Guran

Má úvaha o tom, že v devadesátých letech se natočily ty nejlepší filmy není pouhý můj výmysl. Kdybych tu začal vyjmenovávat filmy od roku 1990 zjistili byste, že mám pravdu. Kromě vynikajících filmů se ukázaly i nejlepší herci, jako tato dvojka, Samuel Jackson, Kevin Spacey, nebo Tom Hanks, Tom Cruise, a další. To samé režiséři, jako Spielberg, Cameron, nebo producent Bruckheimer. Teď k filmu "Vyjednavač". Jak jsem zmiňoval herce Jacksona a Spaceyho, tito dva v žádném případě nemůžou vzít roli do špatného filmu, proto jsem věděl, že "Vyjednavač" bude pěkný film. Ale od té doby, co se ve filmu odehrála potyčka v mrakodrapu, jsem začal mít pochybnosti, poněvadž mi snímek začal připomínat legendární Smrtonosnou past, kde policisté se budou chtít dobývat do mrakodrapu, jako zde. Jak děj plynul, filmaři mi ukázali, že tento film je zcela jiný a že jsem se velice mýlil. Filmový zážitek jasné doplnil vedlejší Paul Giamati, který mě svojí komediánskou rolí překvapil. Důkaz o tom, že i strážci zákona policisté jsou pěkní prevíti a že by bylo nejlepší opravdu některé grázly postavit před zeď. Na světě žádná práce není čistá, nebo-li magoři se najdou všude, klidně i u policistů, kteří by měli pomáhat a chránit. Velice se mi tento film líbyl a určitě se k němu ještě vrátím. ()

johnsnow

Podarený thriler s výborným obsadením. Najmä Jackson a Spacey a ich chémia medzi nimi je podaná skvelo. Hoci takýto thrilerový žáner s minimom akcie nemusím, tak teraz som bol spokojný. Za silné 4* a ten ofajč na konci bol podarený. ()

PlayEasy

Wow, takovou pecku jsme vůbec nečekali!!! Skvěle natočený a úžasně napínavý klasický Thriller, kde režisér přiměřeně kombinuje nadupanou akci s geniálně zamotanou zápletkou a vypjatými scénami. S. L. Jackson a KevSpa brilatně představují špičkové vyjednavače a bez nich by The Negotiator nijak nevybočoval z řady tuctových Thrillerů! A scénář i efektní převedení na stříbrné plátno je čirá dokonalost a to už proto, že film se takřka odehrává v jedné místnosti nebo z pohledu poldů pod mrakodrapem a přitom jsme celých 140 minut nemohli popadnout dech (samozřejmě přeháníme - jinak bychom tento film neměli možnost okomentovat:-) a kamera se fikaně přemísťuje z pohledu Dannyho a rukojmí do pohledu policajtů a vyjednavače. Zkrátka zatím NEJLEPŠÍ film a zároveň NEJVĚTŠÍ překvapení letošních Vánoc! Za nás je to čistých 5* :) 90% ()

JosefTomas

Film, u něhož nevíte, co chválit nejdříve. Je to výborný a precizní scénář? Nebo ještě lepší herecké výkony, zejména Samuela L. Jacksona a Kevina Spaceyho? A takhle bych mohl pokračovat od skvělé režie, až po nápaditý soundtrack. A to jsem ještě nezmínil střih a kamerou, které jsou... :) Zkrátka a dobře, za méně než 90% to fakt nebude. ()

PlysovyMacko

Vyjednavac je obvinený z vraždy, tak vezme par rukojemníkov, aby dokázal svoju nevinu a dá si zavolať iného skvelého vyjednavaca a súboj jeden na jedného môže začať. Veľmi napinavy thriller s výborným vyústením. Prvých štyridsať minút je dlhý nudný uvod, ale zvyšok filmu to vynahradí a film baví aj keď vieme, že hlavný hrdina je nevinný. Super herci. ()

mrclTV

Celkom múdro vytvorený film na tému "vojna policajtov", kde sa z profi policajného vyjednávača sám stane držiteľ rukojemníkov.... a veľká hra nervov začína. Veľmi fajn, polovica úspechu je vydarený casting od hlavnej postavy aj ďalej k vedľajším. Ale miestami je to príliš filmové, príliš hollywoodske, prišlo mi, že tak by sa niektoré postavy v istých situáciach nezachovali a len sa to zbytočne dramatizovalo pre efekt. Len tak mimochodom, hrajú tu snáď všetci herci, ktorí vždy hrajú vo filmoch a seriáloch policajtov (od Davida Morsa, Deana Norrisa či Paula Guilfoyla, až ku večnému slizákovi Giamattimu) :D ()

ZajoMajo

,,Ak mi sem nedáte kopec žrádla, päť pív a jednu šľapku - nedopíšem túto recenziu." ,,Mohol by si nám dať ešte polhodinku, poznáme tvoje pomery v rodine!" ,,Veľký prd poznáš moje pomery, a nesnaž sa ma nejako oiblafnúť!" ,,Nechcem ťa nij..." Drž tú svoju špinavú hubu a rýchlo mi prines aspoň kus starého chleba, lebo tá recenzia nebude!" VYJEDNAVAC: Skvelý film. Škoda toho prehnaného priznávania a chytania prvých vinníkov - bola by určite päťka. ,,Tak za tento krátky úryvok som ti dal priniesť ten poondiaty chlieb?!" ,,Ha, ha, ha," bavil sa recenzista na vrub vyjednávača, až mu sánky skákali od hurónskeho smiechu... :-) ()

DearS

Akční podívaná se zručně napsaným scénářem a excelentními hereckými výkony (je to takové sólo pro dva – S.L. Jacksona a K. Spaceyho). Napínavý souboj dvou vynikajících mozků, rovnocenných soupeřů ve psychicky vypjaté situaci, má šanci zaujmout i ty, kteří jinak tento žánr příliš nevyhledávají. ()

sirrgulo

Skvělý herecký výkon ústřední dvojice a až do poslední chvíle nevědomí, kdo vlastně za vraždou Dannyho parťáka stojí, dělají z tohoto filmu kvalitní thriller, při kterém jsem se ani na podruhé nenudil. ()

kenny79

Když jsem viděl tento snímek poprvé, tak mě naprosto uchvátil a to nejen propracovanou zápletkou, ale i překvapivým koncem. Kdo ještě neviděl doporučuji. 5* ()

route60

Vyjednávač je film který já osobně považuji za jeden z nejlepších akčních filmu vůbec, Samuel L.Jackson, Kevin Spacey jsou jako vyjednávači výborní, režisér F.Gary Gray zvládl souboj těchto dvou mužů skvěle a je jen škoda že zemřel tak brzo J.T.Walsh byl to skutečně výborný herec. ()

yazik

S. L. Jackson opět nezklamal, tentokráte doplněný skvělým Kevinem Spaceyem. Ukázka toho, jak málo stačí, aby se proti Vám postavili i vaši přátelé. Film, který neomrzí. ()

MASH_4077

Velmi dobře. To napětí, že se Vás jeden snaží ukecat, druhý pořád přemýšlí, jak se dostat dovnitř a třetí Vás chce zabít......no to jednomu na kráse nepřidá. Ovšem pan Jackson si s tím poradil skvěle. Smekám a vyklízím místo ve své filmové sbírce pro takový unikát. ()

rasto87

Vynikajúci film, ktorý je stavaný najmä na hereckých výkonoch K. Spacey a S.L. Jackona. V dnešnom svete by bohužiaľ asi nikoho nezaujímalo pár rukojemníkov. Aj tak zaujímavý námet ako ostatných presvedčiť o svojej nevine. ()