Epizody(12)

Legendární seriál o městském chlapci Pavlovi, lesníku Horynovi, psu Halušce a jejich společných dobrodružstvích. (oficiální text distributora)

Ištván87 odpad!

OUOUOUOUOUOUUUUUUUU... Ta bolest... To utrpení.... Bože, tak nezměrná bolest, to se nedá snést... Ne, prosím, už mě nenuťte se dívat a to myslím smrtelně vážně.... ()

JASON_X odpad!

Boha jak já už jako malej kluk od pohledu i od poslechu nesnášel toho šprtskýho zrzouna v tomhle divným nezáživným seriálu, ze kterýho jak pamatuju čpěla otravná reálněsocialistická realita a odporná občanská uvědomělost na sto honů... Já tou dobou hltal Vinettoua a Lovce mamutů a Robinsona a podobně a chtěl běhat v pralese a lovit zvěř lukem a šípama, takže tenhle sterilní ostravskej (myslím) seriál s nějakým tlustým plesnivým dědkem v uniformě a hnusným protivným fakanem z nějakýho blbýho lesíku v nějaký tramtárii u Slovenska mě dost iritoval, i když jsem na něj pochopitelně stejně každej tejden zpitoměle čuměl, bo v bedně nic lepšího zkrátka nebylo. Už jenom ta nechutná písnička na začátku, blééé, dodnes si jí z větší části pamatuju, bych blil... Hnusný časy, tím že jsem si na tenhle komoušskej paskvil teď vzpomněl, jsem si úplně zkazil náladu, budu se muset rychle kouknout po nějakým výživným béčku. ()

6thSun

Jako malej smrad sem chtěl bejt myslivec a tenhle seriál žral, teď spíš zaujímám stanovisko Bolka Polívky z Kurvahošigutntag, kterej s ožralejma kámošema vyřvává na lesy úvodní melodii. Takže asi tak. ()

Lukrecie

Jako dítě jsem to milovala. Úcta k přírodě i lidem, milý seriál. Zajímalo by mě, jakou optikou bych se na to dívala dnes... Mrzí mě celková podhodnocenost. ()

blackrain

Za nostalgii a za Vlado Mullera, který hrál hajného Horynu. Městský kluk se skamarádí s hajným a spolu prožívají různá dobrodružství. Velmi příjemný a neškodný dětský seriál. Seriál mého dětství. ()

ABLABLABLA

Prostě úžasný seriál se zvířátky a přírodou, který jsem sledovala jako malá. A najednou jsem na nej narazila nedávno opět v České televizi. Písnička z tohoto seriálu je prostě krásná. ()

Damiel

79 % - @Visáč: Když se mi/ti to tehdy líbilo, proč to s postupem času odsuzovat? Mně se tyhle seriály líbily, mám je spojené se svým dětstvím, a tak na ně rád vzpomínám... ()

YURAyura

5/10 Kdysi se mi to libilo - pro decka z regulerniho mesta to musela byt pecka, ted uz bych to nejspis hodnotil jinak, at uz kvuli veku nebo nametu, i kdyz zvireny v nasich lesech od te doby pozehnane ubylo... ()

stration

Šíleně se mi to jako malýmu líbilo. Když to vysílali poprvé, měl jsem tak čtyři roky. Ale viděl jsem nedávno a hrůza se mnou lomcovala. Otřesná komunistická agitka. "Neříkej mi pane. U nás už pány nemáme." Za toto a za celkové pojetí postavy Vlado Mullera dvě hvězdy dolů. ()

Hennes

Já už jsem jako dítě tento seriál moc nemusel a nějak to ve mně zůstalo. Přeci jen jsou pro mě Návštěvníci, Létající Čestmír a další mnohem bližší. ()

rakovnik

Kdyyyyy-bys tak náááhodou.... Jako malý kluk jsem tento seriál doslova "žral". Dodnes na Pavlíka a Horynu zavzpomínáme. Pravda, již bych se na seriál asi nepodíval, nebo by mi připadala dobrodružství v lese naivní či možná až směšná, čeština a herectví Vlado Müllera hrozné, ale pořád se jedná o kvalitní dílko pro děti, dnes od přírody tak odtržené. ()

Figu

Jelikož jsem fanda stupidního humoru, neminulo mě ani Tele Tele s Geňou a Suchošem. Jejich Zelený údolí miluju dodneška, znám ho nazpaměť a Horynu fakt rád paroduju. V práci to má úspěch, tak jsem si řekl, že je třeba voprášit starej, molama zežranej hubertus a připomenout si něco málo ze života Horynovic zelenýho revíru. Dílů není moc a není to dlouhý. Jako bonus to každýho, kdo si prožil dětství na chalupě u babiček a dědů, trochu posune v čase zpět a zavzpomíná si. 60% ()

angel74

Z tohoto seriálu jsem nebyla příliš odvázaná ani jako malá. Nejvíc asi vzpomínám na ústřední písničku, která mě už tenkrát neuvěřitelně štvala. Dívat se dnes, tak bych musela jít s hodnocením pravděpodobně ještě níž. (35%) ()