Highlander: Zúčtování

Highlander: Endgame

Highlander: Zúčtovanie

Highlander: Endgame

Fantasy / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2000, 84 min (Director's cut: 101 min)

• casioa....

Po takmer kultovej jednotke...prišla dýka do chrbta...nazvaná....tak ....trefne: "zúčtovanie"...! A ono to sadlo....ako "riť na šerbeľ"..Proste...so všetkým....čo priniesla jednotka.., dvojka totálne zúčtovala :D Nech žijú nezmyselné pokračovania filmov....ktoré....dokážu presný opak....ako očakávajú filmové štúdia .-)) a tak trošku aj my- niekedy naivný divací. Ale..vlastne..je tu riešenie....neočakávať nič---je to ťažké....ale dá sa to....! Tak, nám držím...všetkým palce .-))(4.8.2008)

• Campbell

Bohužel poslední sledovatelnej díl Highlandera je 3 díl. Kterej sice už taky nebyl ono ale furt jsem tam viděl kvalitu.Tohle už je ale potopený maximálně. Aarniokoski není schopnej natočit jedinou pozitivní scénu a když se ukáže že by se mohlo začít dít něco pořádnýho tak to totálně podkope svojí neschopností. A při tom má obstojný herce a zajímavej příběh. Herci nejsou špatní Lambert kde nemá herecký um má sympatie a Paul taky není špatnej, Pyyne coby záporák je dobrá volba tenhle chlapík se mi neokouká. Příběh je sice nic extra ale dokáže zaujmout, ale ted příjde to nejhorší a to jsou akční pasáže které jsou fakt špatné, kamera u nich či střich je neuvěřitelně idiotskej. Dal bych filmu 3* ale musel by to natočit někdo schopnější.(12.6.2012)

• Wacoslav1

Tohle už je výsměch, parodie, totálně nekompetentní sračka. Trojkou měla tahle série skončit, ale tak už je tomu holt vždycky když se z něčeho stane značka a dají se z toho ještě vydojit nějaký chechtáky. s Wynorskim nebo nějakým jiným vtipným režisérem to mohla bejt aspoň braková sranda. Takhle je to jenom sranec.0%(22.5.2016)

Adrian Paul je toporný a tváří se jako vyjukaný blb. Toť k představiteli hlavní role, ke kterému je přivařena plytká romantická linie. Úvod zaměřený na Connora šlape, ale jakmile z aktuální dějové linie zmizí, ztratí se i dynamika a Paul se plácá od ničeho k ničemu. Přitom duo Lambert + Payne je fajn (Payne si záporáka užívá) a vyhodit Paula a 20 minut (hodnocena DC), pak by tu byl potenciál lehce stravitelné, nenáročné jednohubky naplněn lépe.(5.8.2015)

• Psycho.R

Prvních deset minut jsem měl celkem pocit, že to půjde. Doufal jsem, že jde o návrat k původnímu epickému příběhu. Ale ne. Lambert se tu půl filmu ukazuje jen ve vzpomínkách, které děj absolutně neposouvají kupředu. Nic se tu neděje. Connor se chová jako idiot, ne jako nalomenej chlap se staletou bolestí jako v předešlých dílech. Ta série je o něm a sem opravdu nepatřil, je mi líto.(16.10.2012)