Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Všelicos
  *****

  Nedávno jsem si na tenhle film vzpomněla a až jsem se podivila, jak je sakra dobrý. Jen za posledních 14 dní jsem si jej pustila 6x a nemůžu se jej nabažit. Má švih, má spád, je vtipný ("Miluju zpěv!" "Je lepší jak zmrzlina!" "Lepší než sex- nee, jen co jsem slyšela..."), má skvělou hudbu a Whoopi je prostě úžasná :))(1.10.2012)

 • Ellise
  *****

  První film, který jsem s Whoopi Goldberg viděla byl Duch, a hlavně díky ní se mi líbil. Taková skvělá komediantka se jen tak nevidí. Sestra v akci není výjimkou a Whoopi si mě tu naprosto získala svým talentem hrát úplnou mimoňku, která ne a ne zapadnout. Skvělá atmosféra, hudba a herečka v hlavní roli. I když jsem tento film viděla jen jednou, neváhám dát 5 *, protože jsem se výborně bavila a hlášky Whoopi v obleku jeptišky se staly nezapomenutelnými.(3.5.2012)

 • Pe4Ce22
  *****

  Nemůžu si pomoct, ale tenhle jednoduchý film s naprosto naivním příběhem mě jaksi chytnul za srdce. Jo jasně, je to klišé ....?? .. i když možná i není? ...ten příběh, ta atmosféra, ta pouliční nálada ... každopádně zpěcv je skvělý, příběh průměr, ale tak nějak to prostě padně do sebe. Nestydfím se za těch 5 hvězd ..(26.12.2013)

 • Agatha
  *****

  Vynikající komedie s výtečnou Whoopi Goldberg. Výborné písničky a další hudební doprovod je také skvělý. Maggie Smith výborně ztvárnila ve starých kolejích zajetou Matku představenou. Akorát to prostředí působí trochu ponuře a i scénář by mohl být lepší, ale to už bychom chtěli příliš. Ale ve srovnání s dnešními "hodnotnými" komediemi je Sestra v akci stále perlou a je nezapomenutelná!(2.9.2007)

 • Akana
  ***

  Dneska už legendární komedie se snaží usmířit dvě stránky Ameriky: tu nablýskaně entertainerskou a tu okázale zbožnou. Scénář je celkem průměrný a lehce předvídatelný, zachraňuje to Whoopi Goldberg, Maggie Smith, Kathy Najimy a excelentní scény s jeptiščím sborem. Jsem rád, že jsem to po letech konečně viděl, ale podruhé už nemusím. 70%(27.3.2010)

 • - Klášter, ve kterém se Whoopi Goldberg schovává, je katolický kostel sv. Pavla v ulici Valley č. 221 v San Franciscu. (HappySmile)

 • - Jednu z dívek, se kterou se Delores spřátelí, hraje Desreta Jackson, která hrála ve filmu Purpurová barva mladší verzi Celie a její starší verzi hrála Whoopi Goldberg. (HappySmile)

 • - V roku 2006 sa Sestra v akcii vrátila ako muzikál na divadelné dosky. Muzikálové predstavenia po celom svete lámali rekordy návštevnosti a Sestra v akcii sa opäť stala hitom. Režisérom bol Peter Schneider a na scenári sa podieľala s ďalšími kolegami aj Whoopi Goldberg. Muzikál mal derniéru v auguste 2012 a celkovo bolo odohratých 561 predstavení. (martin1m2)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace