - velkýho Satana), byla to nakonec příjemná zábava. Sandler podal svuj klasickej hereckej výkon alá vidlák, ale tentokrát se to k jeho postavě i hodilo, jenom nemusel často zbytečně přehrávat. Bylo vidět, že se na rozpočtu nešetřilo, takže nescházely slušný triky a obsazení vedlejších rolí (cameo Ozzyho hodně dobrý:)). Velkou předností scénáře bylo dohrávání gagů, ze kterejch scénáristi občas vytřískali, co se dalo (transvestita, kozy na hlavě apod.) a závěrečný dovětky s osudama jednotlivejch postav stály taky za to. Kdyby byl Sandlerův výkon o něco střídmější, dokázal bych si představit ještě lepší hodnocení než tři silnější hvězdy. ()

Ozzy2 odpad!

Teď to mám puštěný.A je to pro mě takový otřes,že vypínám a ani nepočkám na svůj idol Ozzyho.A dabing Sandlera?Zvracím:( ()

MrGregor

Bláznivá komedie, která je tak šílená, až je to opravdu zábava, místy dokonce vážně velká. Nevím, jak se Sandlerovi podařilo do filmu přizvat tolik hvězd, ale i výskyt známých tváři v komických či křečovitých situacích je jasné plus, které film od podobně ražených "ptákovin" odlišuje a minimálně 3* si zaslouží. A za co ta čtvrtá? Trochu jsem s ní váhal, některé vtipy nebyly z nejoriginálnějších, ale za vzkaz na gramofonu, pekelnou hudbu a andělskou Reese rád hvězdičku přidám. Takže shrnutí: Ideální oddechový film pro líné večery. ()

Katcat

Mezi láskou a nenávistí je tenká zeď....tou zdí je tenhle film. Je debilní, trapnej, smrdí a zkurvil mi lásku k Sandlerovi. Pokud to neberete jako recesi, bude plakat neštěstím ještě tejden. A já to tak brát nemůžu, protože nevěřím tomu, že to bylo jako recese točené. ()

HenryIvan

Tak táto Sandlerovka ma nechytila. Bola to až príliž veľká blbosť. Až takú veľku smršť stupidity neznesiem. Asi prvý krát sa mi stalo, že mi Adam s tým svojim ksichtom vadil. Jednu hviezdu dávam za nápad a jednu za cameo. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers