Před 400 lety skotský vůdce Connor MacLeod zjistil, že patří mezi Nesmrterlné, zvláštní sektu bojovníků obdařených štěstím i prokletím věčného života. Nesmrtelného dokáže zabít zase jen Nesmrtelný - tak, že mu dobře mířenou ranou meče z ušlechtilé oceli oddělí hlavu od těla - a síla poraženého přejde do těla vítěze. Až poslední z Nesmrtelných zasadí svému soupeři smrtící úder, stane se neporazitelným vládcem celého světa. Po staletí proto zuří mezi Nesmrtelnými tajný boj. Po staletí padají hlavy a tříbí se šermířské umění těch, kteří přežili. Po dlouhé cestě stovkách vítězných bitev čeká nyní na McLeoda a jeho bratra Duncana poslední boj... (Magic Box)

maxnot odpad!

A to jsem to dokoukal. Jsem to ale blbec! Už trojka stála za pytel, dvojka byla slabota, ale tohle je unikum! ()

Han odpad!

Tato série se měla uzavřít již po druhém díle.Představte si chudáka, který nezná první ani druhý díl a podívá se nejprve na tohle.Toho musí odradit, k jeho věčné škodě. ()

nanamarak1

Tohle se vážně moc nepovedlo. Akce je málo a kromě bitky Paula s Yenem v tom baráku za moc nestojí. Scénář silně pičokuloidní. 30% je maximum. ()

vonAlder odpad!

Nuda, nuda a nuda. Ani na béčko je to hrůza. Myslím, že jsem se ani nedodíval do konce jak se mi chtělo spát. ()

K4my odpad!

Opravdu špatná režije, špatné efekty, špatně zpracované prostředí, špatně zrealizované souboje, špatná implementace do děje odehrávající se v již zmíněném špatně zrealizovaném prostředí..... V tomto filmu bylo vše špatně...... a to měl Highlander od počátku celkem nabitý potenciál, teď má potenciál tak akorát zbytý (nebo že by zbitý), v tomto případě je to jedno :-D ()

Jevablo

A mě se to docela líbilo:-) Zejména dobrá atmosféra postmoderního světa, bitky v prázdných halách a docela solidní hudba. Highlander se určitě ještě vrátí... ()

Shadow

Scény z historie jsou vždycky dobře natočené, ale děj a scény ze sloučasnosti už ne. Skutečně dobrý byl první film, ale tohle už je ptákovina. ()

Van

Filmový závěr průměrného serialu podle kultovního filmu a jeho sebeparodických pokračování.co to z Connora udělali? ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja