Hříšný tanec

• Československo

Hriešny tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 1987, 96 min

Film, ktery se stal neskutecnym fenomenem - dovedu to pochopit jen proto, ze u nas v te dobe chybelo dostatek kvalitnich cizich filmu - protoze jinak by tato nesnesitelna limonada asi tezko tolik bodovala. I kdyz, ....(6.8.2002)

Jak kdysi psali v jednom nejmenovaném filmovém časopise, tak každý má svůj oblíbený kýč. A kdyby se mě někdo ptal, tak na celé čáře zvítězí "Dirty Dancing".(17.11.2005)

Mě to zkrátka vždycky dostane, nemůžu si pomoct. Při závěru se rozplývám jak ženská, až hrůza.(17.5.2007)

Tohle je taková moje hříšná záležitost... Taková pěkná pohádka o předsudcích, o zbořených snech, o lásce... no jo, no... Ani ta přeslazená a vykonstruovaná atmosféra mi nevadí, protože kdysi jsem ji jednoduše nevnímala a dneska je to pro mě už jen vzpomínka, příjemná vzpomínka, bez ohledu na kvality.(9.9.2007)

Jak říká uživatelka Kleopatra /zhruba :) /, seru na kvalitu, hlavně že jsem mohl balit při tom filmu holky a prosím uživatelku Faidra, ať mě nepodněcuje k házení kamením, když poslanci nejsou nablízku. Malarkey - stále slýcháváš tu hudbu ? Nejde ti to už na mozek ? Sud - Pořád je tvé vyjádření k filmu přibližně stejné jako u Swayzeho filmu "Duch" ? Bebacek - Neboj, jestli spolu budeme šukat ve křoví, neřeknu ani slovo ! Cooper - proč dvě hvězdičky ? To asi někdo na film nedostal žádnou holku, co? Lima - Když si spolu hříšně zatancujeme, zvedneš hodnocení ? Shaqualyck - Kájo, ty mému komentu určitě rozumíš. Květule, Mertax, Galadriel - co dáte dřív? Komentář k filmu nebo hříšný tanec se mnou? Jossie - Mě se tu taky líbil Ptarick Swayze, ale já jsem hezčí. Oskar - Měl by si ten film vidět ještě jednou, když kvůli ničemu, tak kvůli mě. Maxi6 - Ty by si dokázal hříšně tancovat až do rána? Ale no táák . Mr.Apache - Jsem rád, že jsem nebyl sám vzrušen když Jennifer tančí s blondýnkou. Hal_Moore - Miluješ jenom ten film ? A co holky? DaViD´82 - Máš pravdu, českým mužům Patrick nastavil laťku vysoko a zatím jsem jí překonal jen já. Charlosina - Můžu dát ruku na tvoje srdce ? Canakja - Ano, je to pro přecitlivělé pubertuální pipinky, čili pro tebe. Enšpígle- ty si myslíš, že jsi vtipnej, ubohej ubožák jsi, nemáš na to okomentovat pořádně tenhle film, tak si děláš prdel ze zdejších uživatelů, trapáku ! Smutný dodatek 15.9. 2009 - Přidávám pátou hvězdičku, kterou věnuju do nebe Patrickovi, protože pro velký bojovníky a pravý chlapy budu mít slabost na vždycky.(28.3.2008)

• - Jako jedna z posledních scén se točila ta, v níž se Baby učí v jezeře zvedačku. Teplota se v té době pohybovala okolo deseti stupňů. (Bauer)

• - Hlavní mužskou roli měl původně hrát Billy Zane, neměl však žádnou taneční průpravu. Jednou z variant byl také Val Kilmer. (Kamkon)

• - Ačkoli Jennifer Greyová zdaleka netančila před kamerou poprvé, Patrick Swayze později tvrdil, že scény kdy Johnny učí Baby tančit základní taneční kroky, vůbec nebyly hrané; musel prý Jennifer učit doopravdy. (Bauer)