poster

Highlander: Zúčtování

 • USA

  Highlander: Endgame

 • Slovensko

  Highlander: Zúčtovanie

 • Velká Británie

  Highlander: Endgame

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2000, 84 min (Director's cut: 101 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  *

  Filmový a seriálový horal se setkávají, aby to jednou provždy rozsekli. Zpočátku to vypadá na sice laciné, ale pohodové videobéčko (přepadení svatyně), u kterého rejža nemá problém s nasekáním dostatku efektních záběrů pro trajler, ale pak se to začne utápět v nezajímavých soubojích na meče a hlavně v nesnesitelném romanticky plačtivém blábolení o osudu a moc tomu nedodá ani zombioidní Lambert, herecký tragéd Paul, mrštný Yen, vesele přehrávající záporák Payne či fešná Barbuscia. Ale tahle série šla vždycky mimo mě.(27.10.2009)

 • vegetol.mp
  ***

  Dle mýho to není až taková tragédie. Film zcela evidentně utrpěl kráceníme ve střižně a moc to nevytrhnou ani levný digi triky v závěrečným zúčtování. To bylo fakt peklo. Jako největší chybu vidím to, že se tvůrci snažili do filmu implantovat věci a postavy z tv seriálu. Už v tom seriálu mě nebetyčně sralo, jak si vymejšlejí různý krávoviny, kterýma akorá devalvovali highlanderovskou mytologii a tenhle film v tom vesele pokračuje. Nicméně jako akční výplach to neurazí.(22.5.2016)

 • Testament
  *

  Smutné, velmi smutné "zúčtování". A může se Donnie Yen snažit jak chce, ale tuhle nastavovanou kaši a hlavně úplné rozmělnění původního nápadu nezachrání už nic. Tentokrát neprozradím moc, když napísu, že opět se minulost střetává se současností. SPOILER, který už stejně každý zná- že Lambert, coby Macloed příjde o hlavu, mě dokonale znechutil. Jakou silou musí oplývat jeho následovník, když se v něm sečtou schopnosti všech, co Connor Macleod kdysi porazil? A proč si Connor Macleod po tom, co porazil TOLIK silných bojovníků, myslí, že by neporazil dalšího v řadě? Kór když disponuje silou právě všech těch, kterým kdysi sám setnul hlavu, a že to nebyli jen tak nějaká ořezávátka? Měl jsem chuť dát nejnižší hodnocení, ale věřím, že může být ještě hůř...(21.8.2009)

 • Campbell
  **

  Bohužel poslední sledovatelnej díl Highlandera je 3 díl. Kterej sice už taky nebyl ono ale furt jsem tam viděl kvalitu.Tohle už je ale potopený maximálně. Aarniokoski není schopnej natočit jedinou pozitivní scénu a když se ukáže že by se mohlo začít dít něco pořádnýho tak to totálně podkope svojí neschopností. A při tom má obstojný herce a zajímavej příběh. Herci nejsou špatní Lambert kde nemá herecký um má sympatie a Paul taky není špatnej, Pyyne coby záporák je dobrá volba tenhle chlapík se mi neokouká. Příběh je sice nic extra ale dokáže zaujmout, ale ted příjde to nejhorší a to jsou akční pasáže které jsou fakt špatné, kamera u nich či střich je neuvěřitelně idiotskej. Dal bych filmu 3* ale musel by to natočit někdo schopnější.(12.6.2012)

 • casioa....
  odpad!

  Po takmer kultovej jednotke...prišla dýka do chrbta...nazvaná....tak ....trefne: "zúčtovanie"...! A ono to sadlo....ako "riť na šerbeľ"..Proste...so všetkým....čo priniesla jednotka.., dvojka totálne zúčtovala :D Nech žijú nezmyselné pokračovania filmov....ktoré....dokážu presný opak....ako očakávajú filmové štúdia .-)) a tak trošku aj my- niekedy naivný divací. Ale..vlastne..je tu riešenie....neočakávať nič---je to ťažké....ale dá sa to....! Tak, nám držím...všetkým palce .-))(4.8.2008)

 • - Trailer k filmu sa stal neslávne známym kvôli veľkému množstvu scén, ktoré sa do filmu nedostali. A tak divák môže vidieť Duncana a Connora prechádzajúceho časovým portálom či magické schopnosti hlavného záporáka, Jacoba Kella, jedine v tomto traileri. Neskôr sa objavilo tvrdenie, že niektoré zábery boli natočené kvôli tomu, aby sa film zdal atraktívnejším. (beso74)

 • - Postava Jin Ke je voľne inšpirovaná skutočnou historickou osobnosťou menom Jing Ke. Bol to hosť na dvore Dana, korunného princa štátu Yan, ktorý sa preslávil neúspešným pokusom o vraždu cisára Qin Shi Huang (221 – 210 pred n.l.). (beso74)

 • - Originálny titul filmu znel Highlander: World Without End. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace