poster

Hříšný tanec

 • USA

  Dirty Dancing

 • Československo

  Hriešny tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 1987, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  *

  Musím se přiznat, že i když se mi podařilo celou tu dobu tenhle film nevidět, mám na něj díky všem jeho fanynkám takovou alergii, že větší mám snad jen na Luďka Sobotu. A to je co říct, protože na něj mám alergii jako hrom. Tuhle jsem ho potkal v Tescu, stál u pokladny, starý sešlý, smutřný, unavený, ta jeho kráva na něj syčela a štěkala, zaplať, dělej, hni sebou, Luděk jako trouba čuměl a dělal, platil. Až mi ho na jednu stranu bylo trochu líto. Pravá tvář komika. jaká je asi ta pravá hezouna Šwajze, po kterým šílely všechny, bléé, fujtajksl(6.12.2007)

 • mchnk
  *

  Ježiš né! Kdyby to hodnotili amíci tak neřeknu, ale Vám se to vážně líbí, tahle přiblblá americká tancovačka z 80tých let? Vždyť je to jasná ukázka manipulace americké kinematografie s dívákem. Podstrčit divákům falešného morálně zdatného hrdinu (Patrick) a povrchní spravedlivou nanynku (Jennifer) . Klasický americký happy end a už nikdy víc.(20.10.2011)

 • Malarkey
  ***

  Hudební legenda, Hříšný tanec, je film, který nezná málokdo, jenže já na něj koukám až tak pozdě. Možná mě to předtím ničím nezaujalo, jenže fakt je, že hudba v něm je opravdu výbornám dobře se poslouchá a v rádiích se hraje i dnes s takovým úspěchem, stejně jako tento film. Příjemně se na to kouká a rychle to utíká. Patrick Swayze si zde založil na své životní roli a já s tím naprosto souhlasím. Jedíná věc mě ale rozčílit dokázala. Všechny ty americký holky vypadali, jako kdyby měli bulímii, nemůžu si pomoct. Přesto se na to dalo hezky koukat, i když hodně, opravdu hodně tomu dodala právě samotná muzika, kterou budu slýchávat stále dál a dál, a jen tak se jí nezbavím.(15.3.2008)

 • moviesfan
  *****

  Já nemůžu jinak než za 5*. Po režisérské nebo scénáristické stránce to není dokonalý, ale zároveň je. Film sleduju každý rok už někdy od šesti let (viděl jsem ho asi 25x) a pořád se nemůžu vynadívat. Letní příběh, sympatičtí herci, hezký příběh, velmi solidní tance. To nemluvím o hudbě, kde není snad jediná píseň, která by nebyla více než dobrá. Kdykoli dneska začnou hrát nějakou píseň z filmu na diskotéce, tak se okamžitě naplní parket. Tenhle film považuju za nesmrtelný. Já se bavím.(19.8.2008)

 • Roman.Ticka
  ****

  Přemýšlím jak nejlépe vystihnout podstatu úspěchu filmu. No kromě hudby, tance, svůdného Patricka, křehké Jennifer? Možná zakázané ovoce, ať už jde o Baby a Johna a jejich rozdílný původ, nový neznámý hudební proud, zápletku a konflikt mezi přítomnými nebo kvalitní zpracování příběhu? Všecko dokupy krásně klape a především Patrick a jeho role nesmělého sexy rebela mě vždycky spolehlivě dostane. Zamykání taneční sezóny s The Time Of My Life, které strhne i osazenstvo s artrózou, nemá konkurenci.(28.1.2011)

 • - Taneční choreografii má na svědomí Kenny Ortega, tanečník, který o dvacet let později natočil trilogii Muzikál ze střední, kde také spoluvytvářel taneční choreografii a za kterou obdržel i několik cen (např. i Emmy). (elisheva)

 • - ,,A keď jej niekto niečo vyčítal, hneď sa rozrevala", napísal herec Patrick Swayze vo svojej biografii o herečke Jennifer Grey. Patrick nemal Jennifer veľmi v láske kvôli jej neprofesionálnym výstupom počas natáčania. Často prerušovala nakrúcanie svojimi výbuchmi smiechu a trápnymi bláznovstvami. (maestrotatum)

 • - Hříšný tanec se stal nejvýnosnějším filmem roku 1987, celosvětový výdělek je přes 200 milionů dolarů. (Specs)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace