Před 400 lety skotský vůdce Connor MacLeod zjistil, že patří mezi Nesmrterlné, zvláštní sektu bojovníků obdařených štěstím i prokletím věčného života. Nesmrtelného dokáže zabít zase jen Nesmrtelný - tak, že mu dobře mířenou ranou meče z ušlechtilé oceli oddělí hlavu od těla - a síla poraženého přejde do těla vítěze. Až poslední z Nesmrtelných zasadí svému soupeři smrtící úder, stane se neporazitelným vládcem celého světa. Po staletí proto zuří mezi Nesmrtelnými tajný boj. Po staletí padají hlavy a tříbí se šermířské umění těch, kteří přežili. Po dlouhé cestě stovkách vítězných bitev čeká nyní na McLeoda a jeho bratra Duncana poslední boj... (Magic Box)

Trailer

K4my odpad!

Opravdu špatná režije, špatné efekty, špatně zpracované prostředí, špatně zrealizované souboje, špatná implementace do děje odehrávající se v již zmíněném špatně zrealizovaném prostředí..... V tomto filmu bylo vše špatně...... a to měl Highlander od počátku celkem nabitý potenciál, teď má potenciál tak akorát zbytý (nebo že by zbitý), v tomto případě je to jedno :-D ()

RedRose

Horalův příběh mám rád, je to můj šálek kávy, ale čeho je moc, toho je příliš... Smíchat Filmového Connora se seriálovým Duncanem mohlo možná vypadat jako dobrý nápad, ale výsledek je doslova strašný!! Mizerně napsané, mizerně natočené i mizerně zahrané. První film byl výborný a seriál byl taky fajn, ale tohle je hrozné... ()

kkarx

Mizerné pokračování s jednou jedinou dobrou scénou. Tou je souboj Conora a Duncana na střeše budovy, kde je báječně vyřešený product placement značky JVC, průzračně červěným svítícím billboardem, jenž v akční sekvenci dominuje a přitom ji nijak neruší. Tvůrci se chtěli zavděčit všem, jak fanouškům filmu, tak i vcelku povedené kultovní tv série a přivedli Lamberta i Paula. Naneštěstí scénář je horší než mnohé tv epizody Highlandera a to do té míry, že se dá srovnat snad jen s nepovedenou 6. sérií, takže z toho nakonec vzniklo jen velké zklamání pro oba tábory. ()

vegetol.mp

Dle mýho to není až taková tragédie. Film zcela evidentně utrpěl kráceníme ve střižně a moc to nevytrhnou ani levný digi triky v závěrečným zúčtování. To bylo fakt peklo. Jako největší chybu vidím to, že se tvůrci snažili do filmu implantovat věci a postavy z tv seriálu. Už v tom seriálu mě nebetyčně sralo, jak si vymejšlejí různý krávoviny, kterýma akorá devalvovali highlanderovskou mytologii a tenhle film v tom vesele pokračuje. Nicméně jako akční výplach to neurazí. ()

Likan7 odpad!

Série Highlander je hloupá blbost, která nikdy neměla mít víc než jedno pokračování. Zúčtování je pak jen další hřebíček do rakve. Už mám upřímně plný zuby těch blesků a jestli se někdy uslyším větu "Na konci musí zbýt jen jeden.", tak mu dám přes držku. Lambert si vydělal na hypotéku, Paul si vydělal na hypotéku, Payne je pak z těch všech ten, co si uřízl nejmenší ostudu a Yen byl ještě moc mladej. ()

• V čase 1:09:02, kdy Duncan MacLeod (Adrian Paul) bodne Kate (Lisa Barbuscia) do srdce, můžeme zahlédnout hadičku, kterou se přivádí umělá krev. (HellFire)
  • Příběh filmu se odehrává po událostech ve snímku Highlander 2 - Síla kouzla (1991). (tyzmrde)
  • Tento film mal byť pôvodne premostením medzi filmom Highlander (1986) a televíznym seriálom Highlander: The Raven (1998). Tieto plány vážne narušilo zastavenie natáčania tohto seriálu, navyše producenti museli riešiť problémy s obsadením, čo natáčanie značne oneskorilo. Štúdio Dimension Films nakoniec tento nápad úplne zavrhlo. (beso74)

Související novinky

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

24.06.2009

Jsou tady nové informace o dvou filmech z produkce Roberta Rodrigueze. Minulý týden jste v našich novinkách četli, že průvodcem mimozemských lovců na třetím safari na Zemi bude zřejmě Neil Marshall.… (více)