Jsme ve 12. století. Francouzský hrabě Thibault (Jean Reno) má před svatbou s princeznou Rosalind ale pod vlivem zákeřného kouzla ji omylem zabije. V zoufalství se obrátí na mocného čaroděje (Malcolm McDowell) a požádá ho, aby ho i s jeho sluhou Andrém (Christian Clavier) odčaroval zpět před tragickou událost. Popletený mág ale udělá chybu a... Thibault s Andrém se místo o pár minut nazpět přesunou o tisíc let dopředu a o pár tisíc kilometrů jinam - do současného Chicaga. Tam je čeká spousta zmatků, trapasů a setkání s Thibaultovou praprapra... vnučkou Julii (Christina Applegate), která jako by princezně Rosalind z oka vypadla... (Magic Box)

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

wowylgu313

Američani si řekli, musíme to zkusit taky ... Je to takový ten díl co jde úplně mimo celou trilogii navazující na sebe. Prostě samostatný film v americkém podání ovšem se stejnými herci a víceméně okopírovaným humorem. Přesto všechno nedávám zas tak moc záporné hodnocení... Těch 60-65% zaslouženě. Nebudu tu předvádět nějaké škatulkování FR a USA ... Prostě je to vtipné a víc než dobře zahrané. Pokud se někdo nehrne do rozsáhlejšího shlédnutí průvodních snímku, tak proč by né. ()

carl.oesch odpad!

Remaky se dokonce někdy povedou, i když jsou adaptovány na odlišné poměry - viz třeba Křižovatka (Fra/USA) nebo Smlouva s ďáblem (GB/USA). Ale tohle není ten případ. Jakkoliv šly všechny tři díly z Francie pomalu dolů od famozního prvního až po třetí, tak tohle je naprostá sračka. Souhlasím, že Applegate je poměrně hezká ženská, takže předchozí představitelky překonává, ale to asi tak všechno, včetně dementních středověkých reálií a šíleného tempa ve snaze být akční a nedat divákovi vydechnout. Asi takhle by vypadaly třeba Hvězdné války, kdyby je natořili Francouzi... ()

TesterX

Originál je sice mnohem lepší, i přesto jsem se v několika momentech sytě zasmál, především tedy v prvních 45 minutách, pak už to sklouzlo do typicky americké břečky bez vtipu. Moc se mi líbila scéna, kdy oba návštěvníci vylezli prvně ven z muzea a v tom momentě kamera efektně zabrala veškeré hlučné dění kolem nich. ()

spqr

neuveritelne sklamanie, absolutne dohnojeny brak asi sa snazili sklbit prve dva diely, cudujem sa ze Reno tam nedmietol hrat ()

Nerajohn

Pravda, jenom proamerická omáčka. Film na mě působil strašně odfláknutě, především ve střihu a zvuku. Všimněte si rozhovoru T.Reid s Clavierem v kuchyni, tam to naprosto nesedí. Zvuk i logický střih. Navíc ta druhá rovina role Ondřeje, jak se osamostatní, je děsná. Možná nejvíc mě pobavil konec, jednak proto, že tohle skončilo a jednak prolnutím filmu a natáčení ve studiu. ()

aannemer

Co Amerika dělá, nemusí být vždy dobré. Ale ty jejich remake, ať se fakt jdou vycpat!!! Jedna hvězdička za Rena a Claviera, i když oba by spíše zasloužili pár přes papulu, že se do toho nechali navést. Svět peněz ale funguje ať se nám to líbí nebo ne. ()

Lancer

Pokud někdo neviděl dva francouzské předchůdce, budete se bavit. Jinak je to jen americká kaše toho, co jste už viděli. ()

BlueNeon81

Druhé pokračovanie síce malo zopár múch, ale ešte sa dalo pozerať a nechalo aj otvorený koniec... ale toto? Toto je urážka pôvodnej predlohy a veľmi sa čudujem Clavierovi a Renovi, že do toho išli... proste WTF? ()

ssscream

Bohužel jen klasicky okopírovaná jednička, která se odehrává v Americe místo ve Francii, bohudík jsem se relativně dobře bavil. ()

blekekeke

Je hezké zase vidět Kelly, dlouho jsem ji neviděl :o) A Jean Reno? Stálě skvělý. Jasný, není slušný opakovat pořád dokola to samé, ale už je to dlouho co jsem viděl jedničku a dvojku :o) ()

ariari

cítili sme sa rovnako v relaxe ako i pri prvých dieloch..na telke je totiž čudlík, aby sa človek necítil citujem "trapne"... výborná oddychovka, vďaka za tretie pokračovanie..bodaj by francúzskych komediálnych počinov vo svojej jednoduchej kráse bolo čím viac... ()

Hellhajzl

Nechápu. Stejná zápletka, stejný příběh, stejné scény a přece se nesměju. Přitom u jedničky mě bolela bránice. Když si holt vezmou američani nějaký cizojazyčný film na paškál, nedopadne to dobře. ()

kramatos odpad!

Neuvěřitelná vypatlanost. Jedná se o americkou verzi geniálních komedií Les Visiteurs, kterou překvapivě nezachraňuje ani stejné obsazení obou hlavních aktérů. ()

bmx6 odpad!

Tento film je jedna velká ubohá trapnost.Hrůza,děs.Ale například můj dvanáctiletý bratranec se u toho řehtal jak kobyla a jásal,že je to strašná sranda.Bohužel pro mně to bylo utrpení. ()

Jack_F.

Fuuuu 48%? Já se bavil... a teda to zase místním chytroprdům s čočkami jak popelníky určitě ruplo u čtení encyklopedie. ()