phoenixer

Naprosto skvely filmovy zazitek. Nechapu, proc jsem se na tohle podival az teprve dnes. Perfektni obsazeni, scenar i zpracovani. ()

Stíba

Výborně vystupňovaná atmosféra díky chytrému scénáři a skvěle šlapající konfrontaci mezi ústřední dvojicí v klasickém devadesátkovém hávu. ()

Razzor_82

"Já jsem Danny Roman - ten zeshora. Jen vás chci pozdravit, než se zdvihne opona našeho dramatu." V devadesátkách se točili úžasné thrillery a tenhle k nim rozhodně patří. Přes delší stopáž si snímek udrží skvělé napětí až do konce. Mistrovsky zahrané herecké výkony Samuela L. Jacksona a  Kevina Spaceyho. Vyvážená porce akce a suprových dialogů mě zkrátka baví i po letech. 8/10 ()

Gardenboy

Vynikajúci thriller, vôbec nie nadsadený, realistický a fantastické výkony dvoch hercov v hlavných úlohach sú bonboník na čerešničke na torte. ()

Wencek

Film docela ušel. K.Spacey i S.L.Jackson odvedli dobrou práci, ale zase se to neubránilo debilnímu klišovitýmu konci filmu. Zločinci jsou odhaleni přez vysílačku a slyší to zase celé širé okolí. To strašně sráží celý film do průměrnosti. A to je velká škoda. Nemohu jinak než za 3*. Škoda tento film měl na víc. ()

waska

Výborný kriminální thriller, který zaujme nejen svojí akcí, ale také inteligencí, výborným scénářem a propracovanými dialogy a dvojicí Jackson + Spacey, která předvádí vynikající herecké výkony. ()

Jonatána

Výborný thriller, u kterého mrazí, protože to takhle prostě může být i v reálu. A ústřední dvojice Samuel L.Jackson a Kevin Spacey snad ani jiná než skvělá být nemůže, takže jasné 4 hvězdičky. ()

selier

Musím říci, že jsem bohužel viděl tento film dnes poprvé. Což je dost smutné na to, že toto je již starší film, ale jedno vím jistě, podle hodnocení jaké má tento film jsem čekal mnoho, ale ne tolik co jsem viděl. Tento film není výjmečný ve svých efektech nebo tak, je výjmečný tím jak dva dokonalý herci dokážou z dobrého scénáře udelat film který je podle mě více než dobrý a já bych mu dal tak 90%, a proto davám 5 hvězd. ()

m_a_c_a

Kvalitní a napínavý thriller, výborní herci. Dost k tomu, aby si člověk tento dvouhodinový snímek opravdu užil. Jackson a Spacey patří k mým oblíbeným a jako policejní vyjednavači potvrdili, že si mou přízeň zaslouží. 85% ()

Henry Morgan

Váhal jsem mezi 3 a 4 *, protože mě ten film zaujal ve dvou věcech. Za 1.jsem si v něm všimnul hereckého umu K.Spaceyho a za 2.mě přišel nápad vyjednavač=únosce jako dobrý.Ovšem celkový spád a snaha zdramatizovat každou scéna filmu ubírá, navíc s happy endem, který se málem vymknul kontrole jsem měl pocit, že to opravdu natočil někdo, kdo neustále zhlíží westerny. Já nevím, podle mně to nemá na 5* a čtyři jsem dal jen proto, protože i přeze všechno se mi zdá, že to mohlo dopadnout hůř. ()

Matt007

Herecký koncert Samuela L. Jacksona a Kevina Spaceyho. Tvůrci měli opravdu šťastnou ruku při výběru hlavních postav. Více takovýchto filmů ()

danny_21

I bez tuny munice a dunivých explozí se dá natočit dobrý kousek z policejního prostředí. Scénář proti sobě postavil dva policejní vyjednavače, jeden z nich se před tím druhým snaží prokázat svou nevinu a to za každou cenu. Velice koukatelný film, nijak zvlášť složitý, ale zato nenudí a oba herci jako většinou tak i tady výborní, stejně jako doprovodná hudbička - opravdu dobré - 80 %. ()

Ceberus

Miluju tyhle šachové partie (podobně jako třeba Nejhorší obavy nebo Hon na ponorku), ani nepotřebují nějaké úžasné speciální efekty. Když se to navíc doplní o oblíbenou kvalitní hereckou sestavu (Jackson, Spacey, Morse), musí to na mě nutně fungovat. ()

Inozuka

Nemohu se zbavit dojmu, že tenhle film je špatně postavený... Kdyby těžil jen z konverzačního souboje dvou vyjednávačů, byl by super. Asi tak nějak jako je to na začátku. Ale jelikož se rejža i scénárista rozhodli proložit to nějakým tím střílením a "akcí", působí výsledné dílo jako nesourodá slátanina. A ten konec asi ani nejde brát vážně... Do průměru film vytahují jen Spacey a Jackson, jinak by to byla bída. ()

Sweat55

Velice napínavý thriller. Samuel L. Jackson a Kevin Spacey to táhnou na jedničku a jejich vyjednávačský soubouj je výborný. Navíc Jackson jako vždycky většinu lidí pěkně vyjebal. :) ()