Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dalton sice vystudoval newyorskou univerzitu, živí se však jako vyhazovač. O výdělek se bát nemusí, protože je nejlepší v branži. Přestože už byl postřelen, pobodán, nesčetněkrát pořezán a měl zlomené snad všechny kosti v těle, je stále v dokonalé fyzické kondici. Je zkrátka nejlepší. Proto dostane nabídku postarat se o pořádek v missourském nočním klubu, terorizovaném bandou výtržníků. Přijímá, přestože tuší, že jde o víc. V pozadí stojí Brad Wesley, krutý gangster, ovládající bezradné městečko železnou rukou. Dalton však není zvyklý někomu ustupovat. Po počátečním oťukávání začne jít do tuhého. Dalton se totiž plete Wesleymu do cesty na každém kroku, a navíc je tu ještě doktorka Elizabeth Clayová, které nikdo neřekne jinak než Doc. Dalton ji zaujme nejen jizvami, výčtem zranění a schopností odolávat bolesti, ale zejména šarmem a pro vyhazovače poněkud netypickým doktorátem z filozofie. Sympatie jsou vzájemné, což je pro Wesleyho další důvod, aby Daltona nenáviděl. Napětí vrcholí, a když se schyluje k závěrečnému boji, povolá Dalton na pomoc Wada Garretta, svého nejlepšího přítele, rádce a současně druhého nejlepšího v oboru. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (126)

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Taková blbinka s Patrickem, který tu připomíná Ferdu Mravence neboť je: vyhazovačem, lamačem ženských srdcí, cvičí tai-či, zašívá si vlastní tělo a zvládá více či měně úspěšně zachraňovat nejdřív jen jeden bar, ale pak rovnou celé město uzurpované místním bossem. Ale ono se mi to líbí - za prvé pro atmosféru, jaká se nese barem (vyhazovači jsou teda kousci) včetně rokenrolu v podání slepého Jeffa Healeyho a za druhé pro Sama Elliota, který ač ve vedlejší roli, byl pro mě no.1 - sexy vyhazovač se stříbrnými vlasy v černých hadrech, s jizvou na zvláštním místě - no nekupte to! ()

movie 

všechny recenze uživatele

Super orgasmická jízda v nejlepším produkčním stylu Joela Silvera. V roli hlavního poskoka místního mafiosa Marshall R. Teague, který neváhá tlouct Patricka Swayzeho jak žito a k tomu dodat "Chlápky jako tebe sem šukal ve vězení." Nejlepší na ROAD HOUSE je ovšem jeho dávkování. Po první hodině Swayze malinko omrzí, což nevadí - na scénu nastupuje reklama na sex Sam Elliott a film tak nabírá druhý dech. Doporučuju! Proč mi tohle tolik let unikalo? Jedním ze scénáristů ROAD HOUSE je David Lee Henry, chlápek, který nechal Charlese Bronsona v ZLOČINECH MUŽŮ ukroutit penis jednomu z vedlejších záporáků. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Osmdesátkovej akčňáček, to je něco, na co slyším. Jen ten bez emocí fungující Patrick Swayze, co se tu realizuje jak Chuck Norris před jeho největší slávou, je něco, přes co jsem se úplně nedokázal přenést. Je to akční klasika, všichni tu dostávají hrozně po držce a za hodinu jsou jak jurové připravení na další fight. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Pane Daltone, můžete ke svému seznamu jedenatřiceti zlomenin, dvou průstřelů, devíti bodných ran a čtyř šroubů přidat devět stehů." Tady ovšem porcování Daltona zdaleka nekončí, protože si zajel do jiného města zažít stejný příběh a tentokrát to vzal osobně. Mně se ta proměna hříšného tanečníka v galantního ninju celkem líbila a kdyby to celé nebylo postavené na hlavu, tak bych byl ještě spokojenější. Ale osmdesátky jsou zkrátka osmdesátky a k tomuto kousku nemohu nic přihodit za nostalgii, neboť jsem ho neviděl ve správné době. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tak za tuhle vlaštovku z konce osmdesátých let, která včera přistála v mým pokoji vážně dík. Jednoduchý děj s přímým tahem na bránu a charismatickým hlavním hrdinou, ach kde ty časy, tedy ty filmy jsou ? Zůstali někde v 80 letech a jen občas přiletí na návštěvu do naší televize a to je pak slávy na starým bělidle, když akci ještě nedělalo stopadesát programátorů, ale lidi, kdy rána pěstí, byla ránou pěstí a kdy nikdo neřešil, jestli hlavní hrdina kouří, chlastá a jestli biják bude vhodný pro celou rodinu včetně domacího zvířátka. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (9)

  • Auta, kterými jezdí James Dalton (Patrick Swayze), jsou Buick Riviera 1965 a Mercedes-Benz 560 SEC. (kostak)
  • V malé roli ve scéně z baru se objevuje virtuózní bluesový kytarista a zpěvák Jeff Healey. (ČSFD)
  • Když se Dalton (Patrick Swayze) v Double Deuce poprvé staví na své obvyklé místo v rohu baru, můžeme na dřevěném sloupku za ním vidět vyřezaný nápis „Buddy's Corner“ („Buddyho roh“), což je odkaz na Swayzeho civilní přezdívku Buddy. (ledzepfan)

Reklama

Reklama