Když horal Connor Macleod uvidí zahynout svou společnici Rachel, vydá se do svatyně pro nesmrtelné, kteří už nechtějí bojovat. Jeho dávný nepřítel Jacob Kell však ve svatyni zabije všechny kromě Connora a vyzve ho na souboj. Na jeho bratra Duncana zase zaútočí jeho bývalá láska Kate, která se mu chce pomstít. Duncan ví, že to má něco společného s Connorem a rozhodne se ho vyhledat. Oba bratři časem zjistí, že proti nim teď stojí nepřítel ze všech nejsilnější - Jacob totiž má v sobě sílu 600 zabitých soupeřů a ani jeden z nich ho nedokáže sám porazit. Poslední souboj můžou vyhrát jedině společně... (SPI Film)

Trailer

choze

Filmový a seriálový horal se setkávají, aby to jednou provždy rozsekli. Zpočátku to vypadá na sice laciné, ale pohodové videobéčko (přepadení svatyně), u kterého rejža nemá problém s nasekáním dostatku efektních záběrů pro trajler, ale pak se to začne utápět v nezajímavých soubojích na meče a hlavně v nesnesitelném romanticky plačtivém blábolení o osudu a moc tomu nedodá ani zombioidní Lambert, herecký tragéd Paul, mrštný Yen, vesele přehrávající záporák Payne či fešná Barbuscia. Ale tahle série šla vždycky mimo mě. ()

dr.horrible

Väčšinu času som chcel napísať, že tento film je lepšie céčko, ako bola trojka béčko. Pretože s tým scenárom, čo mala trojka, sa dalo pracovať, keby nebol režisér kripel, zatiaľčo pri tomto video pokračovaní, nikto nejakú úroveň čakať ani nemohol. A videl som veľa horších céčiek (po aké písmeno to vlastne rozlišujeme?). Vyslovene iritujúce boli len kostýmové scény, obzvlášť Lambert extrémne na facku (jeho humorná kreácia à la starecká demencia verzus Paulov smrteľne vážny manekýn). A potom prišiel záver. Podobnú aplikáciu na menenie ksichtov mám v mobile. Ja neviem, vlastne asi rovnako zlý film, ako predchádzajúci diel, každý vo svojich kategóriách. Pár tých línií malo nápad. ()

Campbell

Bohužel poslední sledovatelnej díl Highlandera je 3 díl. Kterej sice už taky nebyl ono ale furt jsem tam viděl kvalitu.Tohle už je ale potopený maximálně. Aarniokoski není schopnej natočit jedinou pozitivní scénu a když se ukáže že by se mohlo začít dít něco pořádnýho tak to totálně podkope svojí neschopností. A při tom má obstojný herce a zajímavej příběh. Herci nejsou špatní Lambert kde nemá herecký um má sympatie a Paul taky není špatnej, Pyyne coby záporák je dobrá volba tenhle chlapík se mi neokouká. Příběh je sice nic extra ale dokáže zaujmout, ale ted příjde to nejhorší a to jsou akční pasáže které jsou fakt špatné, kamera u nich či střich je neuvěřitelně idiotskej. Dal bych filmu 3* ale musel by to natočit někdo schopnější. ()

Wacoslav1 odpad!

Tohle už je výsměch, parodie, totálně nekompetentní sračka. Trojkou měla tahle série skončit, ale tak už je tomu holt vždycky když se z něčeho stane značka a dají se z toho ještě vydojit nějaký chechtáky. s Wynorskim nebo nějakým jiným vtipným režisérem to mohla bejt aspoň braková sranda. Takhle je to jenom sranec.0% ()

Marek1991

Tentokrát už pochovávanie hlavného hrdinu nakonci, troška kratší sex s iným dievčaťom, mečovanie s iným nepriateľom, rovnaká hudba nakonci nuda okolo toho všetkého, nuž pozerateľné to ako tak bolo, ale nadšený rozhodne nie som, lebo to bolo dosť zlé. Pozeranie som si musel predeliť, lebo som pri tom večer zaspával. ()

• Bruce Payne dostal počas natáčania filmu bronchitídu, čo mu znemožnilo natáčanie. Podarilo sa mu však presvedčiť producentov, aby prerušili natáčanie do doby, kým nebude natoľko fit, aby sa mohol postaviť pred kamery. Natáčanie filmu tak bolo prerušené na 3 mesiace. (beso74)
  • Originálny titul filmu znel Highlander: World Without End. (beso74)
  • Postava Jin Ke je voľne inšpirovaná skutočnou historickou osobnosťou menom Jing Ke. Bol to hosť na dvore Dana, korunného princa štátu Yan, ktorý sa preslávil neúspešným pokusom o vraždu cisára Qin Shi Huang (221 – 210 pred n.l.). (beso74)