Agent Úřadu pro životní prostředí Jack Taggart přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření na zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako tesař, který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokoušejí zlikvidovat, ale také s místní vyvrhelkou, sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich sbližování překazí její nepříjemný, psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít. Když vyjde najevo jeho skutečná totožnost, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. (TV Nova)

mzss1

Nejvíc ze všeho mě zaujal příběh, ten mě opravdu dostal. Akčních scén je tu opravdu hodně, nejlepší je to tak po druhé polovině filmu. Jsou zde dobří herci. Seagal zde má zajímavou postavu. Je to taková skoro westernovka když to přeženu. 90% = ***** ()

kingik odpad!

Velmi podprůměrný a schematický akční film, na kterém je snad všechno špatně, a to včetně akčních scén. A aby taky ne, když režijní taktovku v rukou třímá takový babrák jako je televizní režisér Félix Enríquez Alcalá. S ním by film natočil jenom blázen a dost se divím, že se tento film s evidentně televizním lookem vůbec dostal do kin. Tento nepovedený akční snímek jasně signalizoval definitivní konec Seagalovy kariéry. 0% ()

Jordan odpad!

Stevena uznávam, pretože je niekoľkonásobný majster aikido, vie hrať a rád hrá na gitaru (má niekoľko bluesových albumov) a niektoré filmy z raného obdobia sa ako slučné bojové akčné béčka dajú pozerať . . . lenže keď príde do akejsi dedinky, všetkým opraví ich pokazené domy, vytrieska všetkých záporákov, sám vyrieši prípad, ktorý je na peknú niekoľkoročnú byrokraticko-politicko-mocenskú kauzu (skladovanie TON jadrového odpadu nejakou megakorporáciou, hmm, pre stevena iba bokovka popri skupovaní medu a opravovaní polámaných schodov) a ešte k tomu káže v kostole a obráti dedinčanov na cestu spravodlivosti, tak tu si už poviem, že čo je veľa, to je naozaj veľa! ()

Fingon

Škoda, že se to tváří jako akční film, těch pár rvaček zařazení do téhle škatulky neopravňuje. Ale přestože Seagala nemám rád, tohle se mi docela líbilo:-) ()

nash.

Předzvěst Seagalova úpadku, při zpětném pohledu ovšem ještě ne tak hrozná jako to, co následovalo v dalších letech. Předvídatelné, naivní, laciné a přes solidní tempo na akční film překvapivě nudné. ()

Rocky62

Pokud opomeneme Lovce policajtů, jedná se skutečně o poslední "seagalovku", jejíž úroveň není naštěstí ještě stažená opaskem, jako Seagalův pupek. Štefan se zde stále slušně ohání a na veškerých chvatech je postavena téměř celá dějová konstrukce, na rozdíl od budoucích paskvilů, v nichž Seagal roznáší smrt svou nadváhou. Téma je jedno velké klišé a o nějaké nadprůměrné práci, co se týče scénáře, nemůže být řeč. Naproti tomu se však divák dočká uspokojivého soundtracku v podobě hřejivých country písní a jak jsem se zmínil výše, souboje působí neokoukaně a kupodivu mají šmrnc. Film, který bez debat nemá šanci plout v jiných vodách, než v béčkových, ale díky několika málo pozitivům, mezi které patří rovněž spád a minimum hluchých míst, mu těch 70% dám. ()

klerik

Dosť stupidné, ale bitky sú natočené akčne - trasúca sa kamera však nestačí... Westernový šmrnc sa však počíta... ()

korbitch22

Segal je furt hubeňour,co láme kosti a jako bonus tu i hraje na kytaru a zpívá,dokonce opět zachraňuje přírodu,což je chvály hodné...škoda jen,že dělá ze všech obyvatel maloměsta imbecilní blbečky,kteří svým vzhledem připomínájí nějáké kočovné cirkusáky z 19náctého století.nemám nic proti country,ale tady Steven hodně přestřelil ;-) Na druhou stranu..jeden z posledních filmů,které aspoň trochu připomínájí onen slavný Stevenův styl...proto o jednu hvězdu nadhodnotím ;-) 50%. ()

MM11

Krok Seagala do bahna měl započat tímhle filmem, ale já ač bych Seagala klidně rád zkritizoval, souhlasit v tomto případě nebudu. Hlavní hrdina tu ještě není "při těle" a film má vůbec docela slušné tempo. Věty typu - "Vůbec se nerve, hraje jen na tu blbou kytaru" jsou sice pravda, ale rušivé to bylo podstatně méně, než Seagalova misijní cesta za zvířátky v Poslední misi nebo nebo smích vyvolávající hmaty v Bestii. Prostě pád rozšiřovatele aikida nastal až s Patriotem. ()

jonyyy

Ano, své hodnocení myslím smrtelně vážně! A je mi jedno, co si o tom myslíte. Tento film miluju od malička a nemám problém si ho každé 3-4 roky pustit a pokaždé se dobře bavit. A ten toxický odpad je tak krásně radioaktivně zelený :D ()

eraserhead666

Slabě nadprůměrná Seagalovka, z níž jde ještě cítit Seagalovu někdejší slávu a stále přítomné Seagalovo charisma. Ještě je pořád na co koukat, jeho nakládačka dřevěnou tyčí mě bolela jen od pohledu. A ani ten příběh není nijak moc špatný. Tak nějak mám ten film rád a jednou za čas se na něj i z radostí kouknu. ()

ArnoldJ odpad!

Příšerné kožené sako a závěrečná oprava dřevěného schodiště. Vrcholná hrůznost v podání Stevena Seagala. Po Přepadení v Pacifiku už neměl nic točit. ()

SOLOM.

Tak to já si nemůžu pomoci, ale tento kousek mi zas tak špatný nepřišel. Steven Seagal sice už přibíral na váze, ale bojové choreografie ještě jakžtakž zvládal. Navíc to mělo ani úplně tupý příběh a našlo by se tu i několik vydařených akčních pasáží. Prostě to vidím na klasickou průměrnou záležitost, kde si špatně nevedl ani Kris Kristofferson, coby hlava gangsterská pomazaná. Akorát ty scény kdy někdo někomu zlomí několikrát za film nos, už začínají být obehrané…Rozhodně si nemyslím, že by to bylo až tak špatné, jak tu mnozí tvrdí. Seagal natočil řadu větších céčkových sraček… ()

Bauer

Tak tohle je moc podceňovaný film! Steven Seagal zde předvádí ještě celkem solidní výkon.Scénář je celkem dobrý a zabývá se zajímavým tématem.Překvapilo mně, že se mi líbila hudba a to i přes to, že nesnáším country.Padouch Kris Krisstoferson byl průměrný a nepředvedl nic moc výkon. Má to rychlý spád a nenudilo to.Jeden z těch lepších filmů se Seagalem a rozhodně si nezaslouží být mezi 200 nejhoršími filmy.Pro mně je to spíše 3,5*. ()

matestlust

Nemůžu si pomoct, ale tohle mě vážně baví. Akce za akcí, Štefan ještě ve formě, prostředí vidláků mi vůbec nevadí. Asi chápu, že místní znalce nasere S.S. poměr s nesympatickou vesnickou nánou a že jí u toho i zahraje na kytaru. To ostatní kolem je ale sympatická a jednoduchá akční jízda, tak jak by příjemné žánrové béčko mělo vypadat. ()