Snímek Hon na myš je založen na archetypiálním komediálním modelu, v němž se silnější pokouší dopadnout slabšího, a přitom dostává jednu ránu za druhou. Hrdiny bláznivé komedie debutujícího režiséra Gora Verbinského jsou bratři Ernie a Lars Smuntzové, kteří po otci zdědí kromě zastaralé továrny na provázky i zchátralý dům, z něhož se vyklube architektonický unikát. Aby bratři získali z prodeje co nejvíce peněz, musejí z nemovitosti vystrnadit myš. Vychytralý hlodavec se ovšem nehodlá vzdát svého domova. Vypořádá se s bratry, s krvelačnou kočkou i s profesionálním hubitelem, a houževnatě bojuje, až dokud útočníci vzácnou nemovitost zcela nezničí... (Cinemax)

c.tucker

Komedie, která mě úspěšně pobavila dříve i dnes. Plná šíleností z animovaných grotesek (odpálení Ernieho z komína apod.), ale i inteligentnějších vtipů. Vždy mě úspěšně rozesměje Christopher Walken s jeho myšovizí 2000 a catzilla, kterou už málem museli dát znovu do plynu. ()

DominikV

Prvotřídní výkony hlavní dvojce ( která furt jenom řve a jejich řev mě přívádí do křečovitého smíchu) a suché hlášky typu Ta myš je Hitler s ocasem nemají chybu. ()

wendelin9

Skvělá rodinná komedie o tom, jak vám může jeden titěrný hlodavec zničit nejen celý dům, ale i rodinu... Sledovat tuhle zběsilou jízdu malé myšky mě baví sledovat pořád dokola :) ()

hans500

Velmi nadprůměrná kvalitní komedie, Nathan Lane a Lee Evans své role zahráli výborně, hodně dobrý scénář a místy (hlavně ze začátku) zajímavá "Burtonovská" atmosféra. ()

Samuel7

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií. Herci se na své role skvěle hodí, myška je vtipná, hudba je také výborná, a hlavně se zaručeně pobavíte. Co víc si v tomto žánru přát? ()

Mrkvič

Nemám moc rád tenhle druh filmu. Když už ale něco takového zevšední a stane se takřka jako Sám doma a další filmy součástí našich svátků, prázdnin atd, musím uznat, že na tom něco je. I po několikáté je příběh myšky stále napínavý a závěrečná dražba unikátního domu je dechem beroucí akcí. O vtipu bych radši tolik nemluvil, ale zajímavé pokoukání pro celou rodinu to určitě je. ()

DJ Rocco iNc

Tento film som videl ešte v školskom kine a veru,že som sa na ňom nasmial. Hoci uplynuli roky, zasmejem sa na tom aj teraz.. Ale takúto myš by som do bytu nechcel. ()

filmmovier

Moje nejmilovanější komedie, když jsem byl ještě škvrně. Absolutně bezchybná zábava, spoustu gagů a švandy a MYŠ!!! ()

pytlik...

Nikdy jsem u amerických komedií nepochopil, co je tak strašně srandovního na demolici všech věcí kolem, navíc celkem předvídatelným způsobem. Co horšího, v tomhle případě se bez skrupulí (z)ničilo cenné umělecké dílo. Jediné, co mě pobavilo, byl ten konec... jak si tvůrci mysleli, předtím jsme všechno zlikvidovali, no a co, továrna na sýr to nahradí. ()

PanFilmov

Tak toto je jeden z najhaluznejších filmov ake som videl paana koľko som sa narehotal na tej veci! Malá myška dava jasne najavo ze tí dvaja loseri do jej domu nepatria a myslím že sa jej to darí!!!:)))prosto super film so skvelým nápadom. ()

Compadre

Přiznávám, že když jsem na tomhle filmu byl kdysi se základkou, tak jsem se smál jak blázen, ale o pár let později mé nadšení vystřídalo totální znudění. Film je až na pár docela dobrých vtípků celkem dost nudnej a nevýraznej. Zkrátka průměr. ()