Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

Filatov

Bože to je kravina nebo konina. Jak chcete. Ale já nevím čím to je, ale když jsou Vánoce, je to právě tahle komedie, na kterou si vzpomenu. Arnie sice nikdy nebude komik a nebýt toho příšernýho přehrávání od všech postav, mohla to být docela dobrá průměrná komedie. Arnieho soused je dobře na nervy se svojí vlezlostí a pár dobrých hlášek by se tu taky našlo takže...."Rolničky zvoní, Batman smrdí." :-D ()

lyhyns

Tento film mám spojený s vánočními svátky. Jindy drsnému Arniemu komediální role sedí. U filmu nemusíte nad ničím přemýšlet, navodí Vám dobrou vánoční atmosféru a i se místy zasmějete. ()

Standey

Není to sice žádnej šlágr, ale jako oddychovka pro sváteční podvečer to jde. Arnie sice není typicky komediální herec, ale tohle jsem mu sežral i s navijákem a rád se podívám znovu. ()

Daviduss

Víte, že se dostáváme do lisu hračkářskejch kartelů ?? Prostě nadčasová hláška ze života.. Moje nejoblíbenější vánoční dovozová komedie ()

Mark1983

I když tahle komedie nemá například na legendární Dvojčata,doslova jsem se u toho nenudil,ale ani nejásal nadšeností,takže je to pohodová vánoční komedie s průměrným zpracováním. ()

Robbie

Neviem prečo, ale tento film mám naozaj rád, už od prvého zhliadnutia v kine ešte na základnej škole :-)) ()

Euros

Tento film jsem poprvé viděl na HBO u dědy. My jsme tento program neměli a děda po pár měsících už také ne, stálo to hróóózně moc peněz, pche. Nechápu, co Vám na tom tak vadí. Vtipná komedie s Arnoldem nó. Já bych teda radši koukal kolem Vánoc na tento film, než na ty sto let staré české nudné a staré a nudné filmy... ()

MKV

Rozpočet: 18,000,000 Kč▐ Tržby v USA: $60,592,389▐ Tržby celosvětově: $129,832,389▐ Tržby za prodej DVD: ▐ Tržby za prodej Blu-Ray:▐ Nějakej Marvel se může jít zahrabat :D ... 60% ()

Carcooli

Americká vánoční klasika v rodinném stylu, tak jak to mám ráda. A hlavně hodně komerce, vánočních dárků a ozdob - tak to miluju. ()

Orion12

Je to odpad, ale během času Vánoc na to aspoň matně kouknu a patří to k must see filmům. Vždy se pousměju nad pointou, že Vánoce jsou hlavně komerční svátek ()

Margaret-A

V roce 2007 jsem navečer zdobil, sám, vánoční stromeček a tohle běželo v televizi. Přestal sem zdobit a koukal se na Arnolda a šílené američany poskakujíc přeplněnými supermarkety, shánějíc dárky. Báječná atmosféra, skvělé hlášky, magor Arnie, mimochodem výborná kamera, určitý drive...........nejlepší komedie s Arnoldem ( i když teď sem to asi shodil :).......královsky jsem se bavil. ()