poster

Hříšný tanec

 • USA

  Dirty Dancing

 • Československo

  Hriešny tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 1987, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ***

  Film, ktery se stal neskutecnym fenomenem - dovedu to pochopit jen proto, ze u nas v te dobe chybelo dostatek kvalitnich cizich filmu - protoze jinak by tato nesnesitelna limonada asi tezko tolik bodovala. I kdyz, ....(6.8.2002)

 • Lynn
  ****

  Jak kdysi psali v jednom nejmenovaném filmovém časopise, tak každý má svůj oblíbený kýč. A kdyby se mě někdo ptal, tak na celé čáře zvítězí "Dirty Dancing".(17.11.2005)

 • Tom Riddle
  *****

  Mě to zkrátka vždycky dostane, nemůžu si pomoct. Při závěru se rozplývám jak ženská, až hrůza.(17.5.2007)

 • charlosina
  ****

  Tohle je taková moje hříšná záležitost... Taková pěkná pohádka o předsudcích, o zbořených snech, o lásce... no jo, no... Ani ta přeslazená a vykonstruovaná atmosféra mi nevadí, protože kdysi jsem ji jednoduše nevnímala a dneska je to pro mě už jen vzpomínka, příjemná vzpomínka, bez ohledu na kvality.(9.9.2007)

 • Enšpígl
  *****

  Jak říká uživatelka Kleopatra /zhruba :) /, seru na kvalitu, hlavně že jsem mohl balit při tom filmu holky a prosím uživatelku Faidra, ať mě nepodněcuje k házení kamením, když poslanci nejsou nablízku. Malarkey - stále slýcháváš tu hudbu ? Nejde ti to už na mozek ? Sud - Pořád je tvé vyjádření k filmu přibližně stejné jako u Swayzeho filmu "Duch" ? Bebacek - Neboj, jestli spolu budeme šukat ve křoví, neřeknu ani slovo ! Cooper - proč dvě hvězdičky ? To asi někdo na film nedostal žádnou holku, co? Lima - Když si spolu hříšně zatancujeme, zvedneš hodnocení ? Shaqualyck - Kájo, ty mému komentu určitě rozumíš. Květule, Mertax, Galadriel - co dáte dřív? Komentář k filmu nebo hříšný tanec se mnou? Jossie - Mě se tu taky líbil Ptarick Swayze, ale já jsem hezčí. Oskar - Měl by si ten film vidět ještě jednou, když kvůli ničemu, tak kvůli mě. Maxi6 - Ty by si dokázal hříšně tancovat až do rána? Ale no táák . Mr.Apache - Jsem rád, že jsem nebyl sám vzrušen když Jennifer tančí s blondýnkou. Hal_Moore - Miluješ jenom ten film ? A co holky? DaViD´82 - Máš pravdu, českým mužům Patrick nastavil laťku vysoko a zatím jsem jí překonal jen já. Charlosina - Můžu dát ruku na tvoje srdce ? Canakja - Ano, je to pro přecitlivělé pubertuální pipinky, čili pro tebe. Enšpígle- ty si myslíš, že jsi vtipnej, ubohej ubožák jsi, nemáš na to okomentovat pořádně tenhle film, tak si děláš prdel ze zdejších uživatelů, trapáku ! Smutný dodatek 15.9. 2009 - Přidávám pátou hvězdičku, kterou věnuju do nebe Patrickovi, protože pro velký bojovníky a pravý chlapy budu mít slabost na vždycky.(28.3.2008)

 • - Jako jedna z posledních scén se točila ta, v níž se Baby učí v jezeře zvedačku. Teplota se v té době pohybovala okolo deseti stupňů. (Bauer)

 • - Hlavní mužskou roli měl původně hrát Billy Zane, neměl však žádnou taneční průpravu. Jednou z variant byl také Val Kilmer. (Kamkon)

 • - Ačkoli Jennifer Greyová zdaleka netančila před kamerou poprvé, Patrick Swayze později tvrdil, že scény kdy Johnny učí Baby tančit základní taneční kroky, vůbec nebyly hrané; musel prý Jennifer učit doopravdy. (Bauer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace