Nějaký hlupák si usmyslel, že zrovna na Štědrý den musí přepravit v obřím dopravním Boeingu 747 do vězení v Los Angeles dva kriminálníky. Sváteční nálada vydrží posádce i civilistům jen do chvíle, než se nebezpečný vrah Ryan a bankovní lupič Stubbs začnou pasažérům starat o zábavu. Tanec smrti přežije z celé posádky jen jedna letuška, což je dost zneklidňující. Tuny znýtovaného plechu teď ve vzduchu drží jen automatický pilot. Jak si ale elektronické obvody bez pevné ruky kapitána poradí s blížící se bouřkou? Oba hlavní hrdinové se zjevně dobře baví, ale policie i vedení letového provozu z toho začínají hromadně šedivět. (oficiální text distributora)

Trailer

Tommassi3 odpad!

"Ti grázlové asi viděli spoustu krimiseriálů.." Tak Ray Liotta je vážně slušnej magor !! Bohužel však ani ne tak v tom smyslu, že by toho svého šílence zahrál se vztyčenou hlavou, protože tahle ochotničina už se snad ani nedá nazvat přehráváním, to spíš pro tu naprostou neschopnost rozpoznat tak neuvěřitelnou filmovou šmíru, která rozhodně musela býti šmírou už na papíře, pro kterou se tu upsal, a tak když stařeckou demencí v konečném stadiu stižený seriálový geront Robert Butler ve finále cituje slavnou Nicholsonovu scénu z legendárního hororu Shinning s hlavou ve dveřích, začínám už z těch tvůrčích turbulencí dostávat závratě.. Podivný rádoby akční film, který nesmyslně a bez přestání cituje skutečně kdeco, plný naprosto zrůdných hovadin v čele s letadlem, za jehož vánoční výzdobu by se nemuseli stydět ani chovanci psychiatrické kliniky, kam patří všichni, co se na filmu podíleli, se během pár minut stává dokonalou přepjatou parodií žánru i sebe sama, z čehož nesleví ani na okamžik, aniž by si toho byl vůbec všiml.. ()

HateBreeder

No des a hruza film, co si budem nalhavat, spatna rezie, scenar, hudba, proste vsechno. Jen jedina vec se mi na filmu libila a to byl vykon Raye Liotty, kteryho psychous byl k pomilovani, tyhle role mu jdou, a je mi ho docela lito, jeho mozek to zase pekne schytal, chudak :) Takze 2 hvezdy sou za Liottu, bez nej by to byl proste odpad. ()

Gilmour93

Co to bylo? Připoutejte se, prosím 3..? Chyběl už jen Pan Tau na křídle.. Po dvaceti minutách filmu se to dopravní letadlo s žalostným Liottou na palubě mohlo z letové hladiny 200 metrů propadnout vlivem turbulencí o 210 metrů níž a nic by se vlastně nestalo - jen by aerolinky TCA kupovaly novou vánoční výzdobu. Než tuto hrůznou inscenaci vidět někdy znovu, to se raději pokusím uplést Hectoru Elizondovi dva krásné copánky.. ()

Martin741 odpad!

Co sa v tomto svete niekedy deje, nad tym mi rozum zastane. Tak napriklad nejaka reziserska lama, ktora drzala kameru asi raz v zivote, sa rozhodla natocit akcnak. V dnesnych casoch sice nic nove, kadejake jelito uz kadeco toci / serial Panelak..../, ale co je vela, to je vela. Scenaristovi sa asi pri pisani scenara mozgove bunky uplne zoskvarili, alebo zamrzli ....... dej ziadny, triky predpotopne ....... s kludnym svedomiom dam tejto sracke 0 % ()

Arius

Turbulencia ma zlakala najma vdaka mojmu top one hercovi Brendanovi Gleesonovi, skoda ze zmizol spred kamery po niekolkych minutach. Herecke vykony boli vsetky uplne nezdarene a najma zo zaciatku sa na hercov a herecky nedalo ani pozerat, a to tam hralo dost znamych hercov. Osobita kategoria je Campbell ktory si zahral pilota a pripominal mi oscaroveho Chrisa Coopera, ten posobil ako jediny profesionalne. Butler teda natocil dost velku kravinu, aj ked sa mi to pred zhliadnutim ani nezdalo, ved LIotta a Gleeson slubuju vela, rovnako ako Elizondo. ()

• Film se natáčel v Clinton v New Jersey, v Los Angeles v Kalifornii a v New Yorku. (rafix)