BlondShark

Dámy? Co to děláte s tím nábytkem?! To je mé koleno jež si sedláte. To je hane .. hanebné .. Hanebněte mě, hanebněte mě! Každý má tu svoji filmovou klasiku, a tohle je ta má. Očekávejte 88 minut plných slz, křečí, a zoufalství z absolutní bezmoci zastavit smích. Aneb: Kočí, můžete trochu zpomalit? Áno :D ()

Raskoslav

Ačkoliv je to zpracované děsně, já sem to jako malej zbožňoval, a sem schopnej se u toho zasmát i dodnes. (plus se mě stále líbí Amy Yasbeck=) ()

blackwire

Ve staré moldavštině bych to napsal asi takhle: Stanyj ža plot foj glog mol ptafuft, ň. Můj druhý nejoblíbenější film s L.Nielsenem.Neuvěřitelně vtipná parodie. ()

socket7

Kdo mi bude tvrdit, že se u tohoto snímku ani jednou nezasmál, tak je buď po lobotomii, nebo spadnul jako děcko na hlavičku na beton. Fušta! 70%! ()

route60

Drákuloviny není až tak špatná parodie jak se na první pohled zdá ale Melu Brooksovy už prostě došel tehdy dech, lze jen vzpomínat na jeho dřívější excelentní parodie. ()

Stanmi

Dva velikáni americké filmové parodie Mel Brooks a Leslie Nielsen spojili své síly a talent a natočili parodii klasického románu Brama Stokera Dracula... Jeden by řekl, že když se v jednom snímku sejdou Leslie a Mel, tak se člověk bude smát od záčatku do konce, ale to není případ tohoto snímku. Tedy abychom si rozuměli, Drákuloviny rozhodně nejsou špatnou parodií, některé scény i hlášky jsou opravdu povedené, jenomže není jich zase tolik a některé pasáže tak působí spíš jako regulérní film než jako parodie (navíc na snímku jde také vidět, že tvůrci neměli zrovna pěnez nazbyt). Leslie si pochopitelně zahrál samotného hrabětě Drákulu a rozhodně nezklamal, akorát neměl tolik vtipných replik jako v jiných filmech, to pan režisér (a také jeden ze scénáristů) Brooks ztvárnil pro změnu profesora Van Helsinga, který má v průběhu filmu hned několik skvělých hlášek. Ve vedlejších rolích pak zaujme především Peter MacNicol, pohledné herečky Amy Yasbeck a Lysette Anthony a na chvíli se objeví také oscarová herečka Anne Bancroft. Z Drákulovin tak mám podobný pocit jako třeba ze Spaceballs, oba filmy jsou vcelku slušné parodie se zajímavým hereckým obsazením, ale ani jedna z nich bohužel nedokázala zcela využít svůj potenciál. ()

Domas88

Je to roztomilé, není to na 4* ale určitě ne na odpad a 1* takže jsem se snažil polepšit, hezký oddychující , uvolňující filmek a navíc ten "inteligentní" humor... supeeeer :) ()

wir2k

Moje první velké zklaání co se jména Leslie Nielsen týče, bohužel ani potom nic dobrého nepřišlo, tak nevím stárnu já nebo Nielsen? ()

Miyamoto

Podle mě nejlepší parodie od Mela Brookse. Parodie obvykle vůbec nesnáším, ale tohle mě opravdu chytlo, vtipné, drží to tempo a nepůsobí to tak zastarale jako třeba Mladý Frankenstein... ()

MarryW

Vcelku zdařilá parodie na Coppolova Drakulu. Rozhodně dávám 3*, Leslie Nielsen mě pobavil stejně jako všichni ostatní. Dobrý komentář: Galadriel, Gemini ()

Patr1k

Nevidel som to v originál znení ale s českým dabingom a musím povedať, že prvýkrát som pomaly nedýchal od smiechu, Leslie Nielsen je král paródií a keď nahodí ten vyoraný výraz tak končím, skvelé hefty, najme Jonathan exceloval :D "Neříkal jen...pane? , To byl jen chabý pokus oklamat slaboduché..." vážne som presvedčenia, že ľudia sa ozaj nevedia dobre pobaviť a sú doslova suchári, keď aj takejto klasike dajú v priemere 52% tu na CSFD... ()

Infalín

Kdybych dal na zdejší procenta, ale i na hodnocení IMDb, tuhle povedenou komedii bych vůbec neviděl a to by byla škoda. Likvidace ostatků Lucy je asi nejšílenější část filmu, při které jsem poprskal monitor, ale je tam toho mnohem víc. Kéž by za mnou v noci přišel Drákula Leslie Nielsen. Sloužil bych mu do roztrhání těla. Díky za koňskou dávku humoru. ()

CrashONE

Tenhle film nám pustili ve škole a v kolektivu se vždy zasmějete. Ale být na mě a vybírat si film na večer, tenhle by to určitě nebyl. ()