Reklama

Reklama

Highlander: Zúčtování

  • Česko Highlander: Endgame (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Když horal Connor Macleod uvidí zahynout svou společnici Rachel, vydá se do svatyně pro nesmrtelné, kteří už nechtějí bojovat. Jeho dávný nepřítel Jacob Kell však ve svatyni zabije všechny kromě Connora a vyzve ho na souboj. Na jeho bratra Duncana zase zaútočí jeho bývalá láska Kate, která se mu chce pomstít. Duncan ví, že to má něco společného s Connorem a rozhodne se ho vyhledat. Oba bratři časem zjistí, že proti nim teď stojí nepřítel ze všech nejsilnější - Jacob totiž má v sobě sílu 600 zabitých soupeřů a ani jeden z nich ho nedokáže sám porazit. Poslední souboj můžou vyhrát jedině společně... (SPI Film)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (102)

choze 

všechny recenze uživatele

Filmový a seriálový horal se setkávají, aby to jednou provždy rozsekli. Zpočátku to vypadá na sice laciné, ale pohodové videobéčko (přepadení svatyně), u kterého rejža nemá problém s nasekáním dostatku efektních záběrů pro trajler, ale pak se to začne utápět v nezajímavých soubojích na meče a hlavně v nesnesitelném romanticky plačtivém blábolení o osudu a moc tomu nedodá ani zombioidní Lambert, herecký tragéd Paul, mrštný Yen, vesele přehrávající záporák Payne či fešná Barbuscia. Ale tahle série šla vždycky mimo mě. ()

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle už je výsměch, parodie, totálně nekompetentní sračka. Trojkou měla tahle série skončit, ale tak už je tomu holt vždycky když se z něčeho stane značka a dají se z toho ještě vydojit nějaký chechtáky. s Wynorskim nebo nějakým jiným vtipným režisérem to mohla bejt aspoň braková sranda. Takhle je to jenom sranec.0% ()

Reklama

HellFire 

všechny recenze uživatele

Béčko v pravém slova smyslu, po vzoru této franšízy plné flashbacků (ono je to skoro celé jen flashback) a plochých hereckých výkonů. První půl hodina je až na pár důležitých scén v podstatě prázdná, ale uběhne mílovými kroky, jako zbytek filmu. A i když film spíše než fantasy funguje jako komedie (hned úvodní bitka byla studnicí vtipných scén, kdy se režisér pokouší o drsně vypadající bitky), vůbec mi to nevadilo, protože jsem do toho šel bez jakéhokoliv očekávání. Highlander: Endgame se nakonec ukázal jako „Best of the Worst“ (fanoušci RLM vědí) a guilty pleasure. Třešničkou na dortu a obrovským překvapením je přítomnost Dinnieho Yena (a jeho dost možná první herecká role v americkém filmu?) a plešatého záporáka z Dungeons and Dragons s modrými rty, který si zde zahrál hlavního padoucha a pro mě je pravou esencí filmu, protože každá jeho scéna je naprosto geniální ve své špatnosti (při každém pohledu na něj a snahu o hraní sem se musel smát; když mu navíc dáte repliky jako „What's wrong? Don't you want to be inside me?“, zábava na celý večer je zaručena). Jelikož Dungeons and Dragons vyšel ve stejný rok jako Highlander, tenhle borec má v jednom roce na kontě hned dva ultimátní zářezy :D. V životopise bych se tím ale nechlubil. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Väčšinu času som chcel napísať, že tento film je lepšie céčko, ako bola trojka béčko. Pretože s tým scenárom, čo mala trojka, sa dalo pracovať, keby nebol režisér kripel, zatiaľčo pri tomto video pokračovaní, nikto nejakú úroveň čakať ani nemohol. A videl som veľa horších céčiek (po aké písmeno to vlastne rozlišujeme?). Vyslovene iritujúce boli len kostýmové scény, obzvlášť Lambert extrémne na facku (jeho humorná kreácia à la starecká demencia verzus Paulov smrteľne vážny manekýn). A potom prišiel záver. Podobnú aplikáciu na menenie ksichtov mám v mobile. Ja neviem, vlastne asi rovnako zlý film, ako predchádzajúci diel, každý vo svojich kategóriách. Pár tých línií malo nápad. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Bohužel poslední sledovatelnej díl Highlandera je 3 díl. Kterej sice už taky nebyl ono ale furt jsem tam viděl kvalitu.Tohle už je ale potopený maximálně. Aarniokoski není schopnej natočit jedinou pozitivní scénu a když se ukáže že by se mohlo začít dít něco pořádnýho tak to totálně podkope svojí neschopností. A při tom má obstojný herce a zajímavej příběh. Herci nejsou špatní Lambert kde nemá herecký um má sympatie a Paul taky není špatnej, Pyyne coby záporák je dobrá volba tenhle chlapík se mi neokouká. Příběh je sice nic extra ale dokáže zaujmout, ale ted příjde to nejhorší a to jsou akční pasáže které jsou fakt špatné, kamera u nich či střich je neuvěřitelně idiotskej. Dal bych filmu 3* ale musel by to natočit někdo schopnější. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (25)

  • Příběh filmu se odehrává po událostech ve snímku Highlander 2 - Síla kouzla (1991). (tyzmrde)
  • Vesnici na začátku filmu měl původně v záchvatu hněvu podpálit MacLeod (Christopher Lambert), ale producenti později usoudili, že jeho postava by toho nebyla schopna a scéna byla ve střižně upravena tak, aby vše vypadalo jako nehoda. (HellFire)
  • Postava Jin Ke je voľne inšpirovaná skutočnou historickou osobnosťou menom Jing Ke. Bol to hosť na dvore Dana, korunného princa štátu Yan, ktorý sa preslávil neúspešným pokusom o vraždu cisára Qin Shi Huang (221 – 210 pred n.l.). (beso74)

Související novinky

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

24.06.2009

Jsou tady nové informace o dvou filmech z produkce Roberta Rodrigueze. Minulý týden jste v našich novinkách četli, že průvodcem mimozemských lovců na třetím safari na Zemi bude zřejmě Neil Marshall.… (více)

Reklama

Reklama